foto

Gabriel Iglesias

  • nar. 15.7.1976 (42 let)
    San Diego, California, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Gabriel J. Iglesias pžezdívaný také  "Fluffy"=(načechraný) nebo "Fluffy guy" je americký herec , spisovatel, producent ale hlavně komik.

Narodil se 15. července roku 1976 v San Diegu, Californie. Gabriel vystupuje ve svých komických vystoupeních převážně v klasických volných havajských košilích a lidé si ho pamatují pro jeho klasickou hlášku " I'm Not Fat.... I'm Fluffy" což znamená v překladu "Nejsem tlustý, jsem načechraný ."  a s touhle větou se také začaly prodávat i trička, která Gabriel občas prezentuje na konci svých komických vystoupení.

Gabriel žil s matkou na spoustě místech Kalifornie, příkladem třeba Riverside, Corona nebo Baldwin Park, avšak většinu života žil v Jižní Kalifornii, konkrétně na Long Beach s populací obyvatel přibližně 462 000.

Předtím, než se začal věnovat komediální kariéře, pracoval Gabriel v telefonní společnosti v Los Angeles. V té době se již začal komediím věnovat, ale nebylo to pro něj jednoduché, proto se rozhodl něčeho vzdát , a to byla telefonní společnost. Gabrielova matka ho varovala, ale on se přesto rozhodl věnovat komediální kariéře naplno.

Gabriel Iglesias často odkazuje na svou váhu v jeho vystoupeních a svým termínem "Oh, I'm not fat, I'm fluffy" zaujal spoustu fanoušků s nadváhou. V hereckém průmyslu se objevil například v pořadu "All That ", kde si zahrál v šesté sezóně po boku herečky Amandy Bynes a dalšími.

Objevil se v několika seriálech, a pro jeho komický hlas si také zadaboval v několika animovaných seriálech např. Griffinovi nebo filmech př. Velká oříšková loupež a Letadla

V blízké době si Gabriel zahraje po boku známého amerického herce a komika Marlona Wayense ( Scary movie = Shorty, Někdo to rád blond atd.) v pokračování filmu Pár nenormálních aktivit (Haunted house).

Petr "KergeSinko" Rada

Herecká filmografie

Scenáristická filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace