Přes hranici

• Kanada

Akční / Drama / Thriller

USA, 2019, 104 min

• Morholt

Vizážistka se připlete k přestřelce na party pro lokální missky, padne do spárů kartelu a krátce na to i DEA, která jí donutí dělat krtka. Hlavní hrdinka neni zrovna bedna, ale vzhledem k tomu, že členové kartelu jsou totální idioti a agenti DEA prozměnu naprostí kreténi, dokáže to díky legračním eskapádám přežít. To by se jí ale nepovedlo, kdyby někdo nerozstřílel scénář tak, že sotva držel pohromadě. No a korunu tomu nasazuje Gina Rodriguez, které to tady nádherně nejde, protože se prostě do podobných rolí nehodí. V závěru Mackie vypustil hlášku, která téhle prče nasadila korunu a donutila mě poprskat si klávesnici. 30% za kouzlo nechtěného.(15.4.2019)

• m.a.t.o.

Asi takto: ak čo i len na chvíľu zapnete mozog, zistíte, že Miss Bala je chujovina ako traky. Ak ho ale pri pozeraní necháte vypnutý, pobaví vás aspoň rýchly spád s pozerateľnou akciou. I keď, namiesto Giny Rodriguez mohli tvorcovia vybrať aj fešnejšiu hlavnú hrdinku... 30 %(24.7.2019)

• Mamlas

Rádoby akční thriller, ale velmi blbý a slabý. Dvě přestřelky, jinak kupa blábolení, prostojů, nudy a dokonce hojné romantické prvky. V hlavní roli obtloustlá, prdelatá a škaredá afroameričanka, která ale vyhraje soutěž Miss (to bylo fakt k smíchu), a s ní řada dalších neznámých ksichtů, rádobyherců. Nestojí to za zhlédnutí.(18.5.2019)

Film typu: Neb jak se vše může posrat, i když vše děláte správně. Sakra, však díky téhle ženě umřelo neskutečně moc lidí, ale co na plat, ona prostě neměla na výběr a za záchranu své kamarádky a jejího sny prostě šla přes mrtvoly. Musela se prát se svým vnitřním já, ale díky své silní vůli nakonec docílila toho, o co nejvíc šlo. 60%(9.9.2019)

• Johnny.ARN

DEA a CIA sa hrajú na mexickom piesočku, aby prišla vizážistka z ameriky s mexikánskymi korenmi a celé im to prekazila. Strašne dementný a nelogický film. Tá akože romantická linka tomu absolútne nepomohla. Jasné, keď sú ľudia v nebezpečí robia veci, čo by inak neurobili, ale na pol filmu zabudnúť na kamarátku a venovať sa nácviku streľby s bossom kartelu bolo cez. 1 z 5(14.6.2019)

• - Gang objavujúci sa vo filme nesie názov "Estrellas" a jeho logo tvorí písmeno "e" spojené s malou hviezdičkou. Estrella je španielsky výraz pre hviezdu. (m.a.t.o.)