Duncan Vizla (Mads Mikkelsen) je jeden z nejlepších nájemných zabijáků na světě. Do důchodu mu zbývá pár týdnů, a tak by se rád uklidil někam, kde si počká na tučný důchod. Nakonec se ale nechá zlákat na jeden poslední kšeft. Během něj zjistí, že skutečným terčem měl být on sám. Asi by to nechal být, ale když je vystopován zabijáky nastupující generace, rozhodne se vypátrat, kdo za tím je, a pomstít se. (FoxMulder)

Mykie

Zábavný akční výplach, který se inspiruje kde může (převážně v zapadlých stylových B-movies, jako je Smokin' Aces, A-Team, nebo The Losers) a zároveň nabízí ulítlejší alternativu k Johnu Wickovi. Mads Mikkelsen je absolutní král a válí na 120% ve všech scénách (hlavně v té sexuální). Vadou na kráse jsou záporáci. Členové Blutovy elitní jednotky jsou nesympatičtí až běda, je tedy dobře, že nakonec se objeví jen v asi 5 scénách a pak hezky zařvou (spoiler?). Ještě horší je to s hlavním záporákem, ale díky stylové akci to lze přežít. ()

Qwat

Je to béčko, ale dobré béčko. Samozřejmě lepší než John Wick, protože se to nesnaží tvářit hrozně vážně ani mysticky, ale dělá si to srandu. Bohužel kromě MMikkelsena, který utáhne asi cokoliv (a kohokoliv), další postavy (kromě jedné) nemají prostor anebo už vůbec ne Mikkelsenovo charisma. ()

Vytocenej

Těchto témat už jme viděli mraky, mraky, mraky. Hlavní postava dobrá, ale spíše je to taková komedie u které se nezasmějete. Děj je ohraný, nápad žádný, zápletka klasická. Jako hlavní padouch ,,HNUSÁK" je komik z Velké Malé Británie, ale celkem potěšil svou hnusotou. Jinak jako oddechovka celkem cajk ale za 3*... ()

viax

Divočárna. Plno krve, násilí, akce. Naprosto šílené a přitom to i má děj. Nemůžu říct, že jsem si to užila celé, protože ke konci to kromě zběsilého zabíjení už tak nějak vycmrdlo. Přestala jsem se bát o hlavního hrdinu, protože bylo jasné, že musí vyhrát, když se všichni zachovali tak, jak se zachovali. Jen je mi divné, že se Vanessa tak rychle zotavila z těch drog. ()

DavHav

O.k., je to pitomost snažící se svézt na vlně Johna Wicka. O.k., v akčních scénách jsou Mads i pan choreograf pomalejší než Wick. O.k., "finální zůčtování" je spíše z ranku "došly prachy, šoupněte tam vtípek". Film je ale nekompromisně krvavý, těžce komixově stylizovaný a má ale jedno pozitivum: Mikkelsen je výborný a jak se postupem času transformuje vizáží do Solid Snake, stává se film povinností pro fanoušky série Metal Gear. ()

Pavlis.xxx

Hodně ujeté a krvavé, ale bavilo mě to. Předlohu neznám a srovnání s Wickem samozřejmě musí přijít. Jak Mikkelsenovi tak Reevesovi tihle nemluvní super zabijáci sedí. Za mě spokojenost v rámci pobavení ()

dunbar

Nemám rád komixovky, ale toto sa v rámci žánru pozeralo dobre. Mads tie pestrofarebné marvellovské chujády pekne vyvažuje. No a Matt Lucas v roli óbrpadoucha je skvelý. Celé to frčí fajne, až na ten záver - ten vyzerá akoby rejžo zrazu zistil, že má kurva už len 5 minút stopáže, a tak tú záverečnú rádoby veľkolepú řež odflákol za minútu. Ostávajúce 4 minúty potom padli na prekotné rozuzlenie, ktoré týmpádom stratilo jak na váhe tak na schopnosti zanechať dojem. ()

realPochy

Bizárnost, která se mnoha lidem nelíbí a já přesně chápu proč. Ten film nejspíš sám neví jestli má působit vážně a nebo jako pseudo akční komedie. Tady je to ale opodstatněné komiksovou předlohou. Nicméně stejně jako u Johna Wicka, tak tohoto nájemného vraha v důchodu nic nezastaví. Některé krvavé scény jsou až směšné. Herecký výkon Mikkelsena je ale nad věci, jako vždy. Vývoj jeho charakteru do příběhu zapadl a nezlobil bych se, kdyby vyšlo nějaký pokračování. Asi nejlepší je za mě jeho scéna ve škole. Mads Mikkelsen je sám o sobě důvod proč si to získalo 5. hvězdičku. ()

podlet

Na počáteční béčkovost se z toho vyklubala poměrně slušná akce s docela dobrym příběhem (jo, ten byl sice definovanej komixovou předlohou, ale já ji neznal). Je to docela "chutnej" krvák, až sem si řikal, jestli to nenapsal ten hollywoodskej prasák Tarantino. Za mě dobrý. ()

McGuffin

Polar je podle scénáristy Jaysona Rothwella film o profesionálním páchání zločinu. Vypadá to trochu jako pomsta, ale když se profesionální zabiják mstí (vlastnímu) šéfovi profesionálních zabijáků, dělá jen svou práci. S překážkami, které děj smysluplně zahušťují a předpokládatelný konec své vlastní pracovní zakázky rozumně oddalují. Chcete-li se opět dozvědět, jak to v takové práci chodí, máte na to správné množství času. Takže tak. https://www.macguffin.cz/ ()

MarkHarry

Asi každého při sledování napadne srovnání s filmem John Wick, jenom někoho napadlo, že udělá ještě drsnější verzi, asi si myslel, že po tom diváci touží, ale podle mě se to minulo účinkem. I ta závěrečná pointa je dost obehraná. ()

Vesprem odpad!

Uplne zbytecny film. Od zacatku je jasne jak skonci a ani nepropracovany dej neni nijak zajimavy. Potoky krve ztraceji efekt po par obrazech a ani absurdita nefunguje jak by mela. Neni moc o cem psat, protoze by clovek hned prozradil jednoduchý a předvídatelný příběh. ()

Milda_Hr

Mads skvělej, jako vždy. Ale padouchové jak karikatury ze špatné parodie. Chuťovka na večer dobrá, ale ráno si budu pamatovat jen ten kulomet, chvilku. ()

hovnocuc

Mne se to teda libilo. Takovej jasne rozdanej tarantinovsko-rodrigezovskej krvak, kterej neni treba brat uplne vazne. Mikkelsen klasicky perfektni, ma to odpich, spousta zajimavejch ksichtu i slusna prcacka. Netreba v tom hledat slozitosti. ()

pistabaci

Scéna v chate kde máme jebačku klasickú , následne jebačku klamavého typu a jebačku killového typu je perfektná. Avšak prúser je v tom, že sa to nachádza v strede filmu a je to jediná fakt top scéna. Predtým je to len konverzačka kde sa občas zajebe nejaký píčmek a potom je to síce akčné ale okrem postupu chodbou (ktorý má tiež grády) to už neponúkne nič extra. A čo sa týka záveru tak je to odfláklé a v podstate nebyť Mikelsena a Hudgens ktorý to tam silno ťahajú (lebo záporná banda je jebnutá jak nič) a tých fajn akčných scén tak je to zabudnuteľný akčniačik. A ono v podstate pre mňa aj je ale scénu v chate alebo prechod chodbou si niekedy rád zopakujem na youtube. ()

Blake Lively v adaptaci krvavého komiksu

Blake Lively v adaptaci krvavého komiksu

06.05.2021

Herečka Blake Lively (Mělčiny, Město) bude produkovat a zároveň si zahraje i hlavní roli v nové chystané adaptaci drsného komiksu Lady Killer pro Netflix. Scénář k filmu napíše Diablo Cody (Juno,… (více)