Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Neškodný a nesměle laskavý Loris je omylem zaměněn za masového vraha, který již zmasakroval 19 žen. Policie mu proto do jeho bytu na periferii Říma nasadí mladou a krásnou policistku. Komedie plná nedorozumění v hlavní roli s Robertem Benignim. (Dragonessa)

Recenze (20)

Anderton 

všechny recenze uživatele

Roberto Begnini je komediálne monštrum. Teda aspoň kedysi dávno bol. Na tento film som už dávno zabudol, ešte že brázdením po csfd narazíte na všeličo. Videl som ho v polovici 90tych rokov a odvtedy som naňho v našich televíziách bohužiaľ nenarazil. Je to veľká škoda, Monštrum je jedna z najvydarenejších typických talianskych bláznivých komédií. ()

neoBlast 

všechny recenze uživatele

Natolik ztřeštěná italská komedie, že se na dvě hodiny řvoucího Reborta Benigniho nelze vůbec zlobit. Hodně umírněná produkce (tři herci a jedno sídliště) vám prostě naznačuje, že Benigni herec je centrem zájmu pro ehm... Binigniho režiséra. Přihlouplá komedie, která to o sobě ví a vůbec se za to upřímně nestydí. 70 % ()

Reklama

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

První film v roce 2014 a hned komediální výživa jak kráva. Film stojí a padá na komediálním supertalentu Roberta Benigniho. Roberto využívá všech druhů komiky, scénická, grimasová, dialogová, některé scény jsou doslova výstavní gagy jak z dob němých grotesek. Chůze na kačátka mě naprosto rozložila a co je gólový, že tuto scénu tam v různých obměnách dal Roberto celkem 4x a pokaždý rozesmála. Roberto tím posílá rčení, že opakovaný vtip není vtipem vegetit na smetiště prázdných rčeních. Geniální pocta situačnímu humoru se tady nachází na každým rohu, ať už je to "nakupování" v marketu nebo návštěva "krejčího", člověk se bude chechtat a chechtat a víc od komedie nežádám. ()

liborek_ 

všechny recenze uživatele

Je libo film se sexuálním podtextem, který je ohromně zábavný a přitom ani špetičku vulgární? Monstrum Roberta Benigniho je trefa do černého. Příběh je jednoduchý: Ve městě řádí sadistický sexuální zabiják, kterého média expresivně nazývají Monstrum. Prvním a jediným podezřelým tohoto případu se stane trochu potrhlý a roztržitý chlapík jménem Loris (Benigni), který má poněkud napjaté vztahy se svým domácím i sousedy, a policii zaujme svým výstředním chováním tak, že ho nazve Mozartem neřesti... Odhalit jeho slabiny má tajná policistka - volavka - Jessica (Benigniho manželka Nicoletta Braschi), která se však, jak už to bývá, do podezřelého zakouká... Schéma je to pravda jednoduché, ale proud výborných skečů a gagů je nevyčerpatelný. Ocenit musím jejich originalitu, která je ostatně Benigniho komice vlastní - "Nákup" v supermarketu, policejní sledování se svérázným výkladem vyšetřovatele, vytáčky před panem domácím, lekce čínštiny atd. atd.... Roberto prostě lechtá bránici neúnavně. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama