Snímek inspirovaný vlastní životní zkušeností filmové tvůrkyně Jennifer Fox, je sondou do paměti jedné ženy, která je nucena přehodnotit svůj první sexuální vztah. Zcestovalá novinářka a profesorka Jennifer žije se svým přítelem závidění hodný život v New Yorku. Dokud však její matka neobjeví příběh, který Jennifer napsala v sedmé třídě, a v němž líčí svůj “zvláštní” vztah se dvěma dospělými trenéry. Při čtení zažloutlých stránek “Příběhu” si Jennifer uvědomí, že zašifrované detaily, které sepsala před čtyřiceti lety, tak docela neodpovídají jejím vzpomínkám. Hluboce otřesená Jennifer je přesto odhodlána sladit svou verzi událostí s pravdou a rozhodne se oba trenéry vyhledat. Po návratu na koňskou farmu v Karolíně, kde se toho tolik odehrálo, se probudí Jenniferino neohrabané, ale houževnaté třináctileté já, a láskyplné příběhy, které si celá desetiletí namlouvala, se začnou rozplývat. (HBO Europe)

BarVo

Aj keď sa oprostím od presvedčenia, že tento druh zážitku z detstva v 13 sa nedá vytesniť, vidím len zručne natočený priemerný film, ktorému priveľké ambície podrážajú nohy. (13. MFF Cinematik Piešťany) ()

harpsychord

Zkouším to pochopit, takže až mi bude šede, obnoví se mi paměť, pak vyhmátnu vše podstatné z puberty, sepíšu celer a přidám se k mítů. Jako nejmenovaná entita budu žít šest let na hromádce s bezbarevným týpkem a ve finále si zajdu na večírek, kde si blinknu... Jsem trochu zmaten, no... ()

cenitel

Až na tu koncovku snímek bavil. Je to stále žhavé a nekonečné téma dnešní doby. Děje se to stále a kolikrát o tom ani nevíme. Příběhy dle skutečných událostí není třeba nějak přetvářet. Dějová linka v pořádku. Laura Dern zde zahrála svoji špičku. Film bych v klidu doporučil na jedno shlédnutí. 75% ()