Reklama

Reklama

Ledová sezóna: Ztracený poklad

  • USA Norm of the North: King Sized Adventure (více)
Trailer 2
Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný
USA / Indie / Jižní Korea / Čína, 2019, 91 min

Norm má na první pohled vše, co takový král ledového severu potřebuje. Je velký, správně chlupatý, má velké zuby i milovanou medvědici po boku. S jeho královským majestátem a medvědí hrůzostrašností už je to ovšem trochu horší. Norm má rád hlavně zábavu, pohodu, kámoše, o jeho roztržitosti ani nemluvě. Zato mu nechybí odvaha a dobré srdce a obojí bude znovu potřebovat. Na jeho pól se totiž přenese honička za ztraceným pokladem a dávná starobylá památka se shodou náhod ocitne právě v těch jeho nejméně povolaných tlapkách. Norm se pochlapí a slavnostně slíbí, že vzácný artefakt vrátí na místo, odkud byl ukraden. Vyzbrojí se trojicí nezničitelných polárních lumíků a vydá se najít pradávný chrám ležící uprostřed džungle kdesi na jiném konci zeměkoule. Hádanky, nástrahy a pasti překoná s odzbrojující bezstarostností a všichni noví kamarádi se nestačí divit, jak velká je Normova schopnost šlápnout vždy vedle. Pokud se mu podaří vrátit poklad včas, zabrání katastrofě. Džungle už ale po jeho návštěvě nebude jako dřív! (Bontonfilm)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (11)

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Na úrovni jedničky ani lepší ani horší každopádně jde vidět , že tato série je tlačená na sílu (třeba jako Lovecká Sezóna) a nemá co nabídnout. Norm je stejné nemehlo jak v předchozích dílech akorát už to není vtipné (malým dětem už nejspíše taky ne) tentokrát mají více prostoru na rozdíl od dvojky lumíci nicméně od dvojky se opět vrátil fekální a prdící humor a příběh je o tom jak Norm hledá poklad. Jsou zde zhruba 4 vtipné scény a hlášky oproti dvojce kde nebyla žádná. 40 procent ()

Nonna 

všechny recenze uživatele

Pohádka celkem v pohodě, nic převratného, ale ani žádný průšvih. Koukat se na to dalo, dítě se bavilo, já občas také. Sympatičtí byli Lumíci, vrcholně nesympatická byla dvojice maminka x holčička (na zabití) a jejich mobil. Pokud chtěli autoři věčným prozváněním ve vypjatých situacích zvýšit napětí, nepovedlo se jim to, tedy alespoň z mého pohledu šlo o velice nepříjemné nabourávání děje. Člověk jde tak nějak do kina, aby na ty mobily trochu zapomněl. ()

Reklama

silentname 

všechny recenze uživatele

"Norm Of The North: King Sized Adventure". Film, ktorý je lepší ako jeho dvaja predchodcovia, a to je asi tak všetko. Nie, nemôžem povedať, že toto je konečne dobrý film o našom polárnom medveďovi. No po tom, čo som videl jeho predchodcov, tak toto je aj v rámci zlých animovaných filmov ešte celkom tolerovateľné. Humor je síce stále viac trápny, než vtipný (aj keď je tu jedna dobrá hláška o tom ako sa dostať na univerzitu). Príbehovo je to klišé, no možno by sa to mohlo deckám páčiť. Aspoň veľmi malým. Myslím si. Mám pocit, že animácie sa tu trošku oproti predchodcom zlepšili. Minimálne niektoré časti lesa a Arktídy vyzerali lepšie. A celkom môžem povedať, že sa mi páči, že Norm si chce stáť za svojim slovom, lebo slovo dané kráľom má svoju váhu. A myslím si, že to by sme si mali asi všetci vziať za svoje. Dodržať svoje slovo, keď ho už niekomu dáme. Inak má však film presne tie isté stupidity ako naposledy. Norm stále zakopáva a nakoniec vyviazne v pohode. A je to proste blbec. Lemuri sú veľmi nevtipní. A zloduch je čistý stereotyp. Ale mám pocit, že sa na tom aspoň veľmi zabáva. Animácie síce o niečo lepšie, no stále nie dobré. Ale som ešte rád, že tu tentokrát máme jeden kompletný príbeh. A nie 2 malé príbehy ako naposledy. Takto to ide podľa mňa lepšie. Každopádne si ale myslím, že film nestojí za to, aby ste naň v januári 2020 išli do kina. Určite nie. Hodnotenie: D+ ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Ľadová sezóna 3 alebo tri špinavé medvede v ešte špinavšom snehu. Od animáku očakávam viac než len bielu a modrastú farbu. Už len tomu chlapíkovi, čo tam akože sekal ľad, prečo dali modrý kabát, keď kľudne mohol mať nejakú výraznejšiu farbu, aby to celé prostredie diverzifikoval? Občas sa tu mihne aj iný kolorit, ale inak je to stále o spomínaných dvoch farbách. A to je až únavné. ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Tento diel Ľadovej sezóny je o niečo lepší ako prvé dva diely, ale stále sa to len motá v ľadových vlnách priemeru. Skrátka ničím zaujímavý animák, ktorý síce niektorými zábermi a scénkami poteší (najmä tie s Lumíkmi), ale určite nenadchne. Táto séria je určite jedna z tých slabších, ale deti určite poteší. 50 % ()

Galerie (25)

Reklama

Reklama