Mandalorianský nájemný lovec přijímá lukrativní zakázku pro záhadného klienta. (Disney+)

esshoul

Děj velmi roztěkaný mezi "obyč" povrchní seriál made in USA, ale zase je tam torchu feel prostředí Star Wars. Zajímavá je až druhá půlka, ůvod hodně umělý. Herecké výkony tu snad nikdo nemůže komentovat, žádné v tomhle dílu nebyly. Jen borec v helmě a dost trapný "rybí muž" na začátku, který vůbec nehrál jako někdo z prostředí SW. ()

EricNor

Na 15 mil za epizodu to vypada mizerne. Hraji tam dva herci a zbytek jsou loutky. Pedro Pascal mi tam nesedi. Porad ho za tou plechovkou vidim. Navic nosi znak damskeho prirozeni na hrudi. Tempo nic moc a kyvava kamera? Proc? Nejlepsi jsou zaverecnw titulky ()

Oakie

Kéž by v podobném duchu byly natočeny i všechny nové epizody SW. Na tento seriál je čirá radost se dívat. Jedinou výtku mám k délce epizod, které by mohly být delší. ()

Tomas129

Ta hudba je strašně, ale strašně divná. Díky ní ten film ve mně nevzbuzuje žádné emoce. Jen ten malý byl boží, ten jediný u mě emoce vybudil, ale to je prostě všechno. Jak náš Mandalorian čučí do výhně a má ty představy... Nevím no. Nijak mě to nebralo. Celkově jde z toho takový divný pocit. Občas mi tam přijdou nějaké věci nelogické. Prostě nemastné neslané. ()

Leira

Moc bych si přála dát pět hvězd. Kamera skvělá. Výprava skvělá. Kostýmy skvělé. Příběh, scény, herci, safraporte, všechno je přesně takové, jaké bych si od Star Wars ságy - seriálu přála! Ale ta hudba, totálně nijaká, ta naprosto degraduje celé dílo. John Williams musí plakat. Kdyby aspoň použili starwarsové téma v nějaké bláznivé neumětelské montáži, když už moderní skladatelé nejsou schopni vymyslet nic vlastního, co by reflektovalo děj, ale tohle je prostě jen totální prázdnota orámovaná nějakými těmi bubínky. Děs, bída, feeling na nule, zklamání veliké. Tak nádherný seriál, tolik práce vložené do natočení a tak důležitá položka tak zpackaná, ach jo. Kéž se objeví fanoušek, co seriál osází původní hudbou Johna Williamse!! <3 kvalitní komentář: psema ()

r3musko

Tajne som dúfal, že to bude pozerateľné aj pre ľudí mimo Star Wars svet, ale mýlil som sa. Pri sledovaní tohto dielu som mal dojem, že mi veľa náznakov uniklo a veľa súvislosti nedošlo. Neviem, nevidel som ani jeden Star Wars film. Možno tomuto seriálu dám ešte šancu v budúcnosti, ale na teraz to vzdávam po prvej epizóde. ()