Skryté zlo

• USA Bad Samaritan (více)

Sean (Robert Sheehan) a Derek (Carlito Olivero) jsou dva zlodějíčci, kteří vykrádají domy, jejichž majitelé tou dobou večeří v restauraci. Sean se ale namočí do maléru – pro další krádež si vybere dům Calea Erendreicha (David Tennant), který u sebe vězní a týrá neznámou ženu. Sean by ženu rád vysvobodil, ale má kluk, jemuž nikdo nevěří, šanci v nerovném boji s bohatým psychopatem? (torture666)

Boby93

Začnu asi tím, že jsem velice spokojen! Na tento snímek jsem natrefil náhodně, má víceméně průměrné hodnocení, ovšem komentáře mě přesvědčily ke shlédnutí. Děj má příjemné rychlé tempo a celkem mě bavil zachránce i pošahanec. Akcí nabitý béčkový thriller (za hororový prvek považuji pouze objevení vězněné, a mrtvoly v hromadném "hrobu"), který považuji za velmi dobré zpestření podobně laděnych snímků. 80% ()

PetrDuda

Jde vidět, že tvůrci filmu domysleli film tak do jedné třetiny, pak už je nic zajímavého nenapadlo, tak z filmu udělali béčkovou, stokrát přežitou sračku, která by mě bavila možná tak před dvaceti lety. Dnes už se podobnými výplody zavděčit nedá. ()