Reklama

Reklama

Úniková hra

  • Slovensko Úniková hra (více)
Trailer 1

Psychologický thriller Úniková hra vypráví příběh šesti lidí, kteří přijali výzvu zúčastnit se únikové hry. Velmi brzy ale zjistí, že ze hry cesta ven neexistuje… a začíná boj o přežití. (Falcon)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (447)

Nevka 

všechny recenze uživatele

Po nějaké době je tady zase poctivá žánrovka, která si od svých předchůdců bere to nejlepší. Jmenovitě je na první pohled dost znát inspirace SAWem, a podle všeho i Kostkou. V průběhu se ukáže ještě dost zásadní paralela s jedním dalším horrorem, ale vzhledem k tomu, že jeho název by v jisté míře mohl prozradit rozuzlení, můžu ho v případě zájmu pojmenovat individuálně v poště. Nicméně propracovanost jednotlivých místností je povedená, a jako zásadní pozitivum můžu u Escape Room vyzdvihnout i to, že si divák nemůže být úplně jistý tím, kdo půjde z kola ven jako další. Konec je lehce překombinovaný a o průlomové dílo se nejedná, ale přes to... Proč ne? ()

corpsy 

všechny recenze uživatele

Hádaj, hádaj, trikrát hádaj. Ak niekto nevidel podobné snímky, vrátil sa s 20 ročného pobytu v kozme, alebo je dokonca mimozemšťan, zobudil sa z kómy, prešiel na inú vieru, alebo mu pomohla operácia zraku, mal by byť nadšený. Ja som vyššie spomenuté veci neprekonal ( no možno len kvôli tomu, že mi ich niekto zatajil ), ale s filmom som aj tak spokojný. ()

Reklama

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Politicky korektné osadenstvo sa márne pokúša utiecť pre istou smrťou a hoci v porovnaní so Saw 1 či 2 sú tu pasce omnoho menej nápadité, prekvapení je tiež menej, stále sa to dalo pozrieť. Len nechápem prečo už na začiatku sa dozvieme skoro celé finále. Inak si stačí pozrieť trailer, v ňom je všetko. ()

Shakers 

všechny recenze uživatele

Mám na konte zopár odohraných hier aj ja a musím povedať, že som to tiež zvládol a to som hral tu najťažšiu eskejpku a naháňali ma s motorovou pílou (nekecám, kto chce pošlem link na eskejpku do pošty). Ale k filmu. Celkom ma to bavilo, kedže mám rád takéto hry aj aj a najväčšie plus filmu je vlastne to, že sa tam v podstate furt niečo deje. Akurát tie postavy na to niekedy rýchlo prídu a inak konajú ako by sme chceli, ale tak je to film, tak prižmúrim očko. Slušná zábava, kde som sa moc nenudil. 70% - 3* ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

KINO Scala/// Obsazení 7/10 Děj 6/10 Hudba 6/10 Prostředí 8/10/// PLUS: nápad a námět, hlavní hrdinka mi byla velice sympatická, nejen svojí chytrostí, prostředí je krásně a do detailu zpracované MÍNUS: očekával jsem lepší atmosféru a větší využití námětu/// Shrnutí: zvědavost byla větší než výsledný zážitek. Kupodivu mě to docela nechalo chladným, jak k většině postav, tak i k ději samotnému. Chyba však určitě není v hercích, ač vesměs méně známé tváře, tak rozhodně svoje postavy herecky zvládli dobře. Ani samotné prostředí není špatné a nápady na místnosti jsou fajn minimálně do filmu, protože v reálu to až taková zábava asi nebude. Problém bych viděl trochu v žánru a přístupnosti. Filmu by více slušel čistokrevný horor, sice by to celé bylo pak účelové, takto ovšem nechápu o co tvůrcům vlastně šlo. Jako psychologický thriller by se hodil jiný námět, nebo možná mám jen dojem, že to až tak nefunguje. A díky přístupnosti není potenciál plně využit, jinak řečeno další Saw od toho nečekejte. Závěr je však zajímavý a dává tušit nové filmové sérii./// Celkem 65%/// ()

Galerie (24)

Zajímavosti (8)

  • V poslednej miestnosti (je ju možné visieť aj v úvodnej scéne s Benom (Logan Miller)) sú po stenách popísané 3 citáty v latinčine - Mors Mihi Lucrum (Smrť je pre mňa odmena), Mors Vincit Omnia (Smrť dobyje všetko) a Acta Est Fabula (Hra je dohraná). (beso74)
  • Adresa na vodičskom preukaze Amandy Harper (Deborah Ann Woll) je 5063 Camp Butler Road, Springfield, Illinois. Je to adresa národného cintorína Camp Butler, kde sú pochované obete občianskej vojny. (beso74)
  • Spoločnosť, ktorá vo filme vytvorila túto únikovú miestnosť, nesie meno Minos. Mínós je postava z gréckej mytológie. Bol to prvý kráľ Kréty, syn Dia a Európy, ktorý vytvoril na ostrove labyrint s príšerou - Minotaurom. (beso74)

Související novinky

Úniková hra se dočká pokračování

Úniková hra se dočká pokračování

26.02.2019

Hororový thriller Úniková hra od Adama Robitela (Insidious: Poslední klíč) se v roce 2020 dočká pokračování. Studio Sony Pictures je podle všeho nadmíru spokojeno s výdělky levného hororu (rozpočet… (více)

Reklama

Reklama