V tomhle hororovém thrilleru plném zvratů se kdysi nadějná muzikantka znova shledá s bývalými učiteli a zjistí, že mají nového talentovaného žáka. (Netflix)

srolyma

Ze začátku se to sice tváří jako romantický příběh o milostném vztahu dvou lesbických cellistek, ale občasné znepokojivé prostřihy dávají tušit, že o hbité prstíky a smyčce tady úplně nepůjde. Spíš o sekáček na maso, pedofilní učitele hudby, dávné křivdy a poněkud zvrácený trest. Jedna ruka sice netleská, ale tohle bizarní dílo si potlesk rozhodně zaslouží. ()

Dejf4

Velmi zajímavý snímek. Žánrově hodně rozmanité. Tvůrci jsou hraví, odvážní a originální. Skvěle si s divákem hrají a celý film je díky tomu nevyzpytatelný. Bodíky k dobru přidává závěrečná scéna, která vystihuje celý film. Bizár, ale zábavnej bizár. 7/10 ()

J.Mayen

No horor spis ne, rekl bych takove komorni a sem tam vtipne drama. Prvni pulku filmu jsem uvital, pak ale nasledovalo zklamani. Kdyby se film nesl v podobnem duchu jako do cca 40 minuty, rozhodne bych hodnotil lepe. Jako useknout nekomu ruku aby videl pravdu mi prijde i na filmovy scenar trochu pres caru. Nebyl to dobry film. ()

TesterX

Možná škoda, že to nebylo trochu o něčem jiném, protože druhá kapitola to slušně rozjela. Pak už to začne trochu nudit, i když další zvraty nechybí. Nicméně to neurazí, je to slušně natočené, herečky v ústřední dvojici jsou fajn, některé scény jsou nepříjemné, jiné pobaví. ()

Kushina

Tomuhle říkám psycho thriller. "Abych jednu holku ochránila, tak ji zdroguji a nechám ji si useknout ruku, aby se probrala a my jsme pak mohly společně zabít týpka co nás obě a spoustu dalších znásilňoval.... Izi way, řezání ruky asi bylo nejjednodušší řešení daného problému, nebo jak to mám chápat? Pak se z nás stanou profesionální chirurgové a uřízneme tomu šmejdovi za trest ruce, nohy a koule a budeme ho mučit, jako on mučil nás..... " Zní vám to jako naprostá sračka? To taky v tomhle logicko-nelogickém podání byla. Když shrnu film, tak začátek nuda, pak horor a na konec krvavý thriller ve formě pomsty. 45% ()

hony23

Tahleta lesbická Apocalyptika měla sice děj veskrze pičoidní, ale bylo to natočené jako hravě bizarní drama a tak mě to celkem pobavilo. Pěkné cellistky, pěkná hudba, pěkné amputace a pěkné 4 hvězdičky. ()

Insomniac

Tak to čo bolo?! :D Po dlhom čase som si niečo pustil bez toho, aby som čo i len tušil, čo to je. A fakt som dlho nevedel čo to je... Komédia nie, dráma trošku, horror trošičku, thriller - no ja neviem... Tupý dej, tupé hrdinky, dva tupé efekty z 98-ho... A kopec srandy, ktorá ale sranda nemala byť. Zlé a hlavne zbytočné. ()

Aquila

Má to dobrou náladu, dobré zvraty, dobré herecké výkony zajímavých hereček. Velmi vydařený psycho-horor. ()

vandamator

Netflix se pro jednou pochlapil, vzal koule do hrsti a natočil tuhle šílenou jízdu, která se absolutně vymkla jejich připochcaným korektním filmovým šablonám. ()

Darxandri

Výborně zpracovaný, šokující film. Nikdy nevíte na čem jste dokud nedojde k bodu zlomu a to že mě držel celou dobu jak na jehlách počítám jako obrovské plus. Pokud jste film neviděli, rozhodně nekoukejte na žádné trailery, nečtěte si popisy příběhu. Běžte totálně na slepo, jako jsem to udělal já a nebudete litovat. Tudíž vás rovnou i varuji, abyste nečetli dále tento komentář. Spoilers are coming. Takže od začátku. Kde vůbec začít, je toho tolik, co bych chtěl o tomto filmu říct. Dobře, audiovizuální strana je prostě úchvatná. Scény a hudba jsou dovedené k "dokonalosti" (see what you did there) a moc hezky se na to kouká. Herecké obsazení úžasné, hlavně obě hlavní postavy byly dokonale zahrané a zpracované. Mají hloubku a své šrámy. Příběhově jsem z toho byl několikrát mindfucknut a přelstěn. Ono že se to nejdříve tváří jako horor o nebezpečné nákaze, poté se to převrátí v thriller o žárlivosti a nakonec zase v něco úplně jiného. Prostě to, jak si dokáže toto dílo pohrát s vaším očekáváním je neuvěřitelné. Nic z toho co se tam stane vůbec nečekáte a nevěříte vlastním očím, když ten plot twist dorazí. Za mě bombastických 9,5/10. Pár věcí by tam možná šlo upravit, ale jinak je tenhle film prostě Perfection. ()

Accuphose

Půlku filmu jsem byl nadšený, pak se událo pár zvratů a koutky úst mi pomalu, ale jistě spadly dolů... Mám toho naštěstí v "násilném", či řekněme - nějakým způsobem, lehce "zvráceném" žánru, nakoukáno poměrně hodně, takže musím říct, že celkově je film děsně patetický, nedrží pohromadě ani charakterově, ani psychologicky a nemůžu si pomoc, ale vyzněl na mě tak, že byl napsán poplatně dnešní době. Což by nemuselo být tolik na škodu, kdyby film působil věrohodně a autenticky a to se tady nestalo ani omylem. 40% ()

semtamfor

Rozhodně zajímavá podívaná. Úvodní část filmu působí až magicky a opravdu nedává moc tušit, o co vlastně půjde. Pasáž "výlet" mi přišla nejlepší a třeba scéna v autobuse je fakt výborná - holky to zahrají skvěle. Jenže pak začnou velká šokující odhalení, vracečky, zvraty, zvraty zvratů a zvratky a podle mě je toho prostě až moc, nakonec takový psycho eintopf. 65 %, které tu momentálně svítí, asi odpovídá realitě. ()

Bluesun

Bohužel mi film přišel dost přitažený za vlasy. Motivace postav byla velmi nevěrohodná a provedení plánu v první půlce filmu bylo naprosto překombinované. Při současném scénáři by filmu slušel mnohem větší nadhled. Takhle je to obstojně natočená slátanina se sympatickými hlavními hrdinkami. ()

mircxxx

Film, který postrádá slabá místa, film, který hodnotím lépe v první polovině než ve druhé. Nedá vám prostor se nudit. Nehledejte předem spoilery a budete spokojeni. ()

gonzo

Největší sílou je příběh, který pořád šokuje. Největší slabinou je příběh, který nedáva zpětně smysl. Ale dobrý, vybočuje to. ()