Reklama

Reklama

Vítej doma

  • USA Welcome Home (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Jeden pár tráví víkend v najatém prázdninovém domě na italském venkově ve snaze dát do pořádku svůj vztah, ale brzy se stanou obětmi hrozivých plánů pana domácího. (Filmbox)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (24)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Veľmi čitateľné a silne naivné dielo. Jasne stanovený zloduch, jeden hlúpy priateľ a ešte hlúpejšia priateľka, ktorá nerozozná chlpatú ruku od teplo oholenej. Lenže robiť z instagramovej děvky herečku je nebezpečné pri samotnej definícii herečka. Hoci v minulom storočí boli za čias Hepburnových, Heyworthovej a podobných kotletách aspoň nejaké pokusy urobiť z hereckého povolania synonymum dámy, dnešné herečky majú zjavne z gramatiky samé päťky, pretože pre ne herečka zjavne znamená "dá mi". Taká Ratajkowski vlastne ani nikdy nič nehrala. Robí len to jediné čo vie - prostituuje. Naposledy vyhlásila silné ťaženie za feminizmus tým, že si neoholila podpažie. Akože čo? Koho toto zaujíma? Pre mňa, za mňa nech tam má aj dredy. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Emily Ratajkowski ukáže (málem) odhalené kozy, zadek v kalhotkách a nějaký ten kopulační pohyb. A režisérovi to zřejmě stačí. Splnil si svůj vlhký sen, kdy by se mohl skvěle uplatnit coby režisér soft porna. Jenže tenhle thriller není jen o erotice, má i thrillerovou zápletku, sice neoriginální, okoukanou, provařenou, ovšem pořád je to zápletka. Americký milenecký pár hodlá restartovat svůj vztah nahlodaný nevěrou z partnerčiny strany. Týdenní pobyt na italském venkově jejich napruženým genitáliím udělá jistě moc dobře. Majitelem pronajímané rezidence je ale chlípný Makaron, kterému dělá hezky, když se v útrobách domu promenáduje spoře oděná ženština, neb prostory jsou prošpikované skrytými kamerami. Celý film je vlastně čekáním na napínavou konfrontaci s nekalým protějškem, kterému trvá neúměrně dlouho se záškodnicky projevit. Emily Ratajkowski, Aaron Paul a jejich protivník Ricardo Scamarcio mají snahu být zajímaví, jenže scénář televizního specialisty Davida Levinsona nenabízí téměř žádný vzruch, až na občasnou reklamu na lepé křivky a na nich dokonale sedící spodní prádlo. A režisér George Ratliff zvolil uspávací tempo, víceméně rutinní přístup, kdy se ani v samotném finále do toho až tak moc neopřel. Za celý film se tedy toho moc nestane. Narušený chlapík je voyeur, ohavný manipulátor, tradičně si o sobě vymýšlí, aby dvojici dostal, kde ji potřebuje mít. Čekal jsem, jakým způsobem se prezentuje finální část, která toho rovněž moc nepředvedla. Film to dotáhl na ucházející známky hlavně díky obsazení, náznakům napětí a pokusům probudit libido. 6/10 ()

Reklama

Rominator 

všechny recenze uživatele

Cassie (Emily Ratajkowski) a Bryan (Aaron Paul) se snaží urovnat krizi ve vztahu týdenním pobytem v Itálii v překrásném domě na samotě, ale není jim přáno, protože jejich soukromí naruší Federico (Riccardo Scamarcio)... Riccardo Scamarcio je nesympatický od první chvíle, kdy se objeví na scéně. Emily Ratajkowski bojuje o přízeň mužských diváků svými ženskými přednostmi. Z příběhu se dalo vytěžit mnohem více a poslední dvě minuty byly tak nějak navíc. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Voyeristická rutina, která nenadchne a už vůbec nepřekvapí, ale ani neurazí. Jako klady beru Emilku, na kterou se vzdor hereckým limitům kouká dobře a v roli záporáka pobavil Scamarcio, jehož charisma ale Ratliff nedokázal úplně využít. Jednoznačným záporem je hlavní hrdina, který je na pěst od začátku do konce a ani spatlaný závěr si tvůrci do rámečku nedají. Každopádně jednou se na to mrknout dá. 50% ()

ARI50 

všechny recenze uživatele

Hrozně slabý, atmosféra totálně mimo, nevěrná přítelkyně malá odvážná, pohledy na skryté kamery téměř nic. Co se týče přítele tak totálně se do filmu nehodil, no a nás úchyl soused byl hodně slabý. Kamera ke konci totálně mimo pochopení, scéna skoro sexu souseda totálně mimo, prostě to celé posraly. ()

Galerie (39)

Reklama

Reklama