Mandalorian - Season 3 (2023) (série)

Kapitola 18: Doly na Mandaloru (S03E02)

(epizoda)
  • USA Chapter 18: The Mines of Mandalore (více)

VOD (1)

Mandalorian a Grogu prozkoumávají zničenou planetu. (Disney+)

warrenur

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dalsi gumaci, nevyhnutny cute Grogu-blabot a x-krat sfilmovany "svet v podzemi". Nebyt stretnutia "mytickej bytosti" v hlbinach, tak epizoda fakt nema co ponuknut. Je pravdou, ze serial ocenia takmer vylucne fanusikovia a znalci lore-u. Este jedna takto slaba epizoda a asi nebudem investovat do dalsich cas. ()

DragonnCZ

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

I když 1. díl 3. série se zdál jako silný nadprůměr, který po Book of Boba Fett stanovoval nově kde se postavy nachází a jaké jsou jejich cíle doprovázeno skvělou akcí a bude se řadit mezi ty slabší ep seriálu, tak 2. epizoda dopadla opravdu výborně a je esencí celého seriálu. Vynikající napětí a dobrodružství, s prozkoumávající atmosférou. To sekvence kdy, Mando posílá za Bo-Katan na pomoc je skvěla sehraná a natočená. Bo-Katan působí strašně úžasně v této epizodě. Ta dynamika mezi Mandem a ní by se dala naprosto krájet. Všímám si, že i animace pokročili oproti prvním dvoum sériím. No a já této epizodě sázím silných 9/10! Hype na další epizody, a prozkoumávání Mandaloru doporvázeno legendami Star Wars. Tuto show čeká stále slibná budoucnost! ()

Darneth

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Druhý díl a já stále nemůžu uvěřit, na co koukám. Dvě série vybudovaly fungující skvělý svět, Boba jej perfektně doplnil a já jsem si naivně myslela, že to vše bude pokračovat tam, kde Boba skončil. Místo toho se hlavní hrdina chová jako totální idiot, Grogu už taky ztrácí vtip a Bo-Katan dřepí celou dobu v depkách na trůně, aby pak Dina pořád jen zachraňovala. Zbytek je to jen ahoj, co chceš, díky, čau. Z vizuálu už se na zádel teda fakt neposadím a tak trochu se obávám, že tahle série bude stát totálně za prdlačku. Holt někdy to přijít muselo. ()

Remivsremi

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jedna z vizuální nejpovedenějších epizod celého seriálu. Příběh se mi už ani nechce komentovat, neboť je ho jednoduše řečeno poskrovnu. Některé momenty vás praští do obličeje svou "naivitou", ale vztahy postav zaujmou a nesou tíhu veškerého seriálu na svých bedrech. Přidejte k tomu různé potvůrky vytvořené z mechanických části, které se v dnešní mainstream kinematografii tolik neprosazují (velká škoda!), neustále proměňující prostředí, hromadu easter eggů a máte jako výsledek dobře zkonstruovaný produkt. Tato epizoda nesla všechny zmíněné rysy. Během sledování mě to zkrátka přenese na jiné místo a v této epizodě jsem si výlet užil. ()

jjjerry

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mandalorian mně bohužel přijde pro méně rozumově náročné publikum. Ten scénář nemá hlavu ani patu. Navzájem si protiřečí. Potřebuji bojového droida, sháním ho, nevadí vezmu astrobota, hele ono vlastně droida vůbec nepotřebuju. Grogu mně přijde trapný, stejně tak divná paní opravářka. Zlatý JarJar. Je to bohužel polestivé. Nestačí mně koukat na zboj Mandaloriana když je to totální nesmysl :/ ()

• V dobách rozkvětu vládci Mandaloru vládli systému, který čítal více jak 1 000 nezávislých světů. Proto se v období Klonových válek snažila jak Republika, tak Konfederace o přetažení sil těchto systémů na svou stranu. (Veskoslav)
  • Ruiny města, kde se nachází doly, je bývalé hlavní město Sundari. Poprvé jsme jej mohli vidět v Klonových válkách (od r. 2008) za vlády Satine Kryze, sestry Bo-Katan Kryze. (Veskoslav)
  • V tomto díle je první výskyt Mandaloru ve hraných Star Wars.
    (Cardo)