Šťastná hvězda

• USA The Star (více)

Malý, ale odvážný oslík jménem Bo vždycky snil o tom, že život u venkovského mlýna vymění za větší dobrodružství. Jednoho dne se odhodlá k útěku a spojí své síly s roztomilou ovečkou Ruth a Davem, legračním holubem se vznešenými touhami. Společně s trojicí velbloudích vtipálků a několika výstředními obyvateli stáje se Bo a jeho noví přátelé vydávají vstříc šťastné hvězdě na výpravě jejich snů. Čeká je spousta legrace a navíc se stanou součástí největšího příběhu všech dob. (Bontonfilm)

Nathaniell odpad!

Další zbytečná sračka, tentokrát s biblickým námětem. PS: Pokud teď nezfilmují i tu Satanskou, navrhuji tvůrce tohodle paskvilu ukamenovat a udělit jim všem Darwinovu cenu. Ale jen JEDNU!! ODPAD!!!!! ()

Mykhaluu

Možná, že z globálního hlediska nebyla odvaha investovat peníze do animáku, který se točí kolem Kristova narození a ještě z pohledu oslíka a zvířátek tak velká, jak se mi na první pohled zdálo, ale díky za ni! :) ()

Marieta18

Hviezda z východu, očakávanie narodenia Ježiša Krista, stvárnené cez príbeh zvierat – veľmi zaujímavý nápad. Vtipné repliky, výborná animácia, svieži dej – jednoducho paráda! Výborný relax pre všetky vekové kategórie! ()

Reyer

Vcelku animované filmy mám rád. A kombinace animace a vzdělání, tak to beru. Narození Ježíše může zaujmout všechny (i nevěřící) v kombinaci s líbivou hudbou a vtipnými scénky. Samozřejmě se najdou tací, co budou kritizovat nevhodnou podkreslující muziku jako (soul, western, Elvis apod…). Za mě skvělý relax společně se vzděláním po boku mých synů. ()