Smrt v pivovaru (S02E05) (epizoda)

 • Německo

  Tod in der Brauerei

Krimi

Německo, 1997, 1 h 35 min

 • Stegr
  ***

  50% - Pro mě jsou na tom všichni Big Beni přibližně stejně. Průměrná podívaná, televizní seriálo-filmy, které jsem dříve v pátek na primě sledoval...(10.10.2007)

 • Malarkey
  ****

  Na Big Bena se občas podívám, co by ne. Je s ním legrace a možná právě díky tomu na některé díly rád koukám. Tenhle díl je ale první, ke kterému jsem se rozhodl napsat komentář. Především právě proto, že už v roce 1997 Němci věděli, jaká je u nich situace s pivovarnictvím. To, co se dělo tenkrát tam, se vlastně teď ohledně velkých průmyslových pivovarů děje zde. Malé pivovary ale bojují ve velkém a doufám, že jim to co nejdéle vydrží. Big Ben taky bojoval a nakonec to dobře dopadlo. Bad Tölz kvůli němu asi budu muset navštívit a tamní pívo ochutnat. Jinak to nevidím. Poctivé bavorské městečko, skvělý námět pro milovníka piva povinnost vidět a hlavně scény, bez kterých by Big Ben nebyl Big Ben. Především teda ty s jeho maminkou, která díl co díl nepřestává překvapovat. Nevidím jediný důvod, proč by se tady takové filmy měli kritizovat. U mě je to teda ještě o hvězdičku víc umocněné samotným příběhem.(24.1.2014)

 • Matty
  odpad!

  Jednou, jedinkrát, zcela náhodou jsem přepnul na Primu zrovna, když tam dávali tohle. A nelituji toho, jinak bych nemohl naplno docenit kvality Komisaře Rexe, který vedle Big Bena působí jako pozlacené záchodové prkénko vedle čerstvého lejna.(12.5.2006)

 • retrix
  ****

  Povedený německý seriál seriál, od kterého nelze čekat styl Horácia, Mac Taylora či Grissoma z amerických bratříčků Kriminálek od Jerry Bruckheimera. Detektivní pátrání je zde spojeno s komickými figurkami mezi něž patří hlavní představitel Big Bena,jeho maminka, prelát, policista Feifer či stavitel. Režie i scénáře jsou v některých dílech nadprůměrné jinde nevybočují z průměru. Nebýt Ottfrieda Fischera asi by mě seriál tolik nenadchl. Tento herec spolu s ostatními vnáší do seriálu své osobité charisma, které nelze opomenout.(8.2.2012)

 • MikeCool
  *

  TV-film. Celkově slabší seriál se slaboučkými krimi díly. Obtloustlý mamiňáček Ben, řeší vraždy společně se svojí blízkou spolupracovnicí a někdy i za pomoci Benovy "vtipné" matky. Jak říkám, když dojde na humor, je to až trapně tragické a nepříliš sympatické. Prostě kriminálka pro starší věkovou kategorii, která tyto "slátaninky" má ráda a já jím to neberu. Každý máme hold svůj názor. Já si pamatuji, že jsem se na toto vždy díval s babičkou, ještě když jsem byl malý děcko. V tu dobu se mi to i líbilo, ale bylo to tím, že v té době mi každý cpal samé pohádky apod. No a tak jsem se vždy u babičky díval na kriminálky, abych věděl, že život není jenom pohádka.(12.11.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace