poster

Přes hranici

 • USA

  Miss Bala

 • Kanada

  Miss Bala

 • Velká Británie

  Miss Bala

Akční / Drama / Thriller

USA, 2019, 104 min

Kamera:

Patrick Murguia

Hudba:

Alex Heffes

Producenti:

Pablo Cruz

Scénografie:

Marco Niro

Kostýmy:

Graciela Mazón
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Arsenal83
  **

  Dement Trump ešte stále nestihol postaviť ten plot a potom sa stávajú také veci. Očividne Mexičanka, ale už s americkým občianstvom, sa náhodne dostane do pazúrov mexického gangu a zdá sa, že asi zabudla, ako to v krajine kaktusov chodí, keďže neváha hrdo kartelu do očí chrstnúť, že "ja poznám svoje práva!". Opálení zbrojnoši sa dlho snažili nájsť v drogovom slovníku slovo "právo", avšak s údivom zistili, že taký cudzí termín sa v oblasti tequily naposledy vyskytoval ešte za čias dobytia Aztéckej ríše, aj to šlo o právo zabíjať Indiánov. V tomto napínavom thrilleri si užijete naozaj veľa slnka, fúzatých slizákov a nakoniec aj tak vyhrá Mexiko.(28.3.2019)

 • `barocco
  ***

  Jednohubka akoby vysita z pera isteho francuzskeho velkoproducenta (aj) tohoto zanru menom Besson . Francuzsky sarm pre parodovanie sameho seba vsak nehladajme, preto film posobi niekedy az neuveritelne priehladne a staticky. Medzi dvoma az troma hviezdami.... avsak v dnesnej dobe sa tocia aj daleko horsie filmy tohoto zanru...(28.4.2019)

 • Morholt
  **

  Vizážistka se připlete k přestřelce na party pro lokální missky, padne do spárů kartelu a krátce na to i DEA, která jí donutí dělat krtka. Hlavní hrdinka neni zrovna bedna, ale vzhledem k tomu, že členové kartelu jsou totální idioti a agenti DEA prozměnu naprostí kreténi, dokáže to díky legračním eskapádám přežít. To by se jí ale nepovedlo, kdyby někdo nerozstřílel scénář tak, že sotva držel pohromadě. No a korunu tomu nasazuje Gina Rodriguez, které to tady nádherně nejde, protože se prostě do podobných rolí nehodí. V závěru Mackie vypustil hlášku, která téhle prče nasadila korunu a donutila mě poprskat si klávesnici. 30% za kouzlo nechtěného.(15.4.2019)

 • castor
  **

  Stát Baja California a jeho největší město Tijuana, které leží na mexicko-americké hranici – se všemi problémy, které právě jeho poloha přináší. Hispánská Američanka Gina Rodriguez tam jede navštívit kamarádku, které se zachtělo korunky v soutěži krásy. Všechno je ovšem nakonec úplně jinak, za což kolikrát mohou právě i dívčiny naivní kroky. Její soukromé peklo kočírují bossové drogového gangu, úkoly z bodu A do bodu B se ale začínají po čase poměrně zajídat, chování agentů DEA je pak rovněž krapet mimo. Lehce umělá ukázka toho, jak rychle lze v dnešním Mexiku dospět a ztratit zbytek iluzí, je nicméně solidně natočená, v závěru pak úsměvně přepálená. Děvče v sobě totiž „nachází“ netušené schopnosti. Samozřejmě k tomu přispívají všichni okolo, jež se chovají jako naprostí idioti. Škoda, že to tvůrci pojali tak smrtelně vážně.(14.5.2019)

 • M.i.k.e
  **

  osobně mi tyhle za vlasy přitažené akční béčka nijak nevadí pokud jsou zábavné...Miss Bala bohužel není.Ne snad že by se tady nic nedělo,ale celé je to takové nezáživné a už tolikrát viděné.Navíc se Miss Bala bere smrtelně vážně a to jí taky body rozhodně nepřidává.Když už něco podobného tak radši znova Peppermint...40%(15.4.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace