Neúspěšný herec riskuje všechno, aby dosáhl úspěchu, ale jeho impulzivní plán nabere nečekané obrátky. (tribican)

Vabr

Z traileru jsem si myslel, že ten věštec bude hodně otravnej a trapnej, ale bylo tomu naopak. Kamera přiblížená k očím je originální a hodně se mi líbí. Nápad je originální a dobrý. Nejvíc se mi líbí část dílu, kdy ukradne tělo kavárníkovy až do doby než se dostane do těla dítěte. Konec ve věšteckém obchodě je předvídatelný. Je to ok, ale závěrečný plot twist ten konec vyzvedává. Líbila se mi celkově kamera a logika dílu. EDIT: Zvedám na 4 hvězdy. Jde o fakt skvělej kousek. Hádám, že postupem času jednotlivý díly oceňuji víc. ()

Anderton

Skvelý nápad rozohraný pomerne nepredvídateľnou cestou a to ako pre diváka, tak pre hlavnú postavu. A napriek tomu, že ide o negatívnu postavu, budete mu s jeho taškou držať palce. Hrozilo, že sa v tom tvorcovia stratia podobne ako by sa v tom mohol stratiť aj herec, ale nakoniec to má svoju vnútornú logiku a čaká nás aj cynický záver ako od Serlinga. Aj keď ten by bol asi k svojmu antihrdinovi krutejší. ()