poster

Ušák (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2018

Režie:

Jaromír Bosák

Střih:

Jaromír Bosák
(další profese)
 • Pan.Antonin
  ****

  Zajímavý pořad, je vidět, že si Bosák vybírá hosty sám, vznikají tedy příjemné rozhovory bez zbytečné nevraživosti a napětí.(17.11.2018)

 • topi80
  *

  Jakožto člověk, který se rozhodně nemůže pochlubit tím, že by neměl vady řeči, bych měl mít asi pochopení. Jenže Jaromír Bosák je opravdu extrém. Je docela tristní, když hosté, kteří se mluveným slovem neživí, mají kvalitnější a kultivovanější mluvený projev než moderátor. Pořad je, jak je u Seznamu zvykem, tradičně mizerně nazvučený a trpí všemi tradičními neduhy.(26.2.2019)

 • - Jaromír Bosák kromě moderování také sám natáčí, svítí, stříhá i zvučí. [Zdroj: Deník.cz] (Pan.Antonin)

 • - Při natáčení prvního dílu s historicky nejlepším střelcem české fotbalové reprezentace Janem Kollerem přišel náhle výpadek kamery, do které šel zvuk, který následně musel Jaromír Bosák stahovat z foťáku a malého mikrofonu, navíc musel dělat trojí záběr z jedné kamery. To se podepsalo na kvalitě prvního dílu. [Zdroj: Deník.cz] (Pan.Antonin)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace