Otis se zle vyrovnává s Jeaninou novou knihou a Maeve se rozhodne odpykat si trest za bratra. Eric je po škole se svým odvěkým nepřítelem a Lily zradí její tělo. (Netflix)

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Chybělo málo a osmá epizoda by se zařadila mezi tři nejlepší díly série, Pak se ale začaly dít podivné věci, projevila se další postava, která potvrdila mé podezření, že i když jsou v reálu homosexuálů údajně 4%, ve filmech a seriálech jich bývá asi tak 40%. Vracení svetru proběhlo navíc tak zoufale klišoidně, že jsem s hodnocením jít výš nemohl. ()

KukulienkaHO

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Trošku som nechápal, prečo sa v predchádzajúcej epizóde zrazu nitky zamotali a bol som veľmi zvedavý, ako ich chcú tvorcovia vo finále rozmotať. Musím uznať, že sa im to v priebehu cca 50 minút veľmi dobre podarilo. So skoro všetkými "uzavretiami" som veľmi spokojný. Nuž ale nezaobišlo sa to bez podivných udalostí. ()

Trevor

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Pedofilný fanúšikovia seriálu si nakoniec prišli na svoje, pretože Otisovi sa vo veku 15 rokov (v kontexte seriálu je to jasné, pretože do mesta sa prisťahovali keď sa Otis narodil a v rozhovore s údržbarom to spomína jeho mamička že tam bývajú 14 rokov) postavil a podarilo sa mu ho aj vytrieskať...Svojim spôsobom by týmto ľuďom stačil taký krýtky zostrih pár scén súložiacich čo masturbujúcich mladistvých a nemuseli by sa trápiť s celým seriálom. Korunu všetkému nasadil Otis a jeho kakaová priateľka keď sa pri pokladni pustili do 80 ročnej bielej starenky. Nádherná sonda do inteligencie dnešnej mladej generácie (alebo skôr degenerácie, česť pár výnimkám). ()

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Překonal jsem čtyři intergalaktické kvadranty abych šoustal!" "Tak jdem na to ty vesmírnej kanče!" ________ Aneb jak sexpert Asa Buterfield provedl prvoživotní ejakulaci - bravo! Jaké to příhodné zakončení první série. ()

• Závěrečná scéna, kdy Otis (Asa Butterfield) začíná dosahovat orgasmu a „vylítává do vzduchu“, je inspirována scénou z filmu Nymfomanka (2013), kde hlavní hrdinka taktéž poprvé dosáhla orgasmu. (pityty)
  • Keď Jean (Gillian Anderson) zazvoní mobil, môžete si vypočuť tematickú pieseň seriálu Akty X. Gillian Anderson je známa svojou rolou v tomto seriáli ako Dana Scullyová. (Pat.Ko)