Reklama

Reklama

Playmobil ve filmu

  • Francie Playmobil, le Film (více)
Trailer 6

Obsahy(1)

Dívka Marla nevěří svým očím, když jejího mladšího bráchu do sebe vtáhne velký hračkový model města. Dokud podivné kouzlo trvá, vrhne se za ním. Chvíli letí, pak dopadne a pak se nestačí divit znovu a ještě víc. Ocitla se totiž v animované říši, kde ona sama je... figurkou Playmobil. A všichni ostatní taky! Brácha tu ale není a Marla se proto vydává na neuvěřitelné dobrodružství pestrým a kouzelným světem, aby ho našla. Potkává pohodového řidiče food trucku a brzy nato i speciálního tajného agenta, který o její situaci všechno ví a taky přesně ví, co dělat. Na 100%... tedy asi tak skoro úplně jistě. Celou trojici pak čeká zábavná a divoká cesta, která nemá žádné hranice stejně, jako je nemá fantazie světa Playmobil. Projdou westernovým městečkem, potkají piráty, rytíře, dinosaury, Vikingy, objeví pohádkovou část s netradiční kouzelnou vílou a všechny stopy směřují až do římského kolosea, kterému šéfuje zlovolný císař Maximus. (Bontonfilm)

(více)

Videa (7)

Trailer 6

Recenze (25)

Likan7 

všechny recenze uživatele

Moc by to chtělo být dalším Lego příběhem, jenže tomu chybí úplně všechno. Je to jen animák, u kterého se nebudou nudit tak maximálně malý caparti. Humor je ten nejzákladnější, všechno je to šíleně hlasitý a barevný. Skáčeme z jednoho světa do druhého ale mě to bylo vyloženě jedno. Jediná dobrá část byla ta špiónská, tehdy jsem si ještě říkal, že by mohl jít film ve druhý půli nahoru, jenže za 5 minut jsem zase začal upadat do všudypřítomné letargie. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $75miliónovTržby USA $1,083,213Tržby Celosvetovo $13,759,990▐ Technicky nie je animácia najhoršia ale dejovo to pláva dosť v rutine. Skutočná zábavnosť je minimálna. V priamej konkurencii / či konfrontácii s LEGO filmami to je o úroveň nižšie. Animáky posledných rokov okrem Pixaru a Disney sú dosť ošuntelé. Bez väčšej výpovednej hodnoty. /videl v kine: 50%/ ()

Reklama

MrHlad 

všechny recenze uživatele

Brácha se ségrou se octnou ve světě podivných a ne moc hezkých panďuláků a když se bratr ztratí, musí ho sestra najít a zažije velké dobrodružství. Teoreticky. Playmobil ve filmu je hodně usedlý animák, který spoléhá hlavně na to, že ukáže co nejvíc stavebnicových věcí a člověk kvůli tomu přestane vnímat, jak je ve všech směrech přinejlepším průměrný. S dětmi se to zvládnout dá. Bez nich není důvod, abyste to viděli. ()

honajz2 

všechny recenze uživatele

Když jsem se dozvěděl, že tenhle film bude, tak jsem se tomu nahlas zasmál a řekl jsem si, že až to půjde stáhnout, kouknu na to. Já špatné filmy rád. Výsledek dopadl líp, než jsem očekával, ale o dobrý animák nejde ani náhodou. Ono to ani nemá čím zaujmout - putování po různých světech je tady vykradeno z Lego příběhu, akorát se s ním až tolik nepracuje (a to propojení mezi těmi všemi světy prostě nefunguje), stejně jako s postavami a i vším ostatním. Nějaké zajímavé postavy tady taky nejsou, i když postav samotných se tu objeví hodně, vtipné to taky není a mě osobně to i připadalo utahané. A co mě teda hodně naštvalo, byly všechny ty hrozné písničky (no dobře, abych nekřivdil, ta u vikingů se poslouchat docela dala, ale ten zbytek... ne, já prostě nesnáším "muzikálové" animáky a málokterý se mi líbí (třeba Lego příběh 2)) a úmrtí rodičů hnedka krásně ze začátku, hlavně jak to ještě bylo hrané, jsem měl dojem, že se to celé přetransformuje do nějakého prazvláštního pokračování Vejdi do prázdna... Ta poznámka je sice trochu mimo, ale nemohl jsem si na ten film nevzpomenout. Zase ale na druhou stranu je ten film celkem koukatelný a dá se zvládnout bez větších následků a rozhodně ani není tak hrozný nebo trapný, jako některé jiné (někdy i slavnější) animáky. Proto mu ty 2* dám, ale upřímně na víc než jedno zhlédnutí to není. ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Tento Playmobil mi teda vôbec neprišiel na chuť a okrem toho, že je to len kópia slávnejšieho Lega, tak ani neprináša nič nové a celkovo to ani dejovo nemôže zaujať. Cieľová skupina je jasná a jedine jej to bude určite "chutiť". Trošku som prekvapený, že herečka typu Anya Taylor-Joy sa do tohto projektu dala, ale tak bolo to asi jediné výraznejšie pozitívum tohto snímku. Každopádne ale kým to teší deti, tak je to ok. 40 % ()

Galerie (43)

Zajímavosti (2)

  • Celosvětová premiéra proběhla 10. července 2019 na Mezinárodním animovaném filmovém festivalu v Annecy. (ČSFD)
  • Postavu Fairy Godmother v Nemecku nahovorila víťazka 10. nemeckej superstar Beatrice Egli. (JADIM)

Související novinky

20 největších propadáků poslední dekády

20 největších propadáků poslední dekády

15.12.2019

S blížícím se koncem roku se pochopitelně pojí vznik různých žebříčků, rok 2019 je ale specifický ještě v tom, že spolu s ním zároveň končí i celá dekáda, a to ohlížení proto bude místy větší.… (více)

Reklama

Reklama