The Open House

Logan (Dylan Minnette) a jeho otec sní o tom, že se Logan dostane na olympiádu. Když Logan přijde o svého otce, tak se s matkou (Piercey Dalton) přestěhují do domu v horách. Po dni otevřených dveří má Logan pocit, že v domě někdo zůstal. Věci jsou na jiných místech, než je položil, mobil se ztratil. Nakonec se tu objeví i podivná Marta (Patricia Bethune), co prý bydlí za kopcem. V domě opravdu něco nebo někdo je... (RammsteinDE)

hansel97 odpad!

80 minut se nic neděje, pak tam 10 minut funguje nějaké napětí, ale pokud stejně jako já bojujete s pokušením film vypnout, dostaví se ještě větší zklamání v podobě nulového rozuzlení. Vlastně se absolutně nedozvíte, co se tedy pořádně stalo. Je to tak strašně hloupé a špatné. Dylan si zaslouží lepší filmy. ()

oveckaoa odpad!

Poté co jim při nehodě umře manžel se stěhuje žena a její syn k příbuzné do baráku, který má na prodej. Mezitím jim někdo chodí po baráku a šteluje jim sprchu. Pak také ten někdo na ně zaútočí. Příjde mě jako by režiséři nevěděly co točit více jak hodinu se zde absolutně nic důležitého nestane a ke konci to nahodí jakože děj, ale zase bez vysvětlení. Nevíme kdo to byl (byl to některý z těch co si chtěl koupit ten dům nebo to byl jejich mrtvý fotík) kde se tam vzal (byl tam už jako by s tím domem) ani o co mu šlo. Potvrzuje se moje pravidlo, že lidé co režírují vlastní film ještě ho i produkují, píšou si k němu scénář (to aj nějaký mělo?) a zahrají si v něm to nezvládají. Navíc hlavní postava toho kluka je strašně nesympatická chápu, že přišel o otce a viděl jeho smrt a je z toho špatný, ale tím, že se bude chovat jak nevychovaný spratek ho k životu nepřivede. Za to hlavní postava té matky mě pobavila ve scéně kdy říká, že má moc starostí a práce a v celém filmu se dvakrát osprchuje dvakrát nakoupí a jednou si zajde vyfotit krajinku a pak si to zajde vyvolat takové starosti bych chtěl mět. Chtěl jsem dat 40 procent, ale za ten konec to shazuji k 0 teda k 5 procentům za to, že ten kluk chcípl bohužel se to mělo stát už zhruba v 10 minutě. ()

Waldir odpad!

Film, ktorý by fungoval aspoň ako priemerný ak by to bol krátkometražný snímok. Takto je to ubijajúce a neuveriteľne nudné. Skutočne tu je každá scéna nadmerne dlhá a prakticky každá sekvencia je samoúčelná, bezvýznamná, slúžiaca len na vyplnenie či natiahnutie minutáže. Pridajte si k tomu neopísateľne otravnú, v určitých pasážach neprimerane hlasnú, no predovšetkým tuctovú hudbu, všetky klišé súčasného hororu (“bubu” jumpscare, ktorý vlastne ani nie je “bubu” a ktorý vlastne vo svojej podstate ani nie je jumpscare), extrémne nesympatického hlavného hrdinu v podaní Dylana Minnettea (13 Reasons Why) a vo výsledku tu máme jeden obrovský krok mimo v rámci filmlvej produckie od Netflixu. ()

Davies182

Zívačka s fackou, která na konci probere spíš jak rána kladivem. Strašně nudnej "horor" (čti drama) s opravdu PŘEKVAPIVOU pointou! Zajímavě rozehraná hra s diváckými očekáváními z toho dělá víc než hloupej průměr, a jednoduše nemám srdce, dát tomu míň hvězd. Za finální nápad prostě tleskám ve stoje. ()

POMO

Máma i syn v rámci haunted-house subžánru ne úplně typickými, příjemně civilnímy postavami, a i to chladné horské prostředí je vítaným osvěžením věčně propíraného tématu. Ale skoro celý film stojí na samoúčelně napínavých scénách, které nic neodkrývají a příběh nikam neposouvají. Protože tam skoro žádný příběh není, což potvrdí i možná překvapivě uzavřené, ale naprosto nedovysvětlené finále. Odfláknutý scénář. ()

• V jednu chvíli ve filmu Logan (Dylan Minnette) poslouchá album „Dreams in the Rat House“. Existuje příběh HP Lovecrafta s názvem „Dreams in the Witch House“, kde je krysa nedílnou součástí děje. (KGBelik)