Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jake "Darc" Walters (Tony Schiena) je předčasně propuštěn z věznice na svobodu. Zařídil mu to jeho kámoš a zároveň polda od interpolu. Na oplátku ale za to chce, aby mu "Darc" pomohl zachránit dceru ze spárů Yakuzy. Jenže dostat se k Yakuze tak blízko chce pořádnou dávku odvahy. "Darc" má z mládí nevyřízené účty s hlavou Kogakai, a tak nabídku přijme. (Rodriguez)

(více)

Recenze (38)

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

Ako plytká, tuctová akčná zábava na jedno vzhliadnutie “Darc” ujde. Ako plnohodnotný snímok s príbehom, ktorý by spĺňal aspoň “nejaké” kritéria, ako serióznosť, vážnosť, či vlastnú myšlienku - úplne prepadáva. Je to jeden z ďalších filmov “one Vs ten thousand” na miliónty spôsob bez nápadu, kedy divák premýšľať nemusí, a vlastne ani nesmie. Dialógy ako z komiksu, intonácia hlasov Yakuzákov preafektovaná. Dám ale aspoň priemer, nakoľko som sa nenudil .. ()

Davies182 

všechny recenze uživatele

Celkem slušná brutální mlátička lomeno střílečka tak trochu ve stylu comicsovýho Franka Castlea, na který ale nejvíc zamrzí tragická choreografie bojových scén. Ono se totiž ne nadarmo říká, že když spotřebujete na jeden úder pěstí osm epileptickejch střihů, tak asi zrovna nebudete profík z ranku Chada Stahelskiho anebo choreografů marvelovek. Ale pozor, koukat se na tuhle nasranou řezničinu v pohodě dá, to zas jo, a hlavní bouchač je hooodně sympatickým křížencem Buda Spencera a Johna Wicka. Během poslední akce sem se už vyloženě culil od ucha k uchu. [Netflix] ()

Reklama

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Takhle gang Yakuzy kdysi nevyčistili ani Dolphie s Brandonem, protože když se whoreguard Darc namíchne, je uřezaný malíček jen malým bebím na úrovni zatrhnutého nehtu.. Ty moderní akční béčka jsou zbytečně komplikované, bolestné a s malou porcí nadhledu, nicméně co se týká pitomosti děje, uklidňuje mě, že tam je stav víceméně neměnný. Nechci být zlým prorokem, ale Tony Schiena žádná akční hvězda nebude. I když na druhou stranu, řekli byste v časech Lásky nebeské, že v Liamu Neesonovi dřímá potenciál zaplnit desítky márnic..? ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Nenápadná Revenge rubačka ve stylu Punishera! Mladý chlapec příjde o matku před svým zrakem, která je prostitutkou a odkrouhne ji místní gang Yakuzy. Jakmile vyroste rozhodne se pomstít a půjde přes mrtvoly. Příběhově sice nic originálního, ale po formální stránce film splňuje všechny kritéria. Na béčko je film kvalitně technicky spracovaný, herecky slušný ( Hlavní představitel má charisma) a skvělá je akce jak souboje tak přestřelky a není nouze ani o utržené končetiny či hlavy. Je to Tvrdé Rko, tedy je zde hodně sexu a nahých žen, spousta násilí a taky se zde ve velkém berou drogy, takže kdo podobné filmy může rozhodně se bude bavit. Za mě slušný . 75% ()

Ouwen 

všechny recenze uživatele

Říkal jsem si, že po dlouhé době zkusim nějaké akční béčko. Když jsem na netu četl, že hlavně kvůli akci se vyplatí na film podívat, hned jsem se chopil příležitosti a pustil si Darc. A jsem fakt nadšenej. Je to místy fakt hloupé béčko, ale herci si svoje role užívaj úplně maximálně, jsou sympatický, odehrává se to v pěkných interiérech a neustále se střídaj lokace. Vizuálně film vypadá fakt lahůdkově. Co by za něco takového, dnešní vyhořelý králové akčních béček, dali? Tony Schiena je pro mě úplně neznámej, ale v akci si vede hodně solidně, vypadá drsně a má pěknou sousedku. Záporáci jsou svině, co tam kosej i nevinný lidi. Místy mě film i překvapil tou úmrtností klaďasů. Akce je plno - je nařachaná dynamikou, nechybí ani gore, mnoho dobrých nápadů, zlomenin, proříznutých tepen a končetin, občas se objeví nějakej slušnej kop. Ze začátku je akce příliš zpomalovaná a prostříhaná, ke konci jsou souboje výborný a intenzivní. Pro mě nejlepší akcí byla stealth vloupačka do toho luxusního bytu se špičkovým fightem v kuchyni a pak v bytě proti třem týpkům. Akční scény jsou dlouhé, nechybí ani "hloupé" přestřelky, kde týpek všecko vystřílí, vzhledem však k intenzivní práci choreografů a důvtipu, to tentokrát není problém. Film se nebere až tak vážně a působil na mě i odlehčeně. Hudba je fajn. Takže nadhodnocuju, protože jsem se bavil každou vteřinou a nějakou tu akci si pustim znova. Fakt mě to bavilo, dokonalé akční béčko. PS: Banda pomatenců zde zmiňuje Punishera, se kterým má film společnýho asi jako Raid s Boykou :D ()

Galerie (3)

Zajímavosti (1)

  • Natáčanie filmu prebiehalo v kanadskej provincii Britská Kolumbia. (MikaelSVK)

Reklama

Reklama