poster

Hot Summer Nights

Drama

USA, 2017, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Košoun
  ***

  Timothée je dokonalý, Maika Monroe mu skvěle sekunduje. Na režisérký a scénáristický debut to není vůbec špatné, film má dobrou atmosféru a osmdesátkový vibe s dobře vybraným soundtrackem (The Modern Lovers!). V poslední třetině se to ale nějak zvrhne a stane se z toho příliš velké drama plné klišé a nepochopitelného jednání postav. Je to škoda, ale vidět se to dá, hlavně pokud máte rádi 80s a Chalameta.(5.8.2018)

 • theSaint
  ****

  Je to víceméně skvělé, mohla z toho být malá velká událost pro teen generaci, kterou ocení i dnešní mileniálové. Pozorovat Maiko, jak rozkládá chlapce na atomy, je přímo rozkošný. Má to vše podmanivý cool vibe, správné letní ingredience, ale vše vyznívá do ztracena nedotažením dějové linky- konec je, zdá se mi, až příliš uspěchaný. Film tak zapadne bez většího povšimnutí, což je věru škoda, protože potenciál měl ohromný.(30.10.2018)

 • emkon
  ****

  Asi nejstylovější režijní debut, co jsem kdy viděl. Příjemný retro návrat do devadesátek. Příběh o tom, jak se z tichého slušného chlapce stane největší drogový boss. Jenom škoda toho zpackaného děje v závěru filmu, mohl by to být kultovní film. Timothée Chalamet v hlavní roli je naprosto skvělý. Myslím, že o tomto mladém herci ještě hodně uslyšíme.(26.1.2019)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Moc příjemné feel good retro drama o introvertovi, který se spřátelí s největším frajerem z celé školy a začnou dealovat trávu. Z plachého chlapce se postupně stává jiný člověk toužící po více penězích, začne randit s největší kočkou města a získává sebevědomí, ovšem jedná se o byznys, kdy štěstí kvete pouhou chvíli. Skvělý výběr herců, solidní Thomas Jane v roli šerifa, cool hlášky a narážky na filmy ( Terminátor!!), příjemná retro atmoška a osudové finále. Překvapení obrovské. 80%(21.10.2018)

 • taibrek
  ****

  zase to az na taku nudud nevidim. dej nenudi, mno zaver sklame. Mohol by to byt super film, keby sa im podarilo nejakym podivnym sposobom z toho na koniec vykorculovat, napriklad vyuzit tu burku vo svoj prospech. To sa zial nestane, ale vyskoci v okne rozpravac pribehu, ktory je najaky podivny chlapec...(25.9.2018)

 • - Daniel (Timothée Chalamet) jezdí červeným Chevroletem Corvette C4. Hunter (Alex Roe) řídí Chevrolet Camaro první generace z konce 60. let. (FIAT 500)

 • - Film se má odehrávat v roce 1991. Přesto se hned v úvodní scéně objevuje na polici model Mercedesu SL v generaci vyráběné až od roku 2001. Rovněž ve scéně v autokině je možné zahlédnout Mercedes-Benz třídy E (W210), produkovaný až od roku 1994. (FIAT 500)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace