Romantický príbeh milovaného britského princa Harryho (Murray Fraser) a rozvedenej americkej herečky Meghan Markleovej (Parisa Fitz-Henleyová) sledujeme od prvej chvíle, čo ich zoznámili priatelia. Od počiatočného priateľstva, ktoré ešte dokázali pred verejnosťou skrývať, až k obrovskej celosvetovej pozornosti médií, ktoré sledovali ich vzťah, ako prerastá do lásky a zamilovanej dvojici boli neustále v pätách. (TV JOJ)

Marze

Film je přesně takový jaký ho chcete mít - šťavnatý, romantický a trochu směšný. Osobně volbu Harryho vůbec nechápu jak z hlediska fyzické přitažlivosti jeho partnerky , tak i po duševní stránce, takže jsem asi film tak neprožíval. Navíc filmová dvojice je jak přes kopírák. Jako dovětek mohlo být, že Harryho později matička trochu vydědila. ()

andrewXx

Kráľovská svadba zasiahla ľudí v troch kategóriách. Tí, ktorí na ňu nadávajú preto, lebo sa má niekto lepšie ako oni, prečo by sa o to mali zaujímať, že to stálo kopec peňazí, ktoré mohli ísť inam a podobne. Aj napriek tomu, že im je ukradnutá, míňajú svoju energiu na jej komentovanie v negatívnom zmysle slova. Potom sú tu tí, ktorí ju hejtujú už len z princípu, pretože vidia kategóriu číslo tri, ktorá o ňu prejavuje záujem. Jednoducho chcú byť iní, pretože si myslia, že je to cool. Tento film zrejme hodnotila prvá a druhá kategória, pričom sa domnievam, že väčšina toho "odpadu" je tu len z princípu a film vlastne vôbec nevideli. Dôvodu? Nuž, aj napriek tej TV tvorbe to vlastne vo výsledku vôbec nebolo zlé. Hlavná dvojica bola obsadená veľmi dobre. Dej pekne odsýpal a pustil sa dokonca aj do ťažších tém ako smrť princeznej Diany a jej dosah na samotného Harryho, ktorý sa s ňou pasoval naozaj dlho. V prípade Meghan išlo o problémy jej pôvodu, že je len obyčajná herečka, ktorá je ešte k tomu rozvedená a polovičná afroameričanka. Toto bol zrejme najsilnejší aspekt filmu, ktorý sa mohol rozvíjať oveľa viac. Potom však nastáva romantické klišé, ktoré už film sťahuje nižšie. Práve tam mohli autori ukázať oveľa viac nápadu a sily. Iste sa nejedná o žiaden žánrový prelom alebo niečo, čo sme ešte nevideli. No napriek tomu ide o pozerateľný kúsok, s ktorým nešliapnete vedľa, ak vás toto royal diane čo i len kúsok zaujíma. 65% ()

Fretakata odpad!

Prototyp filmoveho gýča. Neverím ani zblo, navyše je až bolestivo hlúpy. Pre glorifikaciu clenov kralovskej rodiny by som pokladala podporu zo strany dvora ... ale ze by boli taki blbi ..hmm ()