poster

Hot Summer Nights

Drama

USA, 2017, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • taibrek
  ****

  zase to az na taku nudud nevidim. dej nenudi, mno zaver sklame. Mohol by to byt super film, keby sa im podarilo nejakym podivnym sposobom z toho na koniec vykorculovat, napriklad vyuzit tu burku vo svoj prospech. To sa zial nestane, ale vyskoci v okne rozpravac pribehu, ktory je najaky podivny chlapec...(25.9.2018)

 • emkon
  ****

  Asi nejstylovější režijní debut, co jsem kdy viděl. Příjemný retro návrat do devadesátek. Příběh o tom, jak se z tichého slušného chlapce stane největší drogový boss. Jenom škoda toho zpackaného děje v závěru filmu, mohl by to být kultovní film. Timothée Chalamet v hlavní roli je naprosto skvělý. Myslím, že o tomto mladém herci ještě hodně uslyšíme.(26.1.2019)

 • vodkasesemte
  ***

  ENGINE REVS - Cold-blooded motherfucker Hunter Strawberry wasnt sweating - Wicked. Fucking. Hot - Bad. Cool. - Viděl jsem konec a mně by na pohřeb nepřišel ani kněz. Pravděpodobně by neměli ani moje tělo. Moc se s tím vlastně ani nepočítám – pošlu tam je - Kicked from the school cause he boned Principal Finneys wife in the butt without condom and never called her back - I heard he burned down an ice cream shop - He sold weed to this guy yesterday, and banged his daughter the night before - Nobody was prooud that they knew him - She was biggest fox in 50 miles - Steal a look in her bedroom window - Bazooka Joe - Suck a fucking dick, asshole - Give or take - You are smart little fuck - You are too smart for your own fucking good - Calhoun. Putting the fear of God into anyone - Can you smell mysunscreem? - Maybe we will share another lollipop - Keep dreaming - I have been watching you. Longer than you would be comfortable with knowing - We part ways. No love lost - Amen to that - Getting raped by a skinheads in the showers or – That is exactly what I said - Hey yourself - Fricking cute - You dont know the first thing about me. I know you like ketchup (tenhle film by nemusel mít žádnej plot) - Rád improvizuje - You pencil dick rat-faced little fuck - Čtyři, nepřetáčím to dopředu - Kept dying.got depressing - The choices that we make aint always about us - Upended(9.12.2018)

 • TheFilmThief
  ****

  VAROVÁNÍ: Prodávat drogy je nejen neetické ale i nebezbečné. Děti nekuřte trávu, běžte na vysokou a zařiďte si normální život. Tyhle retro filmy s tématikou "náročného dospívání" ve mě vyvolávají pocit, že sleduju něco, co už dneska jen tak nenajdu. Nemusím se stydět za to, že mě film zasáhl svým syrovým tématem drog a promarněrného života s velkým potenciálem. Také se mi líbilo zasazení děje do ospalého letního městečka a taky děcka fakt nemáte nic lepšího na práci než se jen sjíždět na trávě?(3.10.2019)

 • theSaint
  ****

  Je to víceméně skvělé, mohla z toho být malá velká událost pro teen generaci, kterou ocení i dnešní mileniálové. Pozorovat Maiko, jak rozkládá chlapce na atomy, je přímo rozkošný. Má to vše podmanivý cool vibe, správné letní ingredience, ale vše vyznívá do ztracena nedotažením dějové linky- konec je, zdá se mi, až příliš uspěchaný. Film tak zapadne bez většího povšimnutí, což je věru škoda, protože potenciál měl ohromný.(30.10.2018)

 • - Daniel (Timothée Chalamet) jezdí červeným Chevroletem Corvette C4. Hunter (Alex Roe) řídí Chevrolet Camaro první generace z konce 60. let. (FIAT 500)

 • - Film se má odehrávat v roce 1991. Přesto se hned v úvodní scéně objevuje na polici model Mercedesu SL v generaci vyráběné až od roku 2001. Rovněž ve scéně v autokině je možné zahlédnout Mercedes-Benz třídy E (W210), produkovaný až od roku 1994. (FIAT 500)