Úniková hra

• Slovensko Úniková hra (více)

Psychologický thriller Úniková hra vypráví příběh šesti lidí, kteří přijali výzvu zúčastnit se únikové hry. Velmi brzy ale zjistí, že ze hry cesta ven neexistuje… a začíná boj o přežití. (Falcon)

Petr.Plicka

Napínavý a akční film, který se nebojí diváka uvrtat do sedačky. Pokud jste fanoušky filmů jako je saw a nebo máte aspoň rádi únikové místnosti je tohle dobrá volba na Váš dnešní večer. Film si pohrává s klaustrofobií, hororovou atmosférou, minulostí postav a nenechá vás odpočinout. Trochu lehčí varianta filmu saw ale určitě se vyplatí zkouknout. ()

TesterX

Asi jsem od toho čekal víc, než jsem ve výsledku dostal a nebo je skutečnost, že se jedná o televizní přehlédnutelnou variaci na původní Kostku. Absolutně bezatmosférická záležitost plná otravných herců z ulice Vás buď naštve, nebo uspí. Nicméně zvládnout dokoukat se to dá, jen mi nejde do hlavy, jak se probůh toto mohlo dostat do kinodistribuce. ()

Astonko

Celkom príjemné prekvapenie. Originalita v podobe jednotlivých miestností či rébusov je spolu s tempom filmu základom, na ktorom stojí (a nepadá) celá kvalita snímku, aj keď (ako už viacero užívateľov podotklo) inšpirácia Saw-om je často viac než viditeľná. Za zmienku stoja aj, na horor nezvyklo, dobré výkony celého osadenstva a výprava. 7.5/10 ()

Mareczech

Na to co je to za žánr, tak kupodivu zábavné. Asi je to u tím zme ulnikovky mě fakt baví, ai do týhle bych radši nelez =D ()

Ace.A.T.L.

Nebylo to úplně marný, ale ani nijak úchvatný. Nápady fajn, jen nic inovativního. Občas je to dost předvídatelný. I tak jsem se bavil a nenudil. Je to takovej průměr, co potěší a neurazí. Za mě 3* a DOPORUČUJU ()

notozjano

Parádní a napínavá záležitost, která si pokračování více než zaslouží. Závěr si ho vyloženě vyžaduje. Pro mě překvapivý film, jenž jsem si užil a parádně při něm vypnul. Těším se na dvojku, bude- li. ()

MadyDollar

Úvodní scéna byla strašná a málem mě odradila, ale jsem rád, že jsem se nedal. Filmy tohodle žánru (kostka atp.) mám moc rád a viděl jsem už jich pár, ale tohle byl snad první, ve kterým se všichni chovali do jistý míry uvěřitelně. Super se tvůrcům povedlo vyvodit napětí v každý scéně. Takový drobný mínusy: už mě unavovaly ty záběry shora na město, semtam mi tam moc nesedla nějaká hudba, konec mě trošku zklamal, ale mohl by být sequel, to by bylo fajn. Za mě super podívaná. ()

Kushina

A já říkám, že tohle byla bomba. Skvělý akční film, který ve vás držel napětí snad po celou dobu filmu. Člověk stále napjatý čekal, co přijde dál. Krom celkem nudných prvních 15ti minut byl film trhák. To že v něm bylo několik málo chyb a nelogičností a demence účinkujících je detail, i tak to byla top únikovka. 85% ()

hony23

Taková měkčí verze Saw, bez krve a brutality. Skupina jelimanů plní v touze po přežití všelijaké úkoly a posouvají se z jedné smrtící místnosti do druhé. Řemeslně v pořádku, pořád se něco děje, ale chybí výraznější moment překvapení. ()

furrec

Pre mňa osobne velké prekvapenie, síce to nie sú také "jatky" ako SAW, ale napetie rozhodne nechýba, určite by som si pozrel aj pokračovanie. Pre ľudí čo majú podobné filmy radi, neni čo riešiť, treba vidieť. ()

TonoM

Za mě super, je to na tagy Kostka/Saw jen bez brutality a více je zde zakomponovaný děj. Jeden z nejlepších psycho sawu. ()

HennessyVSOP

V ramci hororu mi to prislo slusne. Dej je samozrejme deravy jak cednik a cele je to vlastne takova zhovadila slatanina, ale podobne jako Kostka (ktere se to mimochodem docela blizi) mi prislo, ze film umi vtahnout do deje a ma celkem inovativni provedeni. Rozhodne jsem nebyl zklamany z toho, ze jsem si to pustil, protoze v tomto zanru je mozne narazit na skutecne odpady. Unikova hra je slusne becko :) ()

anti.rybka

Taková škoda peněz za návštěvu v kině. FIlm bez překvapení a docela i bez nápadu. Okopírujeme saw - uděláme jej míň nechutné a dáme tomu nálepku únikových her, které jsou in a ono to něco vynese. Asi takhle tvůrci filmu uvažovali a výsledek vidíme sami. ()

smetak30

Tupá, nudná a predvidateľná srágora. Úbohý pokus o variáciu Saw/Cube s detským PG-13 ktorý takýto typ filmu absolutne zosmiešnuje a uberá mu veškerú vážnosť a atmosféru. Sony ale asi vie čo z biznis hladiska robí kedže (aj vďaka svojmu ratingu) zarobil vzhľadom na svoj low-budget obrovský balík a učite už je naplánovaná aj dvojka. Tú si ale asi nechám už ujsť. 2* za originálne miestnosti, remeselne dobre zvládnutné natočenie a tú peknú tetu z Daredevila. ()

bonovox

Nápad vychádzajúci z popularity súčasného fenoménu unikovych hier je super. Horšie je už samotné spracovanie kde hlavne v druhej polovici dochádzajú tvorcom nápady a ani vyvrcholenie nie je dostatočne úderné. ()

trickmaster

Jeden z hodnedne hustejch a nadupanejch hororu posledni doby! Konecne jsem se dockal neceho, kde nehraje ubulena krava nebo posahany teenageri, co behaji v noci s baterkou po lese, zakopavaji a rvou, aby je kazdy slysel. Hodnoceni mistnich radoby kritiku muzete s ledovym klidem prejit. Tenhle film nema se Saw absolutne nic spolecnyho a zdejsi vseznalkove ve sve neskonale zabednenosti prirovnavaji tento snimek k filmu, ktery mu je podobny asi tak, jako "jak dostat tatinka do polepsovny" s filmem "Everest"! Daleko vice bych uz tedy rekl, ze film ma blize k hororu "Kostka" nez k "Saw", takze nechapu, kde tihle vymydleni gerontofilove, co si cuchli k babiccine rektu na takove prirovnani prisli. Film je velice svizny, nepredvidatelny a hodne dobre utika. Vubec nevadi, ze neni videt krev, docela jsem i po tech B-ckovejch, ne-li C-ckovejch hororech posledni doby mile prekvapen! No, ne ze bych planoval jit s rodinkou do nejakeho escape roomku, ale po tomhle snimku me tam stejne nikdo nedostane!! 😆 ()

Kozlowski8

Velice dobře řemeslně zvládnuté dílo, které nesporně baví. Mohohlo však bavit ještě více, bylo-li by výživnější, co se týče drsných a krvavých pasáží, nebo aspoň psychicky a emočně vypjatější (nejlépe obojí). Taky by bylo zajímavějsí bez některých nelogičností a za vlasy přitažených momentů a ani herecky to nebylo úplně ono. Přesto slušná zábava s koncem, jasně signalizujícím pokračování, které si nenechám ujít. 60%. ()

Úniková hra se dočká pokračování

Úniková hra se dočká pokračování

26.02.2019

Hororový thriller Úniková hra od Adama Robitela (Insidious: Poslední klíč) se v roce 2020 dočká pokračování. Studio Sony Pictures je podle všeho nadmíru spokojeno s výdělky levného hororu (rozpočet… (více)