Max už se nedokáže nadále vyhýbat děkanovi, který je velmi nespokojen s jeho působením. Dá Maxovi za úkol provést po nemocnici a okouzlit vdovu po mecenáši, která by mohla poskytnout deset milionů dolarů. Prohlídka ale neprobíhá nejlíp. Max se snaží přesvědčit Georgii, aby neodjížděla. Laura má na starosti mladou těhotnou vězeňkyni, která i přes ohrožení života odmítá porodit, dokud je ve vězení, aby jí nevzali dítě. Dr. Froome spolu s dr. Kapoorem pečují o muže, kterého našli nahého na hřbitově, jak vyhrabává hrob a volá svou snoubenku. Helen přesvědčuje Maxe, aby se podrobil léčbě. Nejenže ten není ochoten nastoupit k léčení, ale navíc to vypadá, že Hana kvůli svým mediálním aktivitám ztrácí důvěru pacientů jakožto lékařka. (TV Nova)

Winster

Je to pokady stejny nazehleni doktori a doktorky co resi zvlastni pripady a desne o vsem rozhodujou. nejvic me dostav ta "princezna" z OUPD tak je uplne nejvic namistrovana. Onkolozka taky vypada na prim. onkologie asi tak jako ja. Pan reditel lita na ketaku :) a mava rukama... Jsem vynijkajici doktorka!!!! ()