Mandalorian spojuje síly se starými spojenci a pomáhá jim podniknout nebezpečnou misi. (Disney+)

celticek

Dobrý díl. Nejvíce potěšil konec s TIE fightery a stormtroopery na speedrech. Vrací se nám postava Moffa Gideona a laboratoř dává tušit pokusy s midichloriany a Baby Yodou. Caru Dune bych omezil na maximální možnou míru. Vyžraná jak to prase bradavičnaté, nejslabší postava celé série. ()

Kubajss_cz

Začíná mě to nudit. Build up k finále uprostřed série. Očekávám další epizody zajíždění na vedlejší questy před finální epizodou, kde se setkáme s hledanou postavou a zbytek v třetí sérii. Méně Baby Yody více Manda, prosím. ()

Najt

Stara parta se vrací , aby dobyla poslední základu na své planetě spolu s pomocí Manda, který se musel vrátit díky zdevastované lodí. Jenže na další veliký průser už je zaděláno. ()

Daniel2003

Další sidequest, ale tentokrát ten, který má význam pro budoucnost, staví na tom, co jsme už viděli a pokačuje v příběhu. Známé postavy parádní, prokreslení charakterů super. Dynamika celého dílu je pecková, akce vymazlená a konečně i kreativní. Hlášky fungují a velice dobře odlehčují vše okolo. Při závěrečném rozhovoru s X-Wing pilotem mi tóny Williamsovy Resistence theme způsobily pořádnou husí kůži. Gideon perfektní. ANO, TAKHLE TO MÁ BÝT, ANI NEPOTŘEBUJEME AHSOKU! ()

Kinofil

|| TV-14 || Disney/Lucasfilm || Už abych si zvykl, co skutečně od seriálu čekat. Je to prosté - víc Baby Yody, víc podzápletek, míň návazností a řešení záhad. Nejlépe na to byla první epizoda, co se týče vyprávění a obsahu. Favreau víc, co dělá. O těch ostatní si nejsem jistý. Alespoň se vrací víc známých postav a konečně to začíná s první sérií zapadat do sebe. Yodovy výtržnosti mi sice vždy vykouzlí úsměv, ale Disney už to přehání. Kromě toho je po celé 4 epizody úplně zbytečnou postavou. Pokud tedy zafunguje duch předchozí série, potom nás snad čekají poslední 4 akcí nabité a příběh vysvětlující epizody. Jinak nevím, kam chtějí Ashoku nacpat. Přitom materiálu je tu tak na jeden slušný celovečerní film. 70%. ()

IZFNP

Neviem prečo, ale Kapitola 12 mi zatiaľ prišla najslabšia z druhej série. Stále je tam plno super akčných scén a tentokrát i dosť humoru, ale nejak som nebola pri pozeraní "invested" tak, ako som zvyknutá. ()

muti

Príbeh je ste zaujímavý ale to prevedenie mi začína vadiť. Cara dune je celým výzorom tak napumpovana že ide prasknúť. Dialógy sú neuveriteľne odbavene, aj uprostred ničoho sú všetci tak nastylovani ako by vyšli priamo z kostýmerni, nikte ani fliacik špiny alebo používania, chodby sú nikdy nepoužité... Trochu uveriteľnosti by nezaškodilo. Každý si povie svoju line a kde ďalej. Komentár: Elliot ()

papuchalk

Ve čtvrtém dílu druhé série se vracíme na místo, odkud Mando v posledním díe první série odletěl. Stejná planeta, stejný lidi, stejný všechno. A s hrůzou si uvědomíme, že se za 4 díly nic podstatného nestalo : / ()

KukulienkaHO

Množstvo akcie, kopa odkazov, prepojenie na novú trilógiu a odpovede na hlavnú zápletku prvej sérky. Skrátka všetko, nad čím bude Star Wars fanúšik onanovať. Nuž, mne tam niečo nejak nešmakovalo. Možno kvôli jednoduchému príbehu, alebo preto, že mi moc nesadol Mythrol (pritom v Chapter 1 bol fajn). Ale zrejme to, že tu Mando po prvýkrát pôsobí iba ako jeden z niekoľkých hrdinov. Každopádne epizóda slušná, ktorú fakt nijako extra kritizovať nechcem. P.S.: Zaujímalo by ma, čo sa stalo s mandaloriánskou výzbrojárkou, keďže tu o nej nebola ani len zmienka, čo je divné? ()

jjjerry

Vizuálně super, scénář stále stejné klišé. Další vedlejší mise, aby se splnila ta hlavní. A stále je to hrozně děravé. Gina Carano má nejen hezká prsa, ale bohužel i trošku bříško a do kostýmu se nějak nevešla. Ale stejně sem ji rád viděl ()

Malyszs odpad!

Tohle bylo fakt hovno. Špatný. Připadalo mi, že sleduju nějáký béčko. Takovej pokles v kvalitě od předchozích tří dílů jsem nečekal. Děj hovno, režie hovno, nesmyslný momenty, prostě nic moc. Pár dobrých momentů, dobrý efekty, nastínění příběhu mi udělalo radost, ale nestačí. A ještě to byl TYPICKEJ side quest. Jeden z těch, který podle mě zabili první sérii. Zatím ty vedlejší věci ve 2. sérii byly celkem v poho, ale tohle byl typickej vyplňovací, do očí bijící díl na úrovni Rise of Skywalker. ()

matous20063

Za mě asi nejslabší díl druhé série. Bylo mi jasné že Ashoku tento díl neuvidíme. Je celkem fajn že jsme viděli planetu z minulého dílu ale zapletka mi přijde jako strašné klišé. A ten Modrej inženýr mi přijde spíš než vtipný tak totálně "jůsles". Jediné co je fajn je že k závěru se nám rozjede zápletka zřejmě celého seriálu. 60% ()