Tři blízcí neznámí

• Austrálie

Dokumentární

USA / Velká Británie, 2018, 96 min

Tim Wardle

Tolik informací nahustit do bezmála 100 minut muselo být těžké. Ale jsem rád, že se tvůrci nerozhodli například pro minisérii. Takhle vás to díky svižnému tempu víc strhne a přiznám se, že mi při třech různých zvratech regulérně naskočila husí kůže. Přestože je jasné, na čí stranu se autor přiklání, nechává divákovi prostor vytvořit si vlastní názor. Za mě provedené nejlépe jak to šlo. 90% (Febio 2019)(26.3.2019)

Dokument o trojičkách, ktoré boli rozdelené po pôrode a poslané do troch rôznych kútov sveta, aby sa ako teenageri náhodne stretli nevediac o sebe navzájom, že vôbec existujú. Toto samo o sebe navnadí na zaujímavý príbeh s mnohými otázkami Prečo sa to vlastne stalo? Zistíme, že v roku 1980 sa takéto prípady dostávali do najväčších show, dnes by ostali visieť niekde v internetovom plátku. Dokument je nakrútený takou zábavnejšou formou a nakoniec prekvapí silným príbehom, ktorý spustil lavínu.(29.9.2018)

Trojčata, která o sobě nevěděla a po 19 lety se shledala. Shledání je ale jen začátek, situace se pak ještě hodně vyvíjí, odhalují se další překvapivé věci a postupně se odkrývá rouška tajemství. Víc si o tom nezjišťujte, je to super!(3.10.2018)

Záhada o trojčatech visí nad New Yorkem jako opar mlhy...(11.10.2018)

MINDFCK. Ani ne tak kvůli tomu, že kluci po dvaceti letech zjistí, že po světě chodí jejich dvě identické kopie, což je patrné už z názvu filmu, ale spíš kvůli tomu všemu, co se děje posléze. Stručně, nic si nezjišťujte a podívejte se na to.(1.4.2019)