Vychytávky Ládi Hrušky

(pořad)
Reality-TV
Česko, 2015, 37 min

Nový král kutilů Láďa Hruška! Seriózní rádce i lidový koumák! Jeho vychytávky nám usnadní život, osobitý šarm zlepší náladu. Poradí, sežene, vyzkouší, vymyslí, předvede, ušetří, uvaří... Přijede k vám na zahradu, do dílny i do kuchyně! Pořad pro chalupáře, chataře, zahrádkáře, chovatele, majitele teras, balkonů i okenních parapetů je opět tady! Na obrazovky televize Prima přichází nový, moderní hobby magazín nejen pro kutily. Pořad plný rozmanitých rad a nápadů, vychytávek a zlepšováků do domácnosti, na zahradu nebo do dílny, moderuje Láďa Hruška, dosud známý spíše kuchařskými recepty. Ani ty zde chybět nebudou, v každém díle Láďa prozradí jeden recept i zlepšováky spojené s vařením. Hlavní náplní pořadu bude ovšem široké spektrum reportáží, v nichž bude Láďa radit či prezentovat nápady, bude navštěvovat šikovné lidi i komunikovat s odborníky. Témata budou reflektovat roční období, chybět nebudou ani pravidelné rubriky. Výrazná osobnost Ládi Hrušky a široký obsah témat dodávají pořadu rozmanitost, ale i odlehčenější formu a také lidský rozměr, to vše okořeněné špetkou humoru, který s sebou osoba moderátora přináší. (TV Prima)

BluT odpad!

K tomuto pořadu mám obzvlášť velký odpor, protože to běží vždycky, když jdu k mým rodičům na nedělní oběd (kam se těším!) a Láďa Hruška je to jediný, co mi tam dokáže zkazit náladu. Já chápu, že nejsem cílovka tohoto pořadu, ale Láďa je tak stupidní a nesympatickej, že by mě sral i kdyby uváděl nějaký pořad mému srdci bližší. A zdá se to jenom mně nebo má naprosto otravnou vadu řeči? Jak se mohl tenhle člověk dostat do televize je mi fakt záhadou. 0% ()

Matixed odpad!

Nejdřív sem si myslel, že se na to půjde koukat, když je to v podstatě vykradený kozlík šikula i pták loskuták. Nedalo. Trapný Láďa se nedá kvůli jeho humoru a vyjadřování poslouchat. Nedá se na něj ani dívat, protože se obléká jako 15 letý rapper a jeho recepty jsou otřesné. ()

cesky_hrac

Seriózní a lidový koumák Láďa Hruška opustil Mars a objevil se na planetě Zemi aby nás naučil samé užitečné vychytávky! Učí je pomocí svého zábavného pořadu A velice se mu to daří! ()

hammerhead odpad!

No, je to ale lepší, než kdyby tenhle chlapík učil děti ve škole svoje vychytávky (styl vyjadřování, gramatika, atd.) Po zhlédnutí pár minut pořadu jsem se rozhodl, že odložím masku falešného intelektuála, dám do antikvariátu sebrané spisy Hermanna Hesseho a koupím si knihu Vaříme s Láďou Hruškou, což je nedůležitější kniha desetiletí (nejen) v ČR. Po zbytek života chci do plastového škopíčku házet “vosolený vejce do trvarohový pomazánky” a tvářit se přitom ďábelsky, že by záviděl i Brůna senior. PhDr. Přemku, ty to vidíš... ()

BigMarthy odpad!

Byl jsem natolik drsný, že jsem viděl téměř celou reportáž o krouhačce na zelí. Hruška bude zřejmě milý člověk, ale tohle už ne. Zavání to klasickým, mně nepříjemným, socialistickým Receptářem. Takový formát pořadu snad už nemá šanci na dlouhodobé přežití. P.S. Snad se nebude příliš věnovat vaření, napáchá tak méně škody. ()

JohnnyB. odpad!

Odpad, ale možná jsem celý koncept špatně pochopil a má jít o recesi. Že by nástupce České sody? Pokud je tomu tak, pak budu hodnotit plným počtem hvězd... Čas ukáže... Každopádně je nutno poděkovat TV Prima za zaměstnávání mentálně postižených jedinců. ()

loki5 odpad!

Člověk to může brát jako recesi. Protože sázet kytky do staré holínky, jezdit na base pív a udělat si z luxfery pokladničku to opravdu nejde brát vážně. A k tomu se Hruška tváří překvapeně jako by právě viděl dva mimozemšťany hrát fotbal za FC Drnovice. Moc nechápu lidi, kteří chodí s takovými kravinami do televize a ještě víc nechápu proč televize dá peníze za to, aby to někdo natočil. Nic proti, vydělat peníze Láďa umí, ale pochybuju že se to zopakuje. ()

anitae

Další důvod proč se těšit na nedělní oběd:) Nástupce Přemka je tady! Kurnik, už dlouho jsem se tak nebavila... ()

Drom odpad!

Tak fenomén to je, už jsem o Láďovi Hruškovi a tomdle supr pořadu ledascos slyšel. A teď jsem to konečně i viděl. A stejně nechápu. Ten blbeček v kšiltovce s vyjadřovacími obtížemi je asi teda ten Láďa a ta mísa s alobalem, ve který pálí nějakou chemku, je gril vlastní konstrukce? Nebo je to naopak? Páč reálné mi přijdou obě verze a klidně bych věřil, že ta mísa vymyslela toho pozérskýho blbečka. Ono je to nicméně jedno, protože vychytaný to je tak jako tak. Konkrétně se podařilo vychytat šarm, eleganci, důmyslnost, sympatie, umění, kvalitu, soudnost i rozum a to tak dokonale, že v proudu řeky zábavy nic z toho nezbylo a plavou tam už jen hnědá hovínka. Láďa nám jistě v dalším pokračování ukáže, jak z nich splácat figurku policajta nebo pejska. Což jsem ukradl z Izerovy Policejní akademie, kde už tenkrát to byl jen starej ukradenej trapnej vtip, takže mi to hezky pasuje k dojmu z tlenstoho pořadu, jenž se inovátorsky netočí straight to DVD alébrž rovnou do nejbližšího (Prima) kanálu. Asi budu taky moderátor... P.S.: Zatej Crazy Builder! ()

Plechpetr odpad!

Stěží by člověk hledal horší nápady, debilnější kecy, horšího moderátora a ještě horší hosty, kteří se touto cestou chtějí čímsi pochlubit. ()