Kde se země chvěje

V Tokiu 80. let se odehrává příběh milostného trojúhelníku. Záhadná bývalá emigrantka je obviněna z vraždy svojí kamarádky, která měla vztah s místním fotografem. (Netflix)

PamPero 1

Slušné svou atmosférou a hereckými výkony, slabé ale svým scénářem a pomalým tempem. Vyloženě to neurazí, ale ani to nenadchne. 60% ()

bonovox

Alicia Vikander je skvelá herečka a výborne zahrala svoju postavu v tomto thrilleri v ktorom nie je do konca jasné ako to všetko v skutočnosti bolo, ale aj tak sa jedná len o priemernú drámu bez výraznejších momentov ()

darkchipmunk

Alicia Vikander je od dětství přesvědčená, že její život je protkán smrtí, před níž utekla do dobrovolné japonské izolace, avšak nemohla si vybrat místo melancholičtější, bolestivější a - zdá se - smrtonosnější. Mně se ten zcizující způsob vyprávění líbil, hodil se k prostředí. Alicia je skvělá "Japonka", ale je to hodně i o ní samotné, o její zranitelné kráse, udává tón celého příběhu, vlastně nevím, jestli tam byly scény bez ní. Mam ji ráda pro její sofistikovaný projev, přijde mi ale, že je vlastně herečkou několika málo výrazů. Když už tu takhle máme ty dvě pohromadě, herecké schopnosti Riley Keough jsou podle mě mnohem komplexnější a přesvědčivější. ()

tortillahot

Pribeh nie je az taky zaujimavy, ako som ocakaval, je to zaujimave ale nie natolko, ze si tento film budete chciet pozriet znovu. To co je tu naj, je herecky vykon krasnej Alicie a k tomu vyborna kamera. Na jedno pozretie dobry film, lepsi priemer. ()

stret

Nekonečne nudný film, ktorý som nedokázal dopozerať. Sledovanie tej nudy a bezobsažnosti ma mučilo. Toporná Vikanderová bola odpudzujúca ale zrejme to tak malo byť. ()

lineker

Pro mne to zase takový průšvih nebyl. Ono když do hlavní role obsadíte nejhezčí současnou herečku, máte hned několik plusových bodů. Snové Japonsko a příběh, který začíná v hluboké minulosti aby mohl kulminovat v thrillerovou zápletku v Tokiu 1989. ()

sadsammy

Jdu sem napsat recenzi nenavisti a nepocohpeni proc jsem ztratila dve hodiny u tohoto snimku. Velmi nezajimavy a nudny pribeh. kde fakt nechapes o co jde vsem postavum. Sice pointu jsem celkem pochopila, ale to nejak trvalo a to urcite ne tim, ze jsem blba. Pro me je to obrovska ztrata casu, protoze zaprve dej jde natolik pomalu, ze ke konci uz ztracis nadeji pokud vubec to k necemu privede. Zadruhe hra hercu take byla podprumerna, ale tak aspon hlavni herecka byla velmi sympaticka. Zatreti natoceno v tmavych barvech a to je jakoby jasne proc, jen to skodi filmu. Film nedorocuju, pointu mohu rict dvema slovy a timhle koncim. ()

jethrotull odpad!

Nudny a natahovany film pre mna s nesympatiskiu Aliciou Vikander,ktore dementne pohlady a spravanie by idealne zapadlo do Argentinskej telenovely. Absolutne nezazivny,povedal by som nasieraci film. Pre mna odpad. ()