Croc-Blanc

Croc-Blanc

White Fang

Animovaný / Dobrodružný

Francie / Lucembursko / USA, 2018, 85 min

Uvažoval jsem mezi 4 a 5ti, nakonec jsem se rozhodl pro 80-90%. Bílej tesák je prostě srdcovka :-). Okázalá a nádherná grafika. Neskutečný příběh vyprávěný dospělým stylem. Hudba přesně vystihovala podtext. Málo dialogu za to jejich kvalita super. Ať si každej říká, co chce, tohle se mi líbilo. Parádní „odreagovačka“ na špatnou náladu. Jestli přemýšlíte zda shlédnout zajímavou „chillovku“, vřele doporučuji ;-)(23.7.2018)

Tak mám za sebou další veleškvár světové literatury a opět není o co stát. Nemůžu říct, že by to byl špatný film, ale moc mi nevyhovovala animace jako z roku 2000 a příběh jako takový se mi zdál dost plytký na to, jaký věhlas má jméno Bílý tesák. Průměr. 55%(22.8.2018)

Moc hezky..pribeh o bilem tesakovi je sam o sobe skvely..hodku a pul jsem si uzival nadherne dobrodruzstvi..(8.10.2018)

Jedna z animovaných verzí Bílého Tesáka, která nepřináší nic nového. Dokoukatelná oddechovka.(23.7.2018)

Úchvatná animace a nakonec i dobrý příběh.(13.8.2018)