VOD (1)

Romantická komedie zachycuje milostný trojúhelník teenagerů Veroniky, Sierry a Jameyho. Oblíbená roztleskávačka Veronica (Kristine Froseth) dá z legrace fotbalistovi Jameymu (Noah Centineo) místo svého čísla kontakt na oplácanou umělkyni Sierru (Shannon Purser) bez jejího vědomí. K překvapení všech tento vtípek nekončí fiaskem, ale naopak přináší mnoho pozitivního. Sierra si je od začátku vědoma, že Jamey si ji s někým spletl, ale jeho pozornost jí velmi imponuje, a tak se snaží vyhýbat odhalení pravdy. Problém ovšem nastává, když už páru nestačí komunikace po telefonu, ale chtějí se potkat osobně. Sieře nezbývá než vyhledat pomoc své nenáviděné spolužačky Veroniky, která si pak také začíná všímat Jameyho kvalit... (Candice)

Trailer

Malarkey

Další ze série amerických komedií, jejichž námětem je holka, které je náct a ráda by se zamilovala. Vlastně to ale bylo opět fajn. Podobné náměty amíkům docela jdou a málokdy se v nich ztratím. Ta dospívající dětská duše se v těch filmech vždycky nějak najde a jelikož je v této komedii sem tam i fajn vtip a dobrý hudební podklad, vlastně nemám důvod hodnotit hůř, než třemi hvězdami. ()

chrispe

SPOILERY!!! Film se mi trefil do nálady a dokonce ve mně dokázal vzbudit emoce. Čekala jsem mnohem větší klišé a byla vážně překvapena zbrklostí hlavní postavy. No vlastně se zachovala asi jako většina puberťáků, ale podle toho, jak se prezentovala celý film předtím, jsem měla prostě za to, že to má v té makovičce srovnaný trochu líp. Konec... hele já jí to fakt nepřála po tom všem :D a myslím, že se k tomu filmu ani ta ve finále uspěchaná a jako kouzelným proutkem vyřešená pohádka nehodila. Co se mi líbilo byl výběr herečky v hlavní roli, protože to není prostě jen hezká holka, která to o sobě vlastně neví, postava Veroniky, no a samozřejmě Dan - přítel, kterýho by měl mít každý, ()

oveckaoa

Pokud to porovnám s komediemi na Netflixu co jsem kdysi viděl (Stánek s polibky 1 a 2 a Všem klukům, které jsem milovala 1 a 2) tak mě to přijde zhruba na úrovni Stánku s polibky 2 a Všem klukům, které jsem milovala 2. Problém je v tom, že jsou zde jen dvě postavy Sierra a Veronica zbytek je úplně do počtu nebo zbytečný (navíc ta jedna roztleskávačka co tam hraje mě přijde , že hrála snad v každé z zmiňovaných komedií) humorově to taky za nic nestojí a máme zde jen zhruba jednu ani ne dvouminutovou scénu líbání na parkovišti jinak nic. Navíc zápletka nedává ve skutečném životě smysl nejpěknější holka ve škole by měla kluků tři prdele a ne naopak problém nabalit jednoho. Dám 60, ale je to takových mezi 40 a 50. ()

BOURQUE

Stokrát sfilmovaný príbeh, teraz v produkcii Netflixu. Z postáv príbehu herci/herečky zužitkujú len málo a k spomínanému príbehu nedokážu dodať ten potrebný plus. Napriek negatívnej kritiky z mojej strany sa jedná o jeden mierne lepších Netflixových filmov, ktorých som v poslednom čase videl. Osobné hodnotenie: 67% (**) ()

Arkagas1989

Film, který mi Netflix nabídl po shlédnutí Sněží, sněží.. stejná herečka, jen v jiné roli v hereckém duelu herečky, která hrála Aljašku ve Hledání Aljašky. A jelikož mi jsou obě moc sympatické, šla jsem do toho. A byla jsem velmi mile překvapena. Tohle je film, který je sice určen pro náctileté, ale mě jako dospělou rozhodně neurazil. Vznik přátelství mezi hvězdou školy a totální outsadeirkou je tady skvěle zpracovaný a film mi vykouzlil úsměv na tváři. Není to nějak převratné dílo, ale ve změti šílených kýčovitých komedií je toto velmi příjemným překvapením. ()

• Natáčelo se v Los Angeles (Kalifornie, USA). (griph)
  • Cochise Zornoza, který hrál Jameyho hluchého bratra, je skutečně hluchý. (Royaldell)