Svojim spôsobom dosť zvláštny film. Prostredie motokrosového športu je určite atraktívne, no po režijnej a scénickej stránke nedotiahnutý film. Výkony niektorých hercov pôsobia rozpačito a nevieryhodne, asi ich pán režisér nedokázal usmerniť. A taktiež je mi ľúto, že to už nie je vo farbe, mohlo to ten film posunúť ďalej. Čiže námet celkom slušný, typicky Štorkánovský, ale režijné pojatie vskutku podivné.(13.12.2010)

• Karlos80

Menšík povídá; "hezká holka, tak ji sem přiveď a mi ti ji s Otíkem otestujeme". To je asi tak jediná věc, co jsem si z tohodle filmu zapamatoval, jinak docela nuda, film postrádal nějakou větší osobitost, herci jak když nevěděli co hrát, dialogy, takové neslané-nemastné, navíc filmy s motorkářského prostředí mě podobně jako z toho cirkusového neberou. Jandák byl místy docela tragickej, vypadá to ale, že už od mala chtěl bejt něčím víc a něco si dokázat, tak snad jen ten Menšík a Somer to tu trochu oživili, Hudečková byla kóča a za pozornost stála i mladičká devatenáctiletá Libuška Šafránková ve svém teprve třetím filmu.(13.3.2011)

Mozna by slo hodnotit i vyse, ale pribeh neni zas az tak zajimavy... Pro retro priznivce motorismu je to radost, (jak si jde Jandak koupit noveho Califa, to jsem se pobavil... :-))...taky jsem na nem kdysi jezdil, a je fakt, ze v tehdejsi bide to byla asi nejlepsi dosazitelna motorka), a pro priznivce pohlednych herecek tez...trojka Hudeckova, Dvorakova, Safrankova potesi, a femme fatale (pro duo Somr-Mensik) Eva Jirouskova taky neurazi... :-) Docela me to vlastne bavilo. 3+(29.5.2011)

Dneska už se to zdá téměř neuvěřitelný, že Jandák kdysi dostával role frajerů a lamačů dívčích srdcí. Tady to byl dokonce takovej frajer, že randil s Hudečkovou, která se svym exotickym vzhledem byla podle mě jedna z nejhezčích českejch héreček. Ta s nim sice tak trochu vyjebala, ale aby mu to nebylo líto, tak potom se do něj na první pohled zabouchla Šafránková. Jinak film je o tom, že Jandák jezdí motokros a je v tom docela dobrej, ale jeho soukromej život je poněkud neuspořádanej a občas udělá nějakej průser. Ve filmu mě sem tam něco pobavilo, ale zároveň to neni to nic, co bych musel vidět znovu. Trochu mě mrzelo, že dvojice automechaniků Menšík - Somr nedostala víc prostoru. Tam určitě byl potenciál pro nějakou větší zábavu. 55%(16.7.2011)

Dejove me film moc nezaujal, stejne jako Jandak v roli lamace divcich srdci. Presto ma film co nabidnout, zdarile dialogy, duo automechaniku Somr-Mensik, prostredi motokrosu a krasnou Hudeckovou. Herecke obsazeni je v tomto filmu hodne zajimave. Svym pojetim, jako by film patril jeste do let sedesatych.(18.7.2016)