Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nechvalně proslulý boss Salazar (Florin Piersic Jr.) byl dlouho svrchovaným vládcem nemilosrdného drogového kartelu v Mexiku. Když zradí kumpány a souhlasí, že proti nim bude svědčit, situace se dramaticky a drasticky mění. Kartel chce Salazarovu hlavu. Do Spojených států ho má bezpečně převést tým elitních agentů DEA. Velí mu drsný major Tom Jensen (Luke Goss) a jeho zkušený nadřízený John Harrison (Steven Seagal). Agenti DEA mají plné ruce práce a rychle se ocitají pod ostrou palbou. Zločinci a vrazi vedení nekompromisním zabijákem Brunem (Georges St. Pierre) napadnou hotel, ve kterém se Salazar ukrývá. Jejich cíl je jasný: zabít každého, kdo se jim postaví do cesty! (TV Prima)

(více)

Recenze (40)

AD P 

všechny recenze uživatele

Seagalovka, ktorá tentokrát ani nie je tak o Seagalovi . V tomto prípade na osoh veci ! Je to docela pozerateľné a Goss i GSP dačo predvedú. Škoda len že finále musí mať pre seba zase "Big Steven". Ten dá GSPierra bez problémov zase dole. ! No na taký skutočný zápas by sme sa určite mnohý radi pozreli či by sa Steven ešte vôbec stihol pohnúť, alebo by doslal KO behom prvej minútky od Georgesa ? ! ()

malylada 

všechny recenze uživatele

Nuda Nuda Nuda. Seagal hraje agenta, který vyslýchá, provádí rekonstrukci události a mihne se asi ve dvou akčních scénách. Snaha o lepší scénář, proti posledním Seagalovkám se nedá upřít, včetně pokusů o zvraty, ale bohužel je tu tolik nudných dialogů, že člověk odpočítává čas do konce. Akce je pořád stejná a možná na konci to docela ujde. Hvězdička navíc za GSP, bylo vtipné vidět UFC champ, jak dostává od takového cvaldy......3/10 ()

Reklama

Rominator 

všechny recenze uživatele

Tým federálních agentů má za úkol ohlídat drogového bose Salazara (Florin Piersic Jr.), který bude jako svědek transportován do USA... Podle úvodních titulků a plakátu by se mohlo zdát, že je Steven Seagal hlavní hvězdou, ale není to pravda. Steven se do akce zapojí v úvodu při zátahu a v závěru s ním má souboj Georges St-Pierre jako Bruno Sinclaire. Čas mezi Seagal prosedí výslechem Lukea Gosse (major Tom Jensen). Zkrátka jde o regulérní vedlejší roli a Steven na place dlouho nebyl. Chris Whitelaw má v závěrečných titulcích kredit jako Stand-in for Mr. Seagal / "Seagalův záskok". V neuvěřitelně pomalých závěrečných titulcích filmu je uvedno, že vznikl v roce 2015. HODNOCENÍ 30% ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Steven Seagal se také vrací v celkem fajn formě, snad i proto, že většinu doby sedí za stolem. Jasně, je to jednoduchý scénář, ale jsou zde docela dobré postavy, ať už v podání Luka Gosse nebo Florina Piersice Jr. Asi tušíte, jak to dopadne, ale mě to nebránilo si užít akční scény a stále dobré Seagalovo bojové umění. ()

SeBig 

všechny recenze uživatele

Horší Seagalovka, lepší Gossovka. Zatím co Seagal dřepí prakticky celej film na prdeli, Goss se nás snaží uspat svou snahou o herectví. Nakonec “přiběhne” Seagal a všechny záporáky od sebe odráží svou nadváhou. Jeho pády na zem bud to nejsou vidět, nebo to za něj dělá hubenější kaskadér. Snaha o překvapivý konec mě ani nepobavila. ()

Galerie (21)

Zajímavosti (1)

  • Keď John Harrison (Steven Seagal) v závere filmu postupuje s jednotkou po schodoch v jednej scéne má holú hlavu, v ďalšej scéne a potom až do konca má už na hlave čiernu šatku. (johnsnow)

Reklama

Reklama