Smrt kritika (S12E06) (epizoda)

• Německo

Kochkünste

Kulinárske umenie

Krimi

Německo, 2006, 1 h 29 min

• Malarkey

Po dlouhé době vysloveně špatný, až podprůměrný díl. Natočeno vysloveně amatérsky. Smrt kritika mě nalákala názvem. Doufal jsem, že by tento díl mohl být alespoň zábavný, protože na profesionálních kriticích je málokdy něco dobrého. Vražda je to ale vysloveně průměrná a hned po ní to vypadá, jak kdyby si smrt kritika přáli snad úplně všichni a nebo do ní alespoň byli zapletení všichni. No zápletka jak od Agáty Christie…a jak uvidíte rozuzlení, tak si uvědomíte, že doslova jak od Agáty Christie. Škoda ale, že jediné zábavné je to, že tu jednu z vedlejších rolí spojených s vraždou hraje kuchařka (plus pornohvězda) a Ben ji sežere všechno, co uvaří. A jak se na to hrne…to je asi to jediné, co pobaví. Také se jedná o poslední díl se Sabrinou, než ji ORF vyměnila za jinou vyšetřovatelku. Chtěla svoje jméno po boku Bena a jeho seriálové matky a tak byla odejita.(7.8.2018)