Proces (E04) (epizoda)

James McTeigue

Danny Ruhlmann

Johnny Klimek
  • Trevor

Chystá sa proces s novým Mesiášom za nelegálne prekročenie hranice. Pochopiteľne ho obhajuje žena, afroameričanka. V dôvodoch svojho konania povie Mesiáš že aké majú ľudia šťastie že sa narodili na správnej strane hranice. Židovský agent je alkoholik, ktorý ma zlý vplyv na svoju dcérku a rozpadá sa mu manželstvo, biela agentka CIA neschopná mať deti, jej otec beloch uvažuje o samovražde, kresťanský pástor okamžite nasleduje nového proroka. Potom stretnete človeka s liberálnymi hodnotami, ktorý Vám tvrdí aké konšpiračné sú niektoré veci, ktoré tvrdia alternatívne média, Vy mu poviete že toto všetko bolo v tejto epizóde (jediné svetové náboženstvo, otvorené hranice, zmiešanie rás) a on si aj tak ide svoje. Je škoda že sa to pchá všade takto nasilu, uškodilo to totižto inak dobre rozbehnutému seriálu.(11.1.2020)

Tentokrat zo sudnej siene. Nic, co bysme uz nevideli inde. Samotny obzalovany vyda len jedno-dve kontroverzne vyhlasenia. Tento diel je viac-menej venovany ludom "okolo". Priemer.(31.1.2020)