Reklama

Reklama

Záchranný plán

(seriál)
  • Francie Plan Coeur (více)
Trailer

Série(3) / Epizody(21)

Obsahy(1)

Pařížanka Elsa se nemůže vyrovnat s rozchodem, tak jí její kamarádky tajně najmou profesionálního společníka. Ale jejich plán funguje až příliš dobře. (Netflix)

Videa (2)

Trailer

Recenze (13)

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Na každé epizodě i postavě bych našla věci, které mě nadchly, ale i ty, které by šlo velmi lehce zkritizovat. Mám pocit, že tenhle seriál snad ani nelze zhodnotit objektivně. Hodně záleží na tom, jak moc se dokážete ztotožnit s postavami a jejich poměrně kontroverzními povahami. Mně, ač jsem je ne vždy chápala, bylo jejich chování vlastně docela blízké. A stejně tak hudební doprovod a humor. 4* ()

chrispe 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nebylo to špatné, Francie, francouzština a trochu jiná nátura Francouzů je příjemně osvěžující. Škoda, že to (pro mě) občas zbytečně přehání s vulgaritama, zbytečně se to shazuje. Umí to být fakt sranda. Julia a jeho ďolíčky jsem zmínila několikrát, pro mě to byl jeden (z pádných) důvodů, proč jsem se dívala a dokoukala i druhou řadu. Postava Elsy podle mě moc nefungovala kvůli zvolené herečce, ale i to je subjektivní věc. Zbylá parta dovedla lézt na nervy i bavit. Zkuste to, uvidíte. ()

Reklama

Ronniesmithx 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nejradši bych to přejmenovala na seriál „Jak se nechovat ve vztahu". Zbytečné lži, malicherné hádky a problémy, které by vyřešila vzájemná komunikace. Kdyby tam ale tohle nebylo, tak by asi neměli z čeho seriál tvořit. Nebylo to špatné, ale nemůžu říct, že bych si to užila. Možná jsem jen nepřišla na chuť francouzskému humoru. První série měla děj a hezky na sebe epizody navazovaly. Druhá řada mi ale už přišla jako takový výkřik do tmy. Postavy řešily naprosté hovadiny, hádaly se spolu a pak se zase usmiřovaly. Nemůžu říct, že by se mi ale série vůbec nelíbila. Byla určitě vtipnější, ale Elsa byla ještě víc nesnesitelnější. V závěru si ani u jedné ze sérií nedokážu říct, že by mě úplně zaujala. Takový průměrný seriál, ale znovu bych se už na něj nepodívala.    (Jsem ráda, že v karanténí epizodě měla Charlotte pro své "druhé" morče větší klec. Nechci tady moralizovat, ale ty scény s jejím morčetem v miniaturní kleci, kdy tomu zvířeti podávala na jídlo ještě různé sračky mě dost zděsily.) ()

Pajky3 

všechny recenze uživatele

Plan Coeur je docela povedená komedie z Francie. Tedy za předpokladu, že vám nevadí, když jsou hlavní hrdinky střelený. Elsa má totiž dvě kamarádky, které se rozhodnou zaplatit ji gigola, aby zapomněla na bývalého. Jen jí o tom nic neřeknou a pak se diví, jak kam to povede. Mě chvíli trvalo si na ujeté francouzky zvyknout, ale pak jsem si je oblíbil a bavil jsem. První série fungovala víceméně jako film a pěkně na sebe jednotlivé epizody navazovaly. Druhá byla trochu jiná a nejspíš mi na ní vadilo to, jak se Elsa na začátku chovala, na druhou stranu nabídla povedený díl z lockdownu. Závěrečná třetí série začala jako naprostá šílenost a první dva díly jsem úplně divil, co se děje. Pak to začalo hrát na vážnější notu a to vcelku dobře fungovalo. Poslední epizoda byla taková příjemná rozlučka, která příběh alespoň uzavřela. Ke kvalitě a zábavnosti první řady už se to nevrátilo, což je škoda, ale i tak se na šílené francouzky dá vzpomínat v dobrém. ()

Greg25 

všechny recenze uživatele

První série byla promyšlenější a ucelenější, druhá zase více vtipná, ale občas jste nevěřili jednání postav, podle toho, jak byly vykresleny v předchozí sérii. Každopádně nevadilo to tolik, abyste si tuhle seriálovou pohodovku neužili. I když se nejedná o seriálový narativ v pravém slova smyslu (především první série) je v podstatě jeden dlouhý film, kdy další epizoda začíná takřka ve stejný moment, kdy druhá skončila. Nechybí tomu každopádně pohodová atmosféra a postavy budete mít rádi už od první epizody. 80% (8.1.2022) Jestliže první série byla vcelku povedená a druhá lehčí průměr, třetí se nevyvedla vůbec. Prapodivné tempo, odstavení některých postav na vedlejší kolej a první dva díly jsou vyloženě na hranici trapnosti. Postavy balancují na hraně karikatury. Pak se to sice rozjede, ale v absolutně jiném duchu než seriál do té doby fungoval. Celkově to spíš vypadá, že tvůrci absolutně neměli páru o tom, kam zavést původní koncept seriálu. Závěrečná série velmi rozpačitá. Jako celek průměr. 60% ()

Galerie (31)

Reklama

Reklama