Reklama

Reklama

Epizody(12)

Iori Kitahara je dvacetiletý muž, který se přistěhoval ke svému strýčkovi do nádherného a prosluněného města na pobřeží oceánu. Iori snil o úžasném vysokoškolském životě se spoustou krásných dívek a dobrých kamarádů, plný veselých a příjemných zážitků, ale osud si pro něj připravil něco trochu jiného... Hned první den, když poprvé otevřel dveře svého nového domova, jehož součástí je i obchod s potápěčským vybavením, tak narazil na partu bláznivých a nespoutaných vysokoškoláků, kteří se Ioriho ihned rozhodli zatáhnout do svých aktivit, zahrnujících velké množství alkoholu, šílených výzev a her. Iori se chtěl vyvléct, ale neměl šanci. Plně ponořen do víru zábavy neudělal zrovna nejlepší dojem na svou sestřenici, která se, jak už to tak bývá, objevila v nejméně vhodný okamžik a díky všemu tomu flámování ani nezazářil druhý den, při svém prvním dnu v nové škole. Iori se zkrátka proti své vůli dostal do party, která žije svůj život naplno a nespoutaně, do společnosti, kde každý den je nějaká párty nebo jiná bláznivá zábava... Podaří se mladému muži dostat ze spárů svých nových kamarádů a prožít svůj vysněný a klidný studentský život? Ale o čem ten studentský život a mládí vlastně je, když ho člověk nežije naplno? (Jeoffrey)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (11)

Flatron 

všechny recenze uživatele

Tak toto je klenot letnej sezony. Príjemne pohodové anime, plné vtipných scénok, pre niekoho možno až troška cez čiaru, ale mne sa to presne trafilo do vkusu. Na to že sa jedná o japonský animák, tak mi to príde dosť uvoľnené, alkohol tam tečie prúdom, škádlenie spolužiakov medzi sebou má tiež čosi do seba, Postavy sú fajn, aj tie nedorozumenia ktorým sa nevyhneme ani tu, tak sú tentokrát podané vtipne. Bál som sa istého opakovania epizod a humoru, ale to sa naštastie nestalo. Čo sa týka humoru, tak som nič vtipnejšie u anime produkcie už veľmi dlho nevidel a za mňa najlepšie anime letnej sezony s tým, že je v mojej osobnej TOP 3 anime tohto roka. 5*. ()

Hees 

všechny recenze uživatele

Grand Blue je skôr oddychové anime, kde si môžete užiť návrat do života, kde ste sa zobúdzali každý deň opitý a nevedeli kde ste. Druhá možnosť ako si užiť toto anime je byť fanúšikom potápania. Neviem síce do akej miery sú informácie o potápaní pravdivé, ale pre mňa ako amatéra sa mi to zdalo dosť dobre vysvetlené a bral som to ako otvorený nový svet v tejto oblasti. Anime Grand Blue rozhodne odporúčam skôr ak chcete vypnúť mozog aj z dôvodu, že buď Vám celkovo vyšumí z hlavy čo sa tu stalo v tomto anime, alebo Vám to vyšumí aj tak, ale rozhodne si pri tomto anime oddýchnete a zabavíte, lebo o komediálne výstrelky hrdinov tu nie je núdza. Síce je tu často hlavný hrdina nevinne, ale to je na tom naozaj vtipné. Anime zaradujem do kategórie slice of life a to slice of life zo študenstkého života. Samozrejme pite s mierou ...nie všetko čo sa udeje v anime naozaj odporúčam skúšať. ()

Reklama

TruthPreveal 

všechny recenze uživatele

Skvělý oddychový anime u kterýho jak už někdo zmínil, nemusíte použít ani jednu mozkovou buňku. Podobně jako u Konosuby, jsem se bavil každou epizodu a ty výrazy mi hodně připomněli i moje hodně oblíbené anime Prison school. Ikdyž je tohle komedie, tak člověk by čekal že to opravdu bude alespoň z poloviny o potápění, ale není tomu tak. Skoro celý anime se tam jenom chlastá a potápění se tam objeví opravdu jen výjimečně, ale to vůbec nevadí :D. Příběh tu prakticky není, ale zase, je to komediální oddechovka, příběh není potřeba. Postavy skvělé, každá měla něco do sebe :). Anime má příjemnou letní atmosféru, pěkný art, animaci a taky hodně dobrý soundtrack a tak pěkný OP s takovým letním a energetickým nádechem jako je u Grand blue jsem asi ještě neviděl/neslyšel. Jediný velký mínus je to, že když se na tohle anime podíváte, tak možná zjistíte, že váš život je oproti tomu v Grand blue obrovská nuda :D. Moc pěkná komedie, doporučuji všem. 5 hvězd (8/10) ()

DaweForeman 

všechny recenze uživatele

Tohle je celkem vzácná podívaná, protože je zde vidět inspirace trochu západem a šílenými teen komediemi. Aneb Iori se konečně dostane na univerzitu a začne si "užívat" nového života. Víceméně by to mělo být o lásce k potápění, kdy tu opravdu máme nějakej ten slang a obecně laděný příběh, ale spíše se to zaměřuje na chlastání a s tím spojené ptákoviny, které člověk vyvádí, když je pod vlivem. Japonské vysloveně komedie nestojí za nic, ale u tohohle jsem se nařezal smíchy od začátku až do konce, protože to nebyly takové ty klasické "tsukkomi" nebo přihlouplý japonský humor, ale onen všeobecně pro nás známý humor o bouřlivém mládí. Jen škoda, že u těch bab tomu nebylo věnováno tolik pozornosti. Animace sice není úplně dokonalá, ale pro potřeby humoru by se dalo říct, že je. Po hudební stránce je to také velice dobré (i u ED se člověk nasměje). ()

Jeoffrey 

všechny recenze uživatele

Kdybych si měl vybrat jedno anime, na které jsem se v této sezóně nejvíc těšil, které mě dokázalo pobavit a nabít pozitivní energií, které zkrátka mělo ten správný letní feel pak bych bez rozmyšlení vybral tento kousek. Pro každého, kdo měl divoké mládí je to skvělá podívaná (Já nevím jak vy, ale když mě bylo 18-25 tak to byla hromada alkoholu, průšvihů i snahy si všeho co nejvíc užít a samozřejmě i vidět nějaký ty nahotinky - takže za mě "real as shit!"). Pro každého, kdo se chtěl pobavit a osvěžit v tomhle vedru je to skvělá podívaná (Kdybych to měl pojmenovat, tak asi - "Prci, Prci, Amanchu!"). Pro každého, kdo se chce dozvědět trochu o potápění a vidět nějakou tu krásnou podmořskou scenérii se tu sem tam taky něco najde. Jinak opening je naprosto perfektní energická letní záležitost, kterou jsem si musel okamžitě pořídit. Za mě naprostá spokojenost, výborná zábava s přesným postřehem na závěr. Zkrátka dejte mi nějaký to kvalitní pití, dobrou partu a zažijete věci, tohle se (jak jsem měl možnost nedávno zjistit) nezměnilo a takový jsem i já... Pro mě (z těch nových kousků) TOP léta 2018 - 8,4/10 ()

Galerie (38)

Reklama

Reklama