Mladá žena (Kiersey Clemons) se po kruté bouři, která zastihla její loď, dostala z oceánu na pustý ostrov. Rozdělat oheň, najít vodu a obstarat jídlo ale nebude zdaleka to nejtěžší. Bude muset čelit děsivému monstru, které každou noc vyplouvá z hlubin oceánu... (Matared)

bozka10

No toto okolo survivale hororu nechodili ani zďaleka.trapny film doslova.shallows bolo slabší film,ale toto je nuda a tma.do 35.minuty je ticho a potom sa rozprávajú.nieco tam zavrci občas a chvalabohu je konec. ()

Flopik

Takýchto survivalov sa veľa netočí, možno aj preto že po väčšine sú to braky, ale zrovna tento film bol celkom pozeratelný. Hlavná hrdinka nebola veľmi sympatická ale časom celkom ušla, najväčšie mínus rozhodne príšera ktorá nevyzerala dobre a strach nenaháňala. Prostredie ostrova sa mi páčilo, stopáž tiež v pohode. Koniec 1 v 1 dobrý a tú jednu hviezdičku prihodím. Čistý priemer. ()

Rathalos

Americania sa zase vyznamenali,ale v tom zlom slova zmysle,tento film je cista katastrofa,ze vraj horor,ziadne napatie,atmosfera,jednoducho takmer nic,za zmienku stoji jedine tak zaver,inac je to neskutocna nuda...:-) ()

Cinematrix

Nevim, co je to za móresy, když se půlka filmu odehrává v noci, dát do hlavní role černocha (nebo černošku či co to bylo). Z moře lezla dvoumetrová pohublá příšera, která měla animaci jak ze Souboje titánů z roku 1981, takže z ní šla spíš sranda, což se do vážně pojatého survival thrilleru moc nehodilo. Sice tu byla hezká příroda a letecké záběry na 5 % nějakého ostrova, protože dál už byl zřejmě osídlenej, ale kvůli tomu nemusim sledovat tenhle nízkorozpočťák a můžu si zkrátit čas prohlížením fotek z loňské dovolené. ()

Mamlas

Krásný ostrov, prdelatá baba, příšerka z moře, děj jakž takž. Na to, že se tam nic nedělo, se na to dalo dívat. A když už se něco dělo, tak v noci. Asi aby nebylo vidět tu lacině sestrojenou příšerku. ()

johnsnow

Taký nič extra hororík z pekného exotického ostrova so slušnou potvorkou a sympatickou slečnou. Na jedno pozretie ideálne a ten záverečný súboj mohol byť dlhší. ()

WeeLass

Oddychový survival film, který působí trochu komornějším TV dojmem, s jednou z nejvtipněji vypadajících příšerek v poslední době. V jedné z prvních scén, když hlavní protagonistka vystřelí světlici a na obzoru moře osvíceného červeným světlem se objeví ta "lochneska" bylo dost creepy, ale když jsme jí začali vidět příliš, ubralo to na děsivosti. Znovu bych si to určitě nepustil, ale Emory Cohen z OA mě mile překvapil. ()

J.Mayen

Ve filmu se jiste najdou velmi zajimave momenty, ktere me bavily, libily se. Urcite zobrazeni hlavniho monstra neni high tech, spis se jedna o podprumerny beckovy stvarneni, coze me od universalu dost prekvapuje. Taky se mohli trochu vic placnout pres kapsu. Podobny film jsem uz mel moznost videt,ale bohuzel si nevzpomenu na nazev. Tohle bylo ale o neco lepsi,ale zase mi dost vadi ta politicka a barevna korektnost, hlavni prezivsi a ta nejhodnejsi, nejinteligentnejsi, nejbystrejsi a nejsilnejsi musi byt cernoska. Bezte s timhle uz do prdele, kdo to bude priste? Nebinarni, homosexualni, transgender negr? ()

brasek

Cez deň nuda, večer mátoha. Skoro polovicu filmu sa nič zaujímavé nestane, potom sa priplavia ďalší dvaja a príbeh naberie druhotriednu akciu. Ďalší zo série zbytočných kvázi hororov. ()

Dalajlada

Lehce nadprůměrné přežívání na ostrově s příšerou. Děvčica je nejen hezká, ale i chytrá. Ví, jak se o sebe postarat, nachytat si ryby a hlavně, jak u lovit potvoru. Ztroskotat na tropickém ostrově byl vždycky můj sen, takže se mi na film hezky dívalo. ()