Ve strhujícím thrilleru režiséra filmu Na život a na smrt hraje Mark Wahlberg agenta elitní jednotky CIA Jamese Silvu. S pomocí špičového supertajného týmu musí Silva dopravit „zásilku“ (Iko Uwais), která disponuje životně důležitými informacemi, na leteckou základnu dřív, než dorazí nepřítel. (Magic Box)

bonovox

Ďalšia spolupráca Berga s Wahlbergom prináša priemerný akčnák kde prvá plovica je dosť nudná a tá lepšia akčná druhá polovica výsledný dojem trochu zlepšuje. Ale celkovo len na 60% ()

tabu

Mnoho jsem neočekával, a nakonec jsem byl spokojen. Jednoduchý film na večer do pohody, jehož chvílemi zmatečná kamera mi až tolik nevadila. Zvláštní skvadra herců mne překvapila, bohužel jejich charakterům se nedostalo hlubší prezentace. Akce slibná, hudba průměr, zápletka nakonec docela zajímavá, jen trochu krkolomně naservírovaná. Ale jo, celkově docela dobrý a aj bych si dal pokračování ... ()

JokerBaby

Mark Wahlberg, John Malkovich, Ronda Rousey, samé zvučné mená. Ronda Rousey, profesionálna zápasníčka, známa je predovšetkým z pôsobenia v UFC. Na yutube nájdete veľa jej super skvelých zápasov a víťazstiev. Zahrala si aj s Vinom Dieslom vo filme rýchlo a zbesilo 7. Tento film je plný akcii a napínavých situácii. Pôsobia však strašne spackane a amatérsky. Je to podľa mňa prepadák. Najlepšie to v tom filme zahral herec s Indonézie Iko Uwais. Filme je pre menej náročného diváka. Celý dej sa zbytočne ťahá a herci tam hrajú ako na povel. Celé divné. Mal som problém to dopozerať. Kvôli Markovi Wahlbergovi som to skoro tri krát vypol. On to tam najviac kazil. ()

Ja.Malachi

parádna akčná oddychovka... piatu* by som dal keby to už aj malo pokračovanie.:)...takto !len 90%..dúfam že to bude mať pokračovanie teda!!!ešte že som nedal na tie tupé komentáre z hodnotení od2ch* dole..:D ()

chytri

Iko Uwais o třídu lepší než Wahlberg. Co se týče akčních scén, tak filmu nechybělo vůbec nic. Jen ten scénář nedal asi moc práce ()

JendaBenda

Dost dobrý! Sice je to samolibý frajer, ale i tak pěkně. Rozuzlení je super, i když ke konci tušené. Drsná mela. Jinak ale... Von tu hubu prostě nezavře... 😜 ()

WikingVik

Film má spád a tak uteče jako voda. Jenže ho kazí řada naprosto nereálných věcí, takže je lepší vypnout mozek. Tak třeba: Wahlberg hraje jakéhosi divně uřvaného agenta, chlap nepadne ani když 10x dostane tečku jako sviňa, jinej nepadne ani po pár průstřelech a agentka si nezvedne samopaly protivníků i když ji dojdou náboje v bambitce - no jasně, ona má dál ve scénáři rvačku se střepem v ruce ;-) ()

Zema24

Mami,mami, tady dítě. Přisprostlá angažovaná vyšetřovatelka a totální slátanina k tomu. Marky Mark nezklamal, jako vždy. Céčková slátanina. Vůbec nechápu, že tohle někdo zaplatí , včetně honoráře pro Wahlberga??? ()

NeverEver

strilecka s “asijskou “ kamerou, tempem, bojovejma scenama a asi i scenarem. Bohuzel krome tohodle nenabizi film vubec nic jineho. Pro milovniky toho typu filmu je to dobra zabava. Ostatnim bude asi chybet lepsi scenar, dialogy, obcas nejaky ten vtip, a nebudou si dostatecne vychutnavat nerealne dlouhe mlaticky. 3*** ()

chosan

Film mě dostal, moc se mě líbil na dnešní dobu kdy je akčních filmů jako šafránu musím říci, že je dost dobrý a nechápu jak nemohl být u nás v kině. Filmu dávám dobrých 85%. ()

Bogrant

Chaotický film, ktorý zachraňuje v druhej polovici akcia, zopár výbuchov a prestreliek, pomerne slušný záver a Iko Uwais s jeho číslami, pretože hysterický Wahlberg tu je zaujímavý len naťahovaním gumeného náramku na ruke, Malkovich úplne zbytočný, scenár dosť obyčajný a strihy naozaj prehnané a neprehľadné. Prvá spolupráca dvojice Berg - Wahlberg, ktorá pričuchla k ozajstnému béčku. ()

Bragi66

Mark Wahlberg musí dopravit agenta „zásilku“, který má životně důležitý kód, ale Rusové je oblafnou. Ukřičené hlášky, čínské nereálné rychloakce, ale přesto koukatelné. ()

Sa.sa

Hodně dobrý film plný soubojů, přestřelek i slušného námětu a děje... Takových mrtvých pro jednu pomstu důležité ženy... Jinak ten konec byl fakt působivý a překvapivý...! Njn neserte Rusko a paráda konečně Amíci dostali na prdel 😀😀😎😎 ()

FiVe

Horší kameru jsem neviděl snad nikdy. Mark hraje šílence a dost mu to nesedí. Buď ho musíte mít rádi, nebo ne. Dvě * dávám jen kvůli Bergovi, jako že víme že umí (Lone Survivor) a tak nechápu, proč si na spolupráci přizve tohoto neumětela? viz jeho kariéra. Každopídně kdo má rád akčňáky, tak to asi přežije. Snad. Jo a ještě za ten zvrat na konci. ()

3k7

Pěkný akčňák, pěkné scény, hodně bojů, špatná logika přípravy přemístění vip, která zabíjí úplně celý film. Na odlehčení bez nutnosti přemýšlet dobré, ale jinak je to nesmysl. Kdyby autoři filmu. nepodcenili přípravu a průzkum jak funguje evakuace VIP, dal bych 4 hvězdy. Výkony herců. neoslnily nezklamaly. Tohle je ten typicky film na který po letech zapomenete, že jste ho vůbec viděli. ()