Co kdyby nadané dítě z jiného světa ztroskotalo na Zemi, ale místo aby se pro lidstvo stalo hrdinou, začalo by se projevovat velmi zlověstně? V Synovi temnoty přináší vizionářský tvůrce Strážců galaxieThe Belko Experiment děsivý zvrat a nový radikální žánr: superhrdinský horor. (Falcon)

Dennnisa

Typický "horror", který v traileru ukáže ty nejlepší scény a ve filmu samotném už to nestojí za nic. Momenty kdy se máte leknout se mnou ani trochu nepohnuly. Jediné co jsem docela ocenila i přes to, že to moc nemusím, jsou krvavé scény..proto 2*(35%). ()

ZHODNOTITEL

Poměrně nezvyk, sledovat zahraniční film, horor ke všemu, natočený na 35 mm objektiv. Jako horor to úplně nefunguje. Spíše thriller. Nicméně žádná práce s atmosférou, napětím. Všechno spěje k něčemu a tušíme k čemu. ()

ScarFace_V8

Superman ze světa, kde je brutálním vrahem, co se s ničím moc ne*ere, ačkoliv je mu teprve dvanáct let. Rozhodně jsem nadšený, bavil jsem a prostě to naplnilo to, co jsem od toho očekával. Vraždy, kterých tu sice tolik nebylo, byly hodně dobře zvládnuté a kreativní. Chvíli jsem měl obavy, že se to zvrhne v nějakou démonickou slátaninu pro vysvětlení, proč je Brandon takový. Ale ne – je zlej, protože může. Nic více, nic méně. Spíš, ale než horor to byl Thriller. Konec včetně titulkové scény taky hodně překvapil. Rozhodně jsem pro pokračování. ()

moviepill

Čo sľuboval trailer, to som dostal. Akčný, trošičku melodramatický kvázihoror s výborným tempom a zaujímavým hlavným "záporákom". ()

waltosin

Superhrdina, který zabíjí nevinné, to tu ještě nebylo a vůbec se s nima teda nesere:D I dobře to vypada na ten rozpočet, škoda že nezbylo na nějaký pokračování kdepak se nám klučina přesně vzal a bylo by to ještě určitě dobrý a hustý.:) 60% ()

honzic

Trochu šílenost, která má pár zajímavých efektů, ale jinak se jedná o klasickou scifi vyvražďovačku jedním klukem. Hodnocení: 55 % ()

Agonie odpad!

Inu, hororová verze supermana je docela origo nápad... jenže už tady došla tvůrcům veškerá nápadivost - hodina a půl špatných lekaček, těch nejhorších klišé, úžasně komických "hereckých výkonů" (překvapivě není Dunn nejhorší herec) a efektů, za které by se styděli i youtubeři. ()

vodkasesemte

You know sometimes, when bad things happen to ppl, its for a good reason. Part of my job is to update the school, and to update your mom on your progress, and let them know if you are showing any growth or remorse (tak s tímdle má tadle zvrácená společnost problém). I know its late, but I promise it wount take long. Its not good for anyone. Not for me, not for my parents, and its really, really not good for you. Listen to me (hovno). I have to do my job (lol). Very inappropriate (kurvička chráněná pohybovými senzery neví, kde má místo). Hezkej snímek, ale bohužel tady jinak nevykreslili to zlo. His face is too mangled. They think that he swered to not hit a dear. Was he drinking? Tak na tom pak si nezáleží, když mu tam skočil jelen. To by musel sjet ze silnice, ne? Prej opak Supermana. Ale Superman je to samý, akorát k ovládnutí světa a zničení lidstva používá sofistikovanější metody než tendle nevychovanej fracek. Najednou volá Negra o pomoc. Pýča s puškou, taky dobrý. 217 in progress. I need backup immediately. S brutalitou v poslední době ve filmech nešetří. Ani happendy. Škoda, že v tý masce pusobí tak směšně. Blessing that fell to this Earth. Ideální start. Všichni ho zradili. David Yarovesky (directed by). I m a bad guy, I like when you get mad (Bilie Eilish). Ale todle se fakticky už několik posledních let děje, akorát u toho není nějaká mysteriozní postava. They are all out there, they are all waiting and they are all gonna eat our fucking breakfeast unless we get our shit together and do something! ()

blondboss

Antihrdinovský hororovo ladený thriller, ktorý na jednej strane prináša unikátnu myšlienku dejovej prepletenosti príbehu Supermana vzatú z úplne iného konca a na druhej strane len priemernú zlátaninu nejakých tých krvilačných scén bez nejakého výrazného rozvinutia deja či aj samotných postáv. Akože na jednu projekciu super, ale inak ľahko zabudnuteľné. 60 % ()

blazma

Co takhle vzít příběh o Supermanovi a udělat z toho horror a udělat z něho záporáka. O ničem jiném tento film není. Trochu té snahy vyprávět příběh, tak aby se rodiče snažili s dítětem vypořádat tam je. Bohůžel, velmi brzy to s ním vzdají a radši o chtějí zabít. Tak sakra zavolám armádu a nesnažím se to vyřešit se vzduchovkou sám. ()

PamelaJJK

Nepřišlo mi to úplně blbé, naopak. Sedlo mi to velice a já se bavil. Taková lehká sci-fi s horrorovým odérem. Dobrá atmosféra, pěkné triky, skvělá muzika, parádní obsazení, ideální stopáž. Atributy pohodové zábavy, takže všechno OK. Otevřený konec slibuje případné pokračování. Nebudu spekulovat jestli bude či ne, ale já bych ho bral. ()

J.Mayen

To je zase jednou překlad. Opravdu bych rád potkal toho hňupa, kterej sotva vyšel zvláštní a hrne se do překladů a pak to takhle dopadá. Film s temnotou opravdu nemá nic společného, věřte mi. Jde o podobný námět jaký lze vidět v Supermanovi, nicméně místo toho aby nám přišel pomáhat od zla, tak tenhle vypečený fracek páchání zla miluje. Mně film mile překvapil a proto 4 hvězdy. ()

kramatos

Pokud bych měl soudit podle macechy toho malého krimigranta, emerické venkovanky musí být neuvěřitelné tupé a vymleté. Měl jsem z toho stejný pocit jak z Walking Dead. Stupidní chování je postupně nahrazováno ještě stupidnějším. Malý superman je zmrdíček, adoptivní matka je zmrdíček a ještě k tomu úplně blbá, adoptivní otec nula bez respektu, tak co z toho smrada mohlo vyrůst. Každopádně je zajímavé jak člověk postupně mění názor na téma "cizáka ihned odchytit a mít pod kontrolou". Kdyby měl superman stejnou dementní rodinku jako tenhle malej budižkničema, nevím nevím, zda by ho nakonec Batman nemusel skutečně zapíchnout, a jako správnej Cepeš, análem napřed. ()

argo.smile

Keby to malo lepsi scenar a penazne prostriedky urcite by to potom bol film roku a mohol si vziat cely svet tak ako som ocakaval. Nezachranilo to ani fajn gore a ani little evil superchild. Ale za tie 3* to stalo a dufam, ze sa tymto snimkom rozhodnu reziseri odhodit zabrany a tocit anti-hrdinske comics movies lebo predloh na dane temy je vela. ()

Krisslybear

Slabé jak čaj. 3tiu hviezdičku dávam doslova, len preto ako to skončilo. Pripomienka pre mňa: Ak niekedy nájdem v lese dieťa ktoré práve spadlo z oblohy tak mu oddelím hlavu od tela. A je mi jedno či je to superman alebo nie. Ak sa to nepodarí, nevadí, aj tak si to nebude pamätať. ()