Sierra Burgess je marná

Sierra Burgess Is a Loser

Komedie

USA, 2018, 105 min

• Johnny.ARN

Treba uznať, že Netflix trochu povýšil tie prvoplánové, stredoškolské, teen výplachy. Toto malo príbeh, trochu to išlo aj do hĺbky a hlavne to prinieslo nejaké posolstvo a vývoj aspoň hlavnej postavy. Zaujímavé je aj to, ako sa Netflix snaží svojou produkciou zasiahnúť čo najväčší počet divákov. Neni to úplny top, ale človek si aspoň nešklbe kotlety. 2 z 5(19.11.2019)

Klasická teen romcom, na níž jsem náhodou narazila přes reklamy Netflixu na youtube. Líbila se mi normálnost hlavní hrdinky, i to, že navzdory svému vzhledu nebyla nějaký uplakánek. Samozřejmě, reálnost samotné pointy + některé scény (např. polibek na parkovišti) je trochu diskutabilní. Dostal mě ale titulní song Sunflower, ten mi úplně mluvil z duše:)(23.9.2018)

• haWranka

Námět je prakticky identický, okopírovaný z filmu Proč kočka není pes? s Umou Thurman. Tady jsou hlavní hrdinky taky fajn, sympaťandy, člověk jejich kamarádství fandí. Ani ten klučina není mimo. Jenže mohužel ta moderní doba pohltila už úplně vše, takže si dost často jen čtete chaty a čučíte do displaye... A to mi vadilo. A pak také to, že scénář témětř chybí a film je samá vata. Bylo by to asi fajn jako půlhodinovka.(6.12.2018)

SPOILERY!!! Film se mi trefil do nálady a dokonce ve mně dokázal vzbudit emoce. Čekala jsem mnohem větší klišé a byla vážně překvapena zbrklostí hlavní postavy. No vlastně se zachovala asi jako většina puberťáků, ale podle toho, jak se prezentovala celý film předtím jsem měla prostě za to, že to má v té makovičce srovnaný trochu líp. Konec... hele já jí to fakt nepřála po tom všem :D a myslím, že se k tomu filmu ani ta ve finále uspěchaná a jako kouzelným proutkem vyřešená pohádka nehodila. Co se mi líbilo byl výběr herečky v hlavní roli, protože to není prostě jen hezká holka, která to o sobě vlastně neví, postava Veroniky, no a samozřejmě Dan - přítel, kterýho by měl mít každý,(8.9.2019)

Milá romantická komedie pro teenagery, stejně jako v To All the Boys I've Loved Before se nedá říct, že by šlo o něco originálního, ale hezky se na to kouká. Herci jsou sympatičtí a možná se mi i Sierra líbila o chlup víc než To All the Boys I've Loved Before. Moc nechápu, proč je Sierra hodnocena o tolik hůř, mně přijde, že jsou na tom dost podobně.(17.9.2018)