Ušák (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2018

Jaromír Bosák

Jaromír Bosák

Talk show, která už se přehoupla přes 100 pokračování. Objevila jsem teprve nedávno a přehlížela s pocitem, že je to čistě sportovně zaměřené. Ale Jaromír Bosák zve i další své známé z řad herců, zpěváků a jiných známých tváří, takže jsem se chytila. Formát je jednoduchý, poměrně krátký, zahájený domácím úkolem pozvaného. Z rozhovoru dýchá příjemná otevřená atmosféra. Asi to křeslo bude kouzelné.(26.11.2020)

Původně jsem byl na 3*, ale po shlédnutí většího množství dílů zvyšuju hodnocení na 4*. Je vidět, že Míru Bosáka baví zpovídat hosty poměrně důstojným způsobem, a nijak do nich nerýpá, a neslovíčkaří s nimi. Na jednu stranu tomu prospívá, že si to Bosák dělá všechno sám, což je vidět hlavně u výběru hostů, a díky široké paletě známostí se mu povede dostat do TV i lidi, kteří do těchto typů pořadů zas tak často nechodí. Na druhou stranu je díky nezapojení dalších tvůrců poznamenána technická stránka, ale co už, to není to nejdůležitější.(15.5.2020)

• Chajimwitz

Samolibý a rádobyvtipný blb Jaromír Bosák už mě řadu let svými přihlouplými vtípky a svým způsobem komentování odrazuje ke sledování zajímavých fotbalových přenosů.Naštěstí žijeme v době,kdy si můžu ten samý zápas v klidu pustit na nějakém zahraničním kanále,přinejhoším na live -streamu a přitom být ušetřen od trapných a stupidních průpovídek tohoto havlobolševického podržtašky.Nyní jsem narazil na nové,pofidérní stanici TV Seznam na tento pořad,který si sám moderuje a musím konstatovat,že je to řádná sračka,odpovídající úrovni J.Bosáka.(6.5.2019)

• Alexis74

"Já, voják ozbrojených sil, vědom si svých občanských a vlasteneckých povinností, slavnostně prohlašuji, že budu věrný České republice. Budu vojákem statečným a ukázněným a budu plnit ustanovení vojenských předpisů. Svědomitě se budu učit ovládat vojenskou techniku a zbraně a připravovat se k obraně České republiky a bránit ji proti vnějšímu napadení. Pro obranu vlasti jsem připraven nasadit i svůj život. Tak přísahám!" Pokud by někdo nevěděl co to je tak je to přísaha vojáků ČR a já jsem přísahal. Nikde tam není nic o bojování někde v nějakým afganistánu nebo o tom, že by to byli hrdý vojáci a ne žoldáci, já tam vidím a čtu o obraně české republiky,ne o válčení a hraní si na vojáky. To potom jděte do prdele a nevozil bych ty mrzáky co tam za prachy válčí domů ani nevozil ať se doplazí špíny prašivý, nejsou to žádný hrdinové jsou to vrazi a žoldáci. Ale přísahám že své přísaze dostojím a jak tu uvidím nějakou cizí prdel co nám české republice bude chtít ublížit tak ho střelím jak svini. A mělo by se to pomalu uplatňovat už se nám tu amíci nějak moc roztahují, NATO jsem také nepřísahal, na NAto platí taky olovo.(8.11.2020)

• topi80

Jakožto člověk, který se rozhodně nemůže pochlubit tím, že by neměl vady řeči, bych měl mít asi pochopení. Jenže Jaromír Bosák je opravdu extrém. Je docela tristní, když hosté, kteří se mluveným slovem neživí, mají kvalitnější a kultivovanější mluvený projev než moderátor. Pořad je, jak je u Seznamu zvykem, tradičně mizerně nazvučený a trpí všemi tradičními neduhy.(26.2.2019)

• - Jaromír Bosák kromě moderování také sám natáčí, svítí, stříhá i zvučí. [Zdroj: Deník.cz] (Pan.Antonin)

• - Při natáčení prvního dílu s historicky nejlepším střelcem české fotbalové reprezentace Janem Kollerem přišel náhle výpadek kamery, do které šel zvuk, který následně musel Jaromír Bosák stahovat z foťáku a malého mikrofonu, navíc musel dělat trojí záběr z jedné kamery. To se podepsalo na kvalitě prvního dílu. [Zdroj: Deník.cz] (Pan.Antonin)