Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Martin (James Stewart) a Gambi (Dan Duryea) předpokládají, že u pobřeží rybářské vesnice Port Felicity se nachází „černé zlato“. Když postaví vrtnou věž, místní rybáři se vzbouří. Obávají se, že by vrty pod vodou mohly zahnat jejich úlovek. (MacGuffin)

Videa (1)

Trailer

Recenze (2)

MacGuffin 

všechny recenze uživatele

Martin (James Stewart) a Gambi (Dan Duryea) předpokládají u pobřeží rybářské vesnice Port Felicity ,,černé zlato´´. Když postaví vrtnou věž, místní rybáři se vzbouří, obávají se, že by vrty pod vodou mohly zahnat jejich úlovek... ()

Slasher 

všechny recenze uživatele

Ono dnešní optikou a po tragédii Deepwater Horizon je označení typu amorální "oil industry propaganda" vyloženě nasnadě, nicméně já se mohu odprostit a prohlásit, že mi tady ten příběh hledání zlaté ropné žíly u roztomilý kreveťácký prdele při pobřeží Louisiany přišel všeho všudy super. Jelikož vizuálně je to přesně ta sexy technicolorová Americana padesátých let, herecký šarm nechybí (Roland & Stewart) a dramaticky vzato daleko před mým očekáváním - dokonce je tu jedna z nejlepších scén mořských bouří, co jsem kdy viděl, opepřená rvačkou s dynamitem. Takže klidně uznám: "včerejší" óda na takovou tu starou američanskou podnikavost přes pár mrtvol ("you never had the privilige of gambling your last penny on a dream"), za mě ale radost a silný zářez do wildcattin’ kategorie. (x) ()

Reklama

Galerie (4)

Reklama

Reklama