Pozor na oči!

• Česko Pozor na oči (festivalový název) (více)

Den se chýlí ke konci a vy jste vyslýcháni policií. Konec je v nedohlednu. Jste unavení, hladoví jako vlci a vzhledem k chybějícím oknům v místnosti nejste schopni rozeznat, kolik je hodin. A co hůř, všichni policisté na stanici jsou naprostí šílenci. Přesně takové situaci čelí nešťastník Fuguain ve snímku Quentina Dupieuxe s názvem "Pozor na oči!". Byl předveden, aby podal výpověď o mrtvole, kterou našel před svým domem, což se rychle promění v banální a vyčerpávající popis celého jeho večera. Když je zanechán o samotě s paranoidním šerifem, kterému se okamžitě stane legrační, avšak smrtelná nehoda, Fuguain má náhle na krku ne jednu, nýbrž dvě záhadné mrtvoly. (Cinemax)

BOURQUE

Začína sa to sľubne – vtipne rozohrané vypovedanie na policajnej stanici. Francúzka komédia, ktorá postupom času stráca dych a hlavne ten záver mu nerobí príliš dobre. Dvojica B. Poelvoorde a G. Ludig to drží pri živote. Osobné hodnotenie: 69% (**) ()

Shitonit

V tomto období mám kliku na samý sračky? Ještě že to má jen hoďku a kousek, vydlabalo mi to do mozgu jen mrňavounkou dirku..Blbost ! ()

iz67

Naprosto genialni hricka, tak prirozene jsem zobrazeny absurdistan uz dlouho nevidel. Herci uzasny, dialogy uzasny. Velkej respekt. ()

DonBraso

Francouzská jednohubka se zajímavým rozuzlením.Sice druhá půlka malinko vyházela humor.Asi tak.Tak za nápad určitě palec nahoru.I jsem se zasmál,což už dneska v mém ranku je těžká pila.Sice malinko tápu jak se tam Fuguain tedy dostal na tu"policejní" stanici,ale asi tak.75% ()

vinducha

Genius nebo šílenec , ta hranice je opravdu tenká , a u tohoto tvůrce obzvlášť . Jinak ve mě  film malinko evokoval Pouhou formalitu z roku 1994 . ()