Pondělí 15:00, Lucia: Usebraná zpěvačka vymýšlí hudební projekt s jiným muzikantem, který ji má představit mladšímu publiku. Mluví také o traumatickém incidentu, který ji postihl během dospívání. Sama o něm před časem informovala bulvár, což Marek neschvaluje. (HBO Europe)

TroiMae

Vadí mi ten neustále konfrontační duch terapie Marka Pošty. Chápu to jako televizní zkratku, ale v takové terapii by člověk nevydržel ani zadarmo a na to, jak má seriál být i edukační, tak toto je medvědí služba. Terapeut, co ví víc, než klient/ka, co to ví lépe, co ví lépe než ony/i, jak se „ve skutečnosti“ cítili*y… Stejná zkratka je to rýpání se v minulosti a starých traumatech, protože to v terapii ve skutečnosti může být kontraproduktivní a vést ke zhoršení stavu klienta/ky, otvírání starých ran, vracení se do minulosti a místo řešení přítomnosti a budoucnosti. Považuje se to za jedno z rizik terapii a možného poškození. A taky mi vadí, že to jsou v zásadě klienti/ky, kdo končí dané sezení. Ani se nepamatuji, že by ho někdy končil terapeut. Klient/ka zavelí, rozhodne se, že je konec, vytáhne peníze a odejde. ()