Reklama

Reklama

Vítej doma

  • USA Welcome Home (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Jeden pár tráví víkend v najatém prázdninovém domě na italském venkově ve snaze dát do pořádku svůj vztah, ale brzy se stanou obětmi hrozivých plánů pana domácího. (Filmbox)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (23)

ARI50 

všechny recenze uživatele

Hrozně slabý, atmosféra totálně mimo, nevěrná přítelkyně malá odvážná, pohledy na skryté kamery téměř nic. Co se týče přítele tak totálně se do filmu nehodil, no a nás úchyl soused byl hodně slabý. Kamera ke konci totálně mimo pochopení, scéna skoro sexu souseda totálně mimo, prostě to celé posraly. ()

rublik05 odpad!

všechny recenze uživatele

Thriller? To jako vážně? Neustále se sprchující Emily, pro diváka asi jediná kladná věc na celém filmu. Scénář naprosto tristní, dialogy stupidní. Intenzivní nuda bez špetky nápadu či alespoň náznaku kvalitního děje nebo nějaké atmosféry. Vše je podtrženo absolutně nesmyslnými a hloupými scénami. Ztráta času, rozhodně nedoporučuji. 0/10. ()

Reklama

Rominator 

všechny recenze uživatele

Cassie (Emily Ratajkowski) a Bryan (Aaron Paul) se snaží urovnat krizi ve vztahu týdenním pobytem v Itálii v překrásném domě na samotě, ale není jim přáno, protože jejich soukromí naruší Federico (Riccardo Scamarcio)... Riccardo Scamarcio je nesympatický od první chvíle, kdy se objeví na scéně. Emily Ratajkowski bojuje o přízeň mužských diváků svými ženskými přednostmi. Z příběhu se dalo vytěžit mnohem více a poslední dvě minuty byly tak nějak navíc. ()

Eldrick 

všechny recenze uživatele

Emily podvedla Aarona a tak ji Aaron za odměnu zabookuje týdenní dovolenou v italský vile za 600 dolarů na noc (!), kde ji hodlá požádat o ruku (!). Bohužel barák je přemrdaný kamerama, za kterýma mrská šulínka voslizlý makarón z JOHNa WICKa 2, jenž na Aarona ve sklepě narafičil středověký porno, aby v něm probudil touhy po trojce. Chuděra Emilka si jde ráno zaběhat, aby si udržela svých 50 kilo i s postelí, ale jelikož je slabá jak její vlastní stolice, na cestě upadne a odře si své modelkokurevské koleno. Čirou náhodou ale kolem ní projíždí italská mánička, co ji pomůže. Emilka je tak uhraněna ztepilým pohledem cikána, že háže jeden lacině kurví pohled za druhym... Jak to asi může dopadnout? Typický rádoby thriller, jichž se v 90. letech točily stovky. V každym záběru předvídatelný, ani už tu nahotu v dnešní zaprdlý době čekat nemůžete, o potenciální trojce ani nemluvě. Ale u snídaně, při práci z domu se to dá přežít. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Emily Ratajkowski ukáže (málem) odhalené kozy, zadek v kalhotkách a nějaký ten kopulační pohyb. A režisérovi to zřejmě stačí. Splnil si svůj vlhký sen, kdy by se mohl skvěle uplatnit coby režisér soft porna. Jenže tenhle thriller není jen o erotice, má i thrillerovou zápletku, sice neoriginální, okoukanou, provařenou, ovšem pořád je to zápletka. Americký milenecký pár hodlá restartovat svůj vztah nahlodaný nevěrou z partnerčiny strany. Týdenní pobyt na italském venkově jejich napruženým genitáliím udělá jistě moc dobře. Majitelem pronajímané rezidence je ale chlípný Makaron, kterému dělá hezky, když se v útrobách domu promenáduje spoře oděná ženština, neb prostory jsou prošpikované skrytými kamerami. Celý film je vlastně čekáním na napínavou konfrontaci s nekalým protějškem, kterému trvá neúměrně dlouho se záškodnicky projevit. Emily Ratajkowski, Aaron Paul a jejich protivník Ricardo Scamarcio mají snahu být zajímaví, jenže scénář televizního specialisty Davida Levinsona nenabízí téměř žádný vzruch, až na občasnou reklamu na lepé křivky a na nich dokonale sedící spodní prádlo. A režisér George Ratliff zvolil uspávací tempo, víceméně rutinní přístup, kdy se ani v samotném finále do toho až tak moc neopřel. Za celý film se tedy toho moc nestane. Narušený chlapík je voyeur, ohavný manipulátor, tradičně si o sobě vymýšlí, aby dvojici dostal, kde ji potřebuje mít. Čekal jsem, jakým způsobem se prezentuje finální část, která toho rovněž moc nepředvedla. Film to dotáhl na ucházející známky hlavně díky obsazení, náznakům napětí a pokusům probudit libido. 6/10 ()

Galerie (39)

Reklama

Reklama