Stánek s polibky

První polibek vyústí v zakázaný románek Elle s nejhezčím klukem ze školy. Riskuje tak, že přijde o svoji nejlepší kámošku. (Netflix)

Dejvecd

Blbosť, akože totálna blbosť, ktorá ma, ale vo výsledku celkom bavila. Príbeh je celkom banálny, ale na oddychovku pri ktorej človek vypne, to stačilo. 6/10 ()

Honzimir67

2/10 - Otřes. Jediné co na filmu cením, je myšlenka, že kamarádství je kolikrát lepší než láskyplný vztah. Jinak jde o obyčejnou romantickou neoriginální slaďárnu, kde herci předvádí výkony jak na školní besídce. Pro nadržené teenagerky, které šílí z Noaha a Leeho, je to možná vhodné. Ale pokud nechcete zbytečně ztratit 105 minut svého života, tak nad zhlédnutím filmu ani nepřemýšlejte... Radím vám dobře! (Film jsem zkoušel sledovat i v jiných jazycích, a musím říct, že to bylo mnohem zábavnější, jelikož jsem nerozumněl ani jedné cringe hlášce, která byla ve filmu řečena.) ()

Prubner

Trochu se tu bije komedie s milostným dramatem, ale má to svižné tempo a udrží to bez problémů vaši pozornost. Jen do hlavní role mohli vybrat hezčí herečku, než je Joey Kingová, ta mi moc nesedla. ()

PocahontasM

Další romance, která se mi tentokrát líbí kvůli hereckému vystoupení Joey King. Není to představitelka sexbomby ani stydlivé krásky. Hraje přesvědčivě. Je to typická prdelatá, prsátá holka, co hraje fotbal. Je trochu jako kluk v sukni, protože jí zemře máma a nemá jí kdo radit s holčičími věcmi (až teda na kamarádku její matky, která jí ale vlastně vůbec neradí :D ) ()

Nikolas__

Nakonec milé překvapení. Ten film má (hlavně v první polovině) fakt strašně rychlé tempo a alespoň docela zajímavé (leč ultra debilní) postavy. Herecké výkony taky ok, scénář by mohl být lepší ale i tak je film průměrný, v těch emotivnějších pasážích dokonce dobrý. V závěru to začne být trošku divné, slabší takže to dám za slabší tři hvězdy. ()

Hyssi

Totální sranec... Dokoukal jsem 40 minut pak jsem to vypl... Nevím kdo psal scénař, ale tak tipuju buď někdo z psychiatrické lečebny nebo to byl sám Bartoš, protože chování postav tady v té sračce není ani možný :D Doslova chování VŠECH postav v tomto snímku je tak možné jak že Bartoš bude někdy chytrej člověk... Ty "pravidla" co byly ve filmu to je taky dobrá sračka : pravidlo 9 - nemít nic s bratrem/sestrou kamaráda... Doslova Lee má za bratra sexy modela a Elle má  šestiletého bratra, nevím kdo má vyhody.. Ale celkově postava Leeho je největší píčus co mohl být na filmovém plátně. Jediné co bylo ve filmu obstojné byla chemie mezi hlavními charaktery. [20 %] ()

RoseThrone

Mělo to své sladké a skvělé momentky, naopak taky ty nic neříkající a dosti nedotažené. Tak či tak to byla příjemná odreagovačka, která Vás ničím neurazí. :-) ()

mstychov

Miluju romanticka klise, i kdyz si myslim, ze tento film mezi ne uplne nepatri. Velmi zajimavy napad. Herecke obsazeni promyslene. Hlavni dvojice si sedla. Tesim se na druhy dil. :) ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 8/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 6/10. ()

Royaldell

Jelikož jsem od the Kissing Booth nečekala v podstatě nic,byla jsem velmi příjemně překvapena! Sice mi samotný děj připomíná historku z wattpadu,ale neskutečně se mi to líbilo! Jo,je to odreagovačka pro teenagery,takže určitě nečekejte něco převratnýho..Ale celkově to prostě působí dobrým dojmem,ať už je to teda krásným (!) mužským hereckým obsazením (za mě vede Noah) nebo hlavní Joey King,která je prostě skvělá. Můj věk se tu vidno projevil.. Tipuju,že za takových pět let bude The Kissing Booth kultovní teen movie jako Mean Girls nebo Deset důvodů,proč tě nenávidím. ()

Kdo by se mohl stát příštím Supermanem?

Kdo by se mohl stát příštím Supermanem?

13.01.2023