Co kdyby nadané dítě z jiného světa ztroskotalo na Zemi, ale místo aby se pro lidstvo stalo hrdinou, začalo by se projevovat velmi zlověstně? V Synovi temnoty přináší vizionářský tvůrce Strážců galaxieThe Belko Experiment děsivý zvrat a nový radikální žánr: superhrdinský horor. (Falcon)

Mukade

nebolo to (úplne) zlé, aj keď príbeh je detsky jednoduchý.........Dúfam (aj keď viem že márne) že už sa nikdy nedočkám ďalšieho rebootu Supermana a ani variácie ako je táto. It's so boring ! Je toľko iných superhrdinov a tohto tu už mám plné zuby. A to všetky ! Áno, áno, nemusím pozerať, no, však, zvážim to... xD ()

Snakefinger

nic co by tady dříve nebylo. podle mě nuda k uzoufání... kdyby to mělo 45 minut tak by to bylo OK. fakt zbytečný film, který mě v ničem ale v ničem nepřesvědčil. jedna hvězda je za jednu jedinou slušnou gore scénu s ulomenou čelistí. ()

Clara

To byla ale do nebevolající píčovinka...Nejenže byl velice transparetní děj, ale on byl ještě hloupější než bych čekala..:D Taková hororová komedoška no. Týpek byl víc srandovní jak strašidelnej a kromě jedný nehororový lekačky to bylo spíš směšný...kdo todle pustí do světa jako ucházející horor, nedejbože film, to auž sou fakt všichni v tom halyvůdu po tom koksu vymletí :D Radši si pustím Stranger things. ()

Accuphose

Tak jo, procenta dám, až to dopíšu a přečtu si to po sobě. Představte si, že chcete natočit Marvelovku, ale jste Česká produkční, nebo ještě jinak, co kdyby se Pán prstenů natáčel ve stylu filmů Jana Švankmajera s dřevěnými postavičkami Froda, Gandalfa a Oko uprostřed hrací plochy... No ono by to bylo hodně blbé, jakkoliv to má něco co sebe, ale Possum to fakt není. Ve filmu o 12-letém chlapci píše scénář stejně starý chlapec, nevím zda to byl záměr, nebo bohužel výsledek, možná jen chybí 20 minut po konci filmu, aby nám tvůrci vysvětlili, proč nemají peníze na kvalitní scénáristy, jako v poslední řadě GoT. Pozitiva, je to spíš drama, maminka zrůdičky hraje docela dobře nezávisle na scénáři, krvavé scény jsou docela zajímavé. Pokud by to měl být prequel, tak to zajímavé být může, ale s ohledem na produkci, scénář a režii si myslím, že by se natočila dvojka v podobném duchu, protože "Ehm těch 200 mega na to nemáme, tak ten scénář budeme muset přepsat". A to je škoda, naprosto nevyužitej potenciál - film degradoval na béčko, které do dvou dnů zapomenete, alespoň tu masku mohli udělat pořádně, i když vlastně ta rodinka byla vcelku chudá, tak proč ne. 30% ()

Mark1983

Syn temnoty mě docela mile překvapil, a to od začátku až do konce. Mnohdy narazím na horor s dobrým hodnocením a i když to není pravidlem, ty nejlepší horory až na výjimky, u mně bývají průměrné. Ale třeba Insidious, V zajetí démonů 2, Orphan apod. jsou bez chyby. Ale Syn temnoty ode mě získává plných 80%. ()

Yamatosan

Zas jeden zbytečný hype. Působí to jako pilot k seriálu. A žel dost nepovedený pilot... A R to fakt nezachrání, když z toho i tak kape víc plytkosti než krve. Velká škoda provařit tak dobrý námět! ()

DeLonge

Syn temnoty, který se začne projevovat velmi zlověstně. No, věru nevím. Nejvíce zlověstná mi přišla ta ohavnost, kterou si občas natáhl na hlavu. Každopádně doma bych takové zlobidlo fakt nechtěl. Leda, že bych chtěl provozovat nějaký nekalý byznys. Třeba vraždy na objednávku. Takže klučina místo toho, aby hrál fotbálek, šmíroval holky ve sprchách nebo na tajňáka někde za bukem pálil lehký máčka, tak trhá lidem čelisti. A vlastně proč ne. Klaďasů jsou všude mraky, taxem tohoto malého antihrdinu rád uvítal. Jen ten děj mi přišel takový poněkud řídký. Mohlo to být více propracované do hloubky a klidně i o něco temnější. A těch farmářskejch vidláků taky mohl sundat víc. Ale na druhou stranu oceňuji snahu a také to, že mě to přesto všechno vlastně ani moc nenudilo. ()

mine.slayer

Již dlouho jsem nic neokomentoval, ale v tomto případě musím! Vykrádačky všelijakých předloh jsou dnes již asi na denním pořádku, nicméně vykrást Supermana a udělat z něj zloducha to chtělo velkou dávku odvahy a dle mého soudu se to dost nepovedlo. Vyloženě odpad to není, nicméně Syn temnoty není filmem co byste chtěli vidět znovu a popravdě i trochu litujete že jste ho vůbec kdy měli možnost a vůli shlédnout. ()

Aminochelat

Dalo by se z toho udělat dost dobrý film. Takový temný superman. Bomba námět, zpracování už horší...dát tomu víc peněz, byla by to pecka. Škoda. ()

Fredolino

Myšlenka nebyla zlá, ale zbytek filmu - nuda, nuda, šeď, šeď..... Dalo by se to docela rozpracovat, ale jak je dnes běžné, hodně tělesných zohavení a spousta krve. Ta jedna hvězda - ani nevím zač jsem jí dal, snad za námět... ()

Hekman

No a pak si vezmete domu treba decko z babyboxu ! Kdyz nevite, jakemu satanasovi se narodilo ! Ale Liza je nadhernaaaa. ()