Československo,
1974, 60 min
Hrají
Zita Furková
Slovenský stát
Nejlepší filmy:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Gazdova krv (2014) (divadelní záznam)
Lekár umierajúceho času (1983) (seriál)
Hana Gregorová
Československo
Nejlepší filmy:
Tisícročná včela (1983)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Vianočné oblátky (1977) (TV film)
Gustáv Herényi
Československo
Nejlepší filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (seriál)
Svědek umírajícího času (1990)
Dobrodinec (1991) (TV film)
Zuzana Kronerová
Československo
Nejlepší filmy:
Sváko Ragan (1976) (TV film)
Zhŕňajova nevesta (1978) (TV film)
Lekár umierajúceho času (1983) (seriál)
Mária Kráľovičová
Československo
Nejlepší filmy:
LENI (2015) (divadelní záznam)
Chrobák v hlave (2014) (divadelní záznam)
Louis Pasteur (1977) (TV film)
Eva Krížiková
Československo
Nejlepší filmy:
Pštrosí večierok (1969) (TV film)
Červené víno (1976) (TV film)
Henrich IV. (1987) (divadelní záznam)
Hana Meličková
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Rok na dedine (1967) (TV film)
Polnočná omša (1962)
Ženský zákon (1967) (TV film)
Pavol Mikulík
Slovenský stát
Nejlepší filmy:
Tisícročná včela (1983)
Henrich IV. (1987) (divadelní záznam)
Portrét Doriana Graya (1969) (TV film)
Jana Nagyová Pulm
Československo
Nejlepší filmy:
Sváko Ragan (1976) (TV film)
Lekár umierajúceho času (1983) (seriál)
Vianočné oblátky (1977) (TV film)
Katarína Orbánová
Československo
Nejlepší filmy:
Nepokojná láska (1975) (seriál)
Straty a nálezy (1974) (seriál)
Jennie Gerhardtová (1979) (TV film)
Ivan Rajniak
Československo
Nejlepší filmy:
Sváko Ragan (1976) (TV film)
Rysavá jalovica (1970) (TV film)
Medená veža (1970)
Marta Rašlová
Československo
Nejlepší filmy:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Naši synovia (1975) (seriál)
Zahrada (1995)
Viera Strnisková
Československo
Nejlepší filmy:
Rysavá jalovica (1970) (TV film)
Medená veža (1970)
Rok na dedine (1967) (TV film)
Soňa Valentová
Československo
Nejlepší filmy:
Kladivo na čarodějnice (1969)
Na skle maľované (1980) (TV film)
Portrét Doriana Graya (1969) (TV film)