Reklama

Reklama

Záchranný plán

(seriál)
Trailer

VOD (1)

Série(3) / Epizody(21)

Obsahy(1)

Pařížanka Elsa se nemůže vyrovnat s rozchodem, tak jí její kamarádky tajně najmou profesionálního společníka. Ale jejich plán funguje až příliš dobře. (Netflix)

Videa (2)

Trailer

Recenze (14)

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Na každé epizodě i postavě bych našla věci, které mě nadchly, ale i ty, které by šlo velmi lehce zkritizovat. Mám pocit, že tenhle seriál snad ani nelze zhodnotit objektivně. Hodně záleží na tom, jak moc se dokážete ztotožnit s postavami a jejich poměrně kontroverzními povahami. Mně, ač jsem je ne vždy chápala, bylo jejich chování vlastně docela blízké. A stejně tak hudební doprovod a humor. 4* ()

Greg25 

všechny recenze uživatele

První série byla promyšlenější a ucelenější, druhá zase více vtipná, ale občas jste nevěřili jednání postav, podle toho, jak byly vykresleny v předchozí sérii. Každopádně nevadilo to tolik, abyste si tuhle seriálovou pohodovku neužili. I když se nejedná o seriálový narativ v pravém slova smyslu (především první série) je v podstatě jeden dlouhý film, kdy další epizoda začíná takřka ve stejný moment, kdy druhá skončila. Nechybí tomu každopádně pohodová atmosféra a postavy budete mít rádi už od první epizody. 80% (8.1.2022) Jestliže první série byla vcelku povedená a druhá lehčí průměr, třetí se nevyvedla vůbec. Prapodivné tempo, odstavení některých postav na vedlejší kolej a první dva díly jsou vyloženě na hranici trapnosti. Postavy balancují na hraně karikatury. Pak se to sice rozjede, ale v absolutně jiném duchu než seriál do té doby fungoval. Celkově to spíš vypadá, že tvůrci absolutně neměli páru o tom, kam zavést původní koncept seriálu. Závěrečná série velmi rozpačitá. Jako celek průměr. 60% ()

Reklama

Ronniesmithx 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nejradši bych to přejmenovala na seriál „Jak se nechovat ve vztahu". Zbytečné lži, malicherné hádky a problémy, které by vyřešila vzájemná komunikace. Kdyby tam ale tohle nebylo, tak by asi neměli z čeho seriál tvořit. Nebylo to špatné, ale nemůžu říct, že bych si to užila. Možná jsem jen nepřišla na chuť francouzskému humoru. První série měla děj a hezky na sebe epizody navazovaly. Druhá řada mi ale už přišla jako takový výkřik do tmy. Postavy řešily naprosté hovadiny, hádaly se spolu a pak se zase usmiřovaly. Nemůžu říct, že by se mi ale série vůbec nelíbila. Byla určitě vtipnější, ale Elsa byla ještě víc nesnesitelnější. V závěru si ani u jedné ze sérií nedokážu říct, že by mě úplně zaujala. Takový průměrný seriál, ale znovu bych se už na něj nepodívala.    (Jsem ráda, že v karanténí epizodě měla Charlotte pro své "druhé" morče větší klec. Nechci tady moralizovat, ale ty scény s jejím morčetem v miniaturní kleci, kdy tomu zvířeti podávala na jídlo ještě různé sračky mě dost zděsily.) ()

Mermaidee 

všechny recenze uživatele

Seriál mě bavil, tedy první série, za kterou bych dala víc hvězd. Druhá série se absurdně vyšponovala epizodou z karantény, která jakoby k celku nepatřila a vyzněla jen jako klišé, klišé...klišé. Ve dvojce je to navíc jeden exot za druhým bez nějakého hlubšího smyslu, dokonce použili i Joe Exotica a já se ptám, sakra proč? Scénáristům zjevně došla šťáva. Takže 10 dílů celkem by pro mě stačilo. ()

chrispe 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nebylo to špatné, Francie, francouzština a trochu jiná nátura Francouzů je příjemně osvěžující. Škoda, že to (pro mě) občas zbytečně přehání s vulgaritama, zbytečně se to shazuje. Umí to být fakt sranda. Julia a jeho ďolíčky jsem zmínila několikrát, pro mě to byl jeden (z pádných) důvodů, proč jsem se dívala a dokoukala i druhou řadu. Postava Elsy podle mě moc nefungovala kvůli zvolené herečce, ale i to je subjektivní věc. Zbylá parta dovedla lézt na nervy i bavit. Zkuste to, uvidíte. ()

Galerie (31)

Reklama

Reklama