Lehce absurdní suchý humor je důvodem obrovského úspěchu seriálu v Belgii. 1) Holandský i vlámský humor je specifický, trochu jako německý. Ovšem kdybych nevěděl, že jde o vlámský film, nenapadlo by mě to._____ 2) Výborně vyprofilované charaktery jsou zábavné, trochu dramatické a i kapku smutné...jako naše životy._____ 3) Naši hrdinové rozhodně neoplývají inteligencí. Ani šarmu moc nepobrali, i když jim to nedochází. Někteří nejsou ani přitažliví (obtloustlý dlouhovlasý do sebe zahleděný Jay, tajemník Randy). Někteří jednají čestně, jiní méně čestně. Možná právě jejich obyčejnost získala televizní diváky v Belgii i v zahraničí._____ 4) Kdo jsou naši miláčci? 29letý v Belgii velmi žádaný Matteo Simoni (prostoduchý přitažlivý Devon, pořád cvičí a pečuje o své tělo), 30letý Rik Verheye (dlouhovlasý blonďatý egocentrický Jay), 29letý Stef Aerts (šéf skupiny Wesley), 32letý Bart Hollanders (kluk pro všechno Randy) či 35letý Jelle De Beule (gay Sigi, který dělá webové stránky). Matteo, Stef a Bart založili v roce 2008 (spolu s dalšími herci) divadelní společnost FC Bergman._____ 5) Seriál poskytuje zajímavý podnět pro podnikání: Nechej si vyrobit 1 500 latexových napodobenin vlastního penisu a zahlť jimi trh._____ 6) 46letý režisér Jan Eelen (+podíl na scénáři) se svými Callboys, Dildoys, Calltoys a FuckArmy, věru, zapsal do paměti diváků.(10.6.2018)