MoiJe

No hura, ani som nevedela, ako mi serial s podobnym nametom chyba. Vykop mohol byt trochu akcnejsi a rychlejsi, na hypu toho ze ide o zabijacku teen skolu sa neda zadarmo viezt dlho... ()

geklon

Škola zlomených kostí. Pecka. Extremní a atraktivní jízda, plná silných momentů. Povedený casting jen doplněnej uhrančivým vizuálem, inspirovaný reganovskou utopií. Geniální soundtrack, hudba a střih, jen doplňují povedené animované flashbacky. Henry Rollins v roli jednoho z učitelů, nebo třička Bad Religion, či Exploited jsou jen vykřičníkem za plným hodnocením. ()

Bozvav

Nápad vypadal zajímavě, nicméně zajímavý nebyl. Propagace násilý bez důvodu už u dětí mi přijde totálně ubohá. Jednu hvězdu za sympatického hlavního hrdinu. Představa, že by někdo pozbíral všechny potenciální asociály už v pubertě a naučil je, jak být velmi výkonými sociopaty mne spíše děsí, než baví. ()

TheEvilTwin

Stylová a vizuálně našlapaná akční jízda s neskutečňe zajímavým a poutavým dějem. Sympatické postavy, předměty ve škole a školní gangy. Škola pro teenager zabijáky - to je prostě sen každého filmového fandy:D pilot hodně navnadil, natěšenost na další díly. ()

• Po úvodní scéně, když Marcus (Benjamin Wadsworth) začne svůj monolog před vyhořelým dětským domovem, zní v pozadí skladba Behind the Wheel od britské elektronické kapely Depeche Mode. (Trajektt)