Muž mírné povahy už nechce být jenom obětí šikany a přihlásí se do karate. Záhadný instruktor ho pak uvede do silně maskulinní subkultury, ze které jde strach. (Netflix)

Nortizop

Překvapila mě silná thrillerová satira namísto lehké komedie, kterou jsem očekával po shlédnutí traileru. Po prvním shlédnutí jsem proto byl maličko rozladěn se svými očekáváními. Nicméně po druhém a vícerém shlédnutí si uvědomuji, jak mi tento netradiční film uvízl v paměti a svou brutální a absurdní subverzí mě nutí se k němu stále vracet. Myslím, že většina publika, která nepraktikovala žádné tradiční bojové umění a též optimálně již nepraktikuje, aby se spoustě rysů kultu mohla patřičně zasmát, nedocení všechny ty ingredience, které jim byly naservírovány. ()

Harty

Hodně wtf snímek u kterého není možné dopředu odhadnout chod děje ani jednotlivých scén. Jesse je v těchto rolích vždy skvělý a použitý humor je stejně originální a bizarní jako celý film. Určitě stojí za to vidět, dost klame tělem. ()

Beyonder

Nie je to dostatočne vtipné ani dostatočne vážne ani dostatočne akčné ani dostatočne originálne. A určite by som nepovedal, že je to nepredvídateľné. A Eisenberga už fakt dosť! ()

im8

Skvělá záležitost! Totální low-costová jízda. Tady nebylo normální vůbec nic. Jenom malá třešnička na dortu chyběla k tomu, abych dal pět. Bravo! ()

patient333

Troška wanna be klub bitkárov, celkovo dosť divné a vláčne. Pôsobí to na mňa ako mix viacerých žánrov. Podľa mňa by sa to dalo spraviť aj troška svižnejšie a menej predvídateľne, no každopádne je to pozerateľné (znova by som však do toho nešiel). ()

Vlad

Trochu manieristicke, artovsky netradicne no vo vysledku velmi podarene. Super zahrane, kazdemu som jeho postavu veril a pritom tych typov ludi tam nie je malo. Urcite to nie je film pre siroku verejnost ale divak so slabostou pre podivne filmy si pride na svoje! Mne tam nic nechbyalo, 5*! ()

Oup

Všimol som si, že na csfd začína byť zvykom slabo hodnotiť super filmy. Táto zvláštna temná komédia ktorá nádherne prezentuje karate a jeho podstatu je asi najsilnejšia v tom, že sa nedá predpokladať, čo sa zas stane. Výborné, ()

stret

Toporne neherectvo Eisenberga, ktore nepripominalo humor ale trapnost. Hlupy a zbytocny pribeh, s nulovou uveritelnostou. ()

Vdecnydivak

Tak tohle jsem si vážně užil. Na začátku jsem sice chvilku nevěřícně třeštil oči a říkal si, co je to za úchylárnu. No a pak jsem si zvyknul na bizarní scény, děj se tak nějak pomalu ale jistě posouval kupředu a ta úchylárna mě děsně bavila. No a v jaký konec se to celé vyvinulo? Pecka. Jednu hvězdu dám dolů za některá pochybení týkající se karate a jeho výuky. Možná to byl i záměr, ale mě to trochu dráždilo. ()

angdoc

Podhodnotené dielko. Je to presne ten typ filmu, ktorý buď budete považovať za úplne zbytočnú hovadinu alebo totálne originálny počin. Asi podľa toho či vám sadne predostrený kód, humor a darí sa vám čítať aj medzi riadkami. Za mňa úplná bomba. Jediné čo ľutujem, že som to videl v TV s reklamami a s veľmi zlým slovenským dabingom. ()