poster

Náš malovaný prezident (TV seriál)

 • USA

  Our Cartoon President

Animovaný / Komedie

USA, 2018, 8 h 12 min (Minutáž: 25–27 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slasher
  ***

  Průměrný antitrumpovský animák v produkci Stephena Colberta, který na stejné téma sází neúnavně monology ve svojí Late Show. A jak je současný prezident jednoduchým terčem a super příležitostí pro komedii, tak tohle (a třeba SNL) už zároveň působí dost lacině a ohraně. Jak píše NY Times, "misses a huuuge target". Málo odvážný, nápaditý, vtipný. Myslím, že jeden díl mi stačil. Lepší tip. Stejně nic nemá na Ferrellova George W. :)(11.2.2018)

 • TORTERAjirka
  ***

  Na tento seriál jsem se těšila. Colbertův humor kombinovaný s dabingem a animacemi měl být další velký seriál pro Showtime, nicméně i když zpočátku je humor dost dobrý i ty dobré vtipy nejsou na potřetí vtipné. A po třetí episodě nabízí seriál už jen pramálo nového, doporučuji sledovat scénky na YouTube ty jsou občas dost vtipné, ale samotný seriál už takovou úroveň prostě nemá ... A i když se na něj řada podívám je to pro mě spíše již zajímavost než nějaký trhák.(9.5.2018)

 • Arsenal83
  **

  Paródia na profesionálneho imbecila Donalda Trumpa, ktorej chýba ale to hlavné - humor.(10.10.2018)

 • BaHa
  ***

  Colbertovy monology mě většinou nezklamou, tady ale nadšení chybí. Animace je bezvadná, kdo se trochu orientuje v americké vysoké politice, bude bezpochyb potěšen spoustou nenápadných narážek nejen na současnou administrativu, ale přesto tomu něco chybí. Nebo je možná reálný potus tolik absurdní, že ani satira občas nemá kde brát.(30.4.2018)

 • Mr.Skip
  ****

  Sakra úžasný humor, takhle dobře jsem se u seriálu dlouho nepobavil. Skvělý nápad a těším se na další sérii(17.4.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace