Poté, co ztratil své rodiče, cestuje zdrcený kněz do Číny, kde získá nečekanou schopnost – dokáže se proměnit v dinosaura. Jakkoli je zpočátku svou novou silou zaskočen, prostitutka ho přesvědčí, aby vše využil v boji se zločinem. (Balt Cinema)

fellaZ

Opravdu transcedentální zážitek. Post-braková podívaná, která v romantické lince funguje lépe než 90% filmů a to tam slouží pouze k zasmání. Full on passion project, který vyšel snad lépe, než sám tvůrce původně zamýšlel. ()

DEMON

Tatko hodnotitelne... nieco. Genialne debilne, alebo debilne genialne. Film je realne odpad, ale je odpad umyselny, vie o tom, na nic sa nehra a je svojou nekonecneou blbostou a prisernostou zabavny od zaciatku do konca. ()

Myslivir

"Ano, rodiče jsou tu od toho, aby nám umřeli," nebo "Jsem si docela jistej, že se dinosauři nemůžou podívat nad sebe." Tyto a další nezapomenutelné výroky najdete jedině v tomto filmu, který se svoji nízkorozpočtovou povahu snaží zakrýt místy i chytrým pohráváním si s konvencemi hned několika žánrů a "improvizovanými" rekvizitami a disponuje neuvěřitelně excesivními shrnujícími montážemi využívajícími split screen téměř na maximum, to vše za doprovodu až překvapivě dobré a zábavné hudby. Zkrátka film stavěný na přístupu Vypnout, a neřešit hovna. ()

Oxymoron5

Kdyby se to bralo vážně jako Kung Fury, tak by to bylo parádní Céčko. Ale dávám jednu hvězdu aspoň za to, že je to tak blbý, jako verbalovy rádobyvtipné komentáře. ()

nula87

Na to, že nápad na film vznikl jako důsledek autokorekce v mobilu, a budget na film se asi limitně blížil nule, je to vlastně super. Strašná blbost, samozřejmě, ale kde by byl film bez takových nadšenců, kteří točí takové perly... 40% ()

Arigato

Chtěli jste někdy vidět nejrealističtější souboj dinosaura s partou nindžů? Ano, tak přesně to VelociPastor nabízí! Jak už samotný název či prvních pár scén napovídá, nejedná se o nic seriózního a za svůj očividný low budget se film rozhodně nestydí. Nad takovým filmovým bahnem se člověk musí trochu povznést, aby si ho patřičně užil. Ale na legendárního Kung Furyho dle mého prostě nemá. ()

PanJelen

Rekapitulace pro ty, co nechtějí ztrácet čas nekvalitními filmy. V opačném případě doporučuji komorní, rumové kino Balt, kde dostanete ke vstupence čtyři rumy, ale ty vám rozhodně stačit nebudou. Byl to jen obyčejný pastor, silně věřící, uznávaný komunitou a celibátu oddaný, který miloval své rodiče, kteří ho zahrnovali nehynoucí láskou. Jednoho dne se ale vše změnilo. Po nízkorozpočtovém výbuchu vozidla, který jste v dějinách kinematografie ještě neviděli, zahynou oba rodiče a jeho život se mění v trosky. Proč tohle bůh dopustil? Proč neodpovídáš bože, dožaduje se odpovědí svého mlčenlivého boha. Ale naštěstí jeho starý přítel ví, jak nebožákovi pomoci. Poradí mu výlet do tajuplné Číny, kam ho bůh nebude následovat, protože se mu tam asi nelíbí. Tam se ale poraní o starodávný artefakt, pozůstek prastarých, který z pastora udělá VelociPastora, dávného dinosaura věčně hladového, toužícího po lidském mase. Když se pak vrací zpátky, potkává prostitutku, toho času studující práva, kterou zachrání před zlým lapkou a již ve své nově nabyté formě ho rozpárá na cucky. Prostitutka Carol mu z vděčnosti poradí, jak tuto nově nabytou superschopnost využít k potrestání padouchů. A tak se tedy vydává na temnou cestu, kde zbavuje svět všech zlých lidí za cenu ztráty vlastní duše způsobem, jakým si to jako pastor nemohl dovolit. Pak propukne nesourodá láska no a pak... si to vůbec nepamatuji. Vše je náhle zahaleno rumovým oparem. Já však slyším ve své blízkosti názory typu: To je sračka, přepni to. Eliška a Damián jsou teda víc cool. Zítra musím brzo vstávat, tak ahoj. Jo a ještě je tam nějaká čínská sekta, co chce zahltit město kokainem, aby pak mohli sjednotit veškeré křesťanstvo a náš VelociPastor tomu chce zabránit. Zážitek to byl, ale doporučovat to nikomu nehodlám. ()

Lilith03

Naprosto úžasná záležitost! Film si je vědom toho, že je špatný a je špatný neskutečně dobrou a zábavnou formou. Oproti třeba scary movie je to něco jiného, né každý to pochopí, ale já se u něj bavila. Doporučuji nachystat si dobré jídlo a spoustu trávy - zábava zaručena. ()

v.indruchova

Svérázná komedie. Tento žánr dost chybí. Ale je to slabučké. Hodně nízký rozpočet to sráží a ty nelogičnosti. Na ospravedlnění se tváří ha ha, to bylo schválně že to byl ten vtip. Jako třeba několik scén výbuchů červené barvy. A nečekaných smrtí. HA HA. Nestojí na to koukat celé, podívejte se na shrnutí děje. Díky za krátké zasmání. Film se vysmívá sám sobě. ()

AmunRa

Musím souhlasit s kolegy - na kultovní úlet to není dost praštěné, na slušné béčko je to moc amatérské. ()

Sashmen13

Jako, mohlo být lepší, nebyla ani sideboob, ale docela nice nohy, efekty byly úžasné, ezekiáš: 3:116 "A sestoupil velocipastor shůry a spasil své stádo". ()

Damnsinead

Perfektní film, pokud jste v podroušeném stavu. Má všechno: Náboženství, velkolepé bojové scény, pěknou ženskou, dinosaury, bandu nindžů....Co si přát víc. ()

radar23

Tri hvezdicky jen proto, ze z tohodle se dalo dostat o neco vic. Natocene jako  zkratka filmu z 80. let., ten souboj dinosaura s ninjama, strih, kamera, ok docela...:) ()